• Marley
    5k
    U Dubravi ispred OS Retkovec odrzan je prosvjed protiv bande maloljetnika iz Jelkovca, koja vec neko vrijeme vrsi teror u ovom dijelu Zagreba. Prosvjed sam po sebi nece promijeniti nista, ali odnekud treba krenuti. Necemo dozvoliti da se nasoj normalnoj djeci oduzme djetinjstvo, jer su necija druga "djeca" zasticena preko svih granica.
    Simbolicna duznost obavljena.

    A sad, ostaviti zadnji atom snage na tribini za nase plave lavove. Volim te Dinamo, Zagreb, Dubrava :heart:
  • Maki85
    223
    Da evo meni je placa 1200 e njima 1150 ja vidjela listu na svoje oči i jos im je plaćen stan I rezije ... neznam imaju radnu snagu valjda.
    Jedino sto oni nemaju godisnji ko mi imaju nakon 2 godine u hrvatskoj onda mogu na filipine i firma im placa kartu koja nije niti malo jeftina (Googlaj) i na godisnjem su mjesec dana .
    Boysica

    Ovo je istina, slično sam čuo od frendice koja radi u jednoj pekari (ne na pultu, u proizvodnji). Još veli da su Filipinke nekad premale za stavljati stvari na više police pa im oko toga moraju naši pomagati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment