• Captain America
    13.9k
    Super prodaja za Rijeku, taman za pokrit minuse od prošle godine. Friganu sve najbolje u budućoj karijeri, a naši nek daju Petku tih spominjanih Drmićevih 1.2 milijuna kolko traži i imaju rješenog prvog napadača još par godina.
  • Mlađi referent
    10.6k
    Ja dan danas povremeno imam noćne more od Ibanezove reakcije ili kako god ono nazvali kod gola Malmoa u Zagrebu. :death:

    Čudio bih se ako se na akademijama diljem svijeta ne prikazuje ta situacija kao primjer što bek ne treba raditi. A da mu je bar bio jedini put. :rofl:
  • BornaPŽ1986
    1k


    Nisam ekspert ali meni je Musa onako, nije da se nazabijao sad da je klasa. U repku je uskočio jer nije imao više koga osim Belje kojeg sam očekivao da će dobiti priliku.
  • OsamŠest
    2.6k
    Vjerujem u dolazak Frigana, neovisno o Bragi. To će bit novi ljubimac maksimirskih tribina!
  • Droljo
    5k
    Musa sa svojim (mandžukićevastim) nogometom bi u dinamo trpao kao na traci. Nisam niti ja ekspert ali ovi iz benfice valjda jesu :wink:
  • Orc123
    5.1k

    Takav skor smo imali i s Modricem, Kovacicem i Duduom...jel to znaci da oni ne valjaju? Ili je mozda u 10-15 god dinamo natukao pobjedama protiv slabijih u kvalifikacijama koeficjent pa je po playoffovima i odlucujucim tekmama za ulaske u skupine dobivao slabije klubove? Nemres ri uci u LP preko noci...ko hrčci smo godinama akupljali bodove da bi zadnjih sezona ubirali plodove toga! Ima li mozda u tome malo istine? Aj budite realni malo...
  • Krizy
    36.2k
    Imali smo 3 dobra pojedinca, 3 projekta i većinom pojedince poput Ibaneza, Carlosa, Addija i sličnih.
    Ako nisi shvatio što sam htio reći onda jbg.
  • Infinity
    15.2k
    Meni spic nije ni blizu prioriteta. Mislim da ni ljudima u klubu nije, ali da se malo plase da bi mogli propustiti veliki potencijal iz dva kluba s kojima imamo dobru suradnju.

    Mi ako ne prodamo Drmica, nama ne treba ni Frigan, a ni Vipotnik. Nama treba igrac koji je jeftiniji od svih njih, tj. treca opcija. To i Kulenovic moze biti.

    Da se Frigan i Vipotnik nisu pojavili u Rijeci i Mariboru, mislim da mi o napadacu uopce ne bi razmisljali.

    Nama su Drmic i Petkovic top, ali bas top dva izbora. Nije Drmic zaboravio igrati i zabijati, samo ga trener treba znati iskoristiti. Ako cemo ga pustiti onda bi nam ipak dobro dosao neki Vipotnik.

    Od spica je puno bitnije dovesti lijevog beka, desno krilo i onda lijevo krilo koje za sad dobro pokriva Ivanusec. S lijevim bocnim i lijevim krilom bi dobili Ljubicica i Ivanuseca u sredini.

    Te tri pozicije bi po meni trebale biti prioritet, ali vjerujem da ljudi u klubu znaju sta rade. I naravno da bi nakon ta tri igraca ulozio i u buducnost kluba ako nam je kasa puna. Ako tri milijuna placeni Nevistic moze sjediti na klupi, onda i Vipotnik moze odigrati jos jednu sezonu u Mariboru ili nekom manjem klubu koji bi igrao Konferencijsku ligu, te nam se prikljuciti naredno ljeto nakon sto Drmicu istekne ugovor.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Takav skor smo imali i s Modricem, Kovacicem i Duduom...jel to znaci da oni ne valjaju? Ili je mozda u 10-15 god dinamo natukao pobjedama protiv slabijih u kvalifikacijama koeficjent pa je po playoffovima i odlucujucim tekmama za ulaske u skupine dobivao slabije klubove? Nemres ri uci u LP preko noci...ko hrčci smo godinama akupljali bodove da bi zadnjih sezona ubirali plodove toga! Ima li mozda u tome malo istine? Aj budite realni malo...Orc123

    Kovačić je otišao sa nepunih 19 godina. Modrić i Eduardo su imali nesreću sa ždrijebom. Izbacili su ih Bremen i Arsenal. Generalno Dinamo profitira od reforme Uefe koja je namjestila da Dinamo u zadnjem pretkolu lige prvaka igra protiv Bodo Glimta, a ne protiv Arsenala i Bremena.

    Krizy je apsolutno u pravu da smo sa svim tim silnim španerima i igračinama kao Ibanez, Sammir, Mandzo bili predmet zajebancije u europi. Također se to odnosi na trenerčine poput ovdje od nekih hvaljenog mamića.

    Sada smo sa jednim Theom kojeg ovdje neki pljuju i smatraju prosjekom, Oršom, najlegendarnijim kapetanom ikada Ademijem i ekipom ispisali rekao bih najljepše stranice klupske povijesti, a uz to dobili dečke koji niti jednim potezom nisu osramotili nama najsvetiji grb.
  • Orc123
    5.1k

    Kvaliteta Drmica i koliko se mozemo oslonit na njega se vidjela zadnjih 4-5 utakmica....eto bas nam treba da ga jos godinu dana placamo 1mil eura i razvijamo igraca od 31 godinu. Pa on uopce ne odgovara nasoj igri. Em je los u duelu, em je tehnicki limitiran, pas igra mu je isto tak tak....dubina? To ima, ima osjecaj za gol ali to za igrati kod nas na ovaj nacin je nedovoljno..i to jos za 1mil eura godisnje. Traziti najbezbolniji nacin za raskid ugovora i cao cao...Kcaliteta Kulenovica je takva da ni u loxi nije u prvih 11...moze biti 3. Napadac ....to mu je plafon!
  • Orc123
    5.1k

    Dinamu kako je rasao koeficjent tako je u kljucnim utakmicama dobivao i lakse protivnike, isto tako je rastao momcadski jer je bio stalni takmac u europi i tako je postao zanimljiv i kvalitetnijim igracima. Dinamo tada ni nije imao mentalitet pobjednika jer nas nitkk nije ni cijenio nit se bojao uci u utakmicu s nama. Zo se je s godinama polako pocelo mijenjati bas iz razloga jer smo stvarali odlicne igrace....Dinamu je tada bilo prirodno dovoditi jeftine strance jer nije mogao izdvajati za transfere 3+mil eura....sada to moze...sjecam se koliko je dolazilo igraca na probu kad su bili prijelazni rokovi. Sada toga nema jer nemamo potrebe za time....sve je to usko povezano....imali smo mi i veliki broj kvalitetnih stranaca, a obi koji su bili promasaji bili su prakticki za đabe ili famozni Anderson Costa koji je dosao 1mil dolara....i poslje toga su krenule sprdnje sa velikim promasajima a ustvari nije ih bilo previse, bar ne onih koje i skupo platili.
  • Jurki
    8.7k
    Brko bi iz Haalanda slozil Slepicku. Tak da tih zadnjih par utakmica nebi uzimal u neku kalkulaciju.
    Drmicu bi Biscan trebal dati šansu jer on nogomet nije zaboravil igrati. A to kaj je igral prek kurca pa nije ni cudo da je bilo tak.
    Covjek je presel pol Europe, igral u Njemackoj i Engleskoj di je videl kak se radi i trenira. A i pravi trener bi iz takvog igraca znal zvuci maksimum.. Brko to nije znao.
  • Orc123
    5.1k
    Npr. Za mene je Morales bio jedan od najboljih stranaca i on ni ostvario odlican transfer jer kako je krenuo prve 2 sezone prodao bi se za 10 mil eura sigurno ali nakon potresa i kada su ga puszili u Cile ko da se vratio drugi igrac....kasnije je on otisao u Vancuver u MLS i bio najbolji asistent MLS-a, najbolji igrac Vancuvera, kapetan i zabijao ko na traci....jbg nekad se ne posloze sve karte, ko Pjaci npr. A bio je talentom najpotentnije krilo Hrvatske u zadnjih 20 god...
  • marcio amoroso
    32.4k
    Drmic je zabio 13 i pripremio 7 golova. Nije idealno, ali je sigurno jedan od najmanjih problema u Dinamu. Uvijek bi se potpisao da mi nominalno drugi napadač zabije 13 i pripremi 7 golova na 8 utakmica do kraja prvenstva.
  • Bosna86
    11.6k
    Kvaliteta Drmica i koliko se mozemo oslonit na njega se vidjela zadnjih 4-5 utakmica..Orc123

    Lupetaš… U razdoblju kojeg uzimaš, sudjelovao je praktično kod svakog našeg gola
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.