• markoli
    1.6k
    Nije većinski. Već su dobili najviše glasova. Nije isto. A razlog zašto su dobili najviše glasova u Sesvetama je puno “desnih” opcija koje su svaka dobile manji postotak pojedinačno.

    I druga stvar - ako pričamo o Skupštini - Možemo je dobilo manje glasova za Skupštinu nego Tomašević za gardonačelnika.
  • zgšd
    156
    @NORTE pa naravno da brezovica nije grad zagreb, vjerojatno nece nikad ni biti, ali je vec nekim cudom dio zagreba, kao neka suvisna 17 gradska cetvrt..

    Ali zakaj je brezovica/brezovici tako lose?! Valjda zato kaj su je gradske vlasti zanemarili svih tih godina, a to se vjerojatno nece nikad promijeniti. Da je bilo samo malo politicke volje, onda bi to bila potpuno druga prica.. Brezovica bi mozda bila poznata po prirodi, kao zelena oaza, primamljiva za obiteljski izlet, kaj god, ali ne bi bila ovako neprihvacena, nepozeljna, odbacena...

    A kod ovako mizerne izlaznosti biraca pricati o bandicevoj brezovici ili da je zagreb tomasevicev... Dobili su glasova koliko su dobili, istina, ali je puno vise njih koji nisu glasali ni za jednu ni za drugu opciju.

    Nadam se da je ovo novi pocetak za bolje sutra naseg zagreba. A na sljedecim izborima gradani budu pokazali jesu li zadovoljni s radom izabrane vlasti

    Za pocetak valja konacno poceti s obnovom potresom pogodenih podrucja, ali i malo pojacati vozni red autobusa, jer dnevno ih ima vise za hercegovinu nego za brezovicu...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Obnova potresom pogođenih područja...
    Zašto je to posao grada, osim u slučaju javnih građevina?

    Mislim, o čemu mi pričamo, tko će nakon ovog vala pop-socijalizma biti glup i plaćati osiguranje u slučaju potresa? Zašto bi to netko to radio kad će država/grad ionako obnoviti javnim novcima, uključujući i novac budala koje su uredno plaćale svoju premiju.

    Jel može meni grad preuzeti policu auto osiguranja? Zašto mi grad ne bi platio autolimara u slučaju štete od tuče? Isti k, prirodna pojava i jedno i drugo.
  • LovroZG
    1.3k
    Da, evo hrle ljudi zatvorit policu osiguranja u slučaju potresa jer sad znaju da će im država nakon potresa obnovit dom. Možda će joj trebat pet godina i pun kurac birokracije da im obnovi dom, al ljudima je to tak primamljivo da ne mogu odolijet.
  • SAS1987
    13.3k
    Da, evo hrle ljudi zatvorit policu osiguranjaLovroZG

    Osiguranje od potresa je toliko jeftino da mi je nevjerovatno da netko to ne osigura....
  • NitkoBitan
    11.8k
    Tomek imenovao nove čelnike zagrebačkog Stožera, desna ruka Tomaševića (politologinja Dolenec) šefica Stožera, a Pavle Kalinić zamjenik. #struka #javninatječaj #obaveznemaskenaotvorenom
  • Mali dioničar
    14k
    Uvaženi gospodin, član izvršnog odbora Dinama Duško Ljuština o situaciji u gradu Zagrebu i stanovima koje je dijelio 80tih.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/dusko-ljustina-o-mozemo-stanu-vilija-matule-i-izborima-bandic-bi-da-je-ziv-sigurno-izgubio-15078811
  • SAS1987
    13.3k


    Nije loše za nogometnog suca :lol:

    Umirovljeni nogometni sudac Bruno Marić bi uskoro trebao početi graditi hotel s 4 zvjezdice odmah pokraj Daruvarskih toplica, a i jedan od najbogatijih Čeha razmatra gradnju hotela s 5 zvjezdica pokraj budućeg Marićevog.
  • Mali dioničar
    14k


    Kužim na kaj ciljaš, ali zašto sudac ne bi bio bogat. Znam da ima sudaca zubara koji sigurno nisu siromašni.

    Recimo...

    “ Retired Dutch referee Bjorn Kuipers is currently the richest in the world, he is valued at $13.5 million. Bjorn could earn between $2.2 million and 3.3 million in profits each year of his career. He also owns several supermarkets, Bjorn refereed 2014 federation cup, 2018 world cup, 2014 champions league final and Europa finals twice.”

    Ono što je zanimljivo u intervjuu s Ljuštinom je da je čovjek član Izvršnog odbora Dinama i nitko nikada ga nije pitao riječi o tom istom Dinamu.

    Malo kazališta, malo 80tih, malo Brijuna, ali Dinama nigdje na mapi. U tom kontesktu sam stavio intervju. Niti stadiona niti način upravljanja pa kakvi su to novinari...?

    Barem ti pasionirano pratiš zagrebačku političku scenu baš u kontekstu Dinama. Kaj ti to ne upada u oči?
  • SAS1987
    13.3k
    za gradit hotel trebaš biti jako bogat. Ja ne znam ništa o Bruni Mariću, možda je sposoban poduzetnik, možda je novac dobio od bake itd. ali ipak je to brdoviti balkan pa bi bilo jedino normalno da se provjeri odakle mu novac.

    Ono što je zanimljivo u intervjuu s Ljuštinom je da je čovjek član Izvršnog odbora Dinama i nitko nikada ga nije pitao riječi o tom istom Dinamu.Mali dioničar

    Novinara vjerovatno Dinamo ne zanima pa ga nije pitao :smile:
  • NORTE
    9k
    Nije loše za nogometnog suca :lol:SAS1987

    Ovo nema veze s gradom Zagrebom.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Vrli gradonačelnik zbog mjera štednje obustavlja postupak jednostavne nabave. Šta se štedi na asfaltiranju 100m nogostupa? :rofl:

    Kakav populizam u 3pm...
  • Jaro
    5.4k


    populizam mu sigurno vise ne treba... A zaustavio je sve javne i jednostavne nabave (upravo time se krade i rade rupe u proracunu)... Siguran sam da ce napraviti hrpu pizdarija, ali ovome moram zapljeskati. Pa zar bi ti dao ekipi koja je zarila i palila pod Bandicevim vodstvom da nastavi mimo kontrole trositi lovu iz proracuna?

    A na stvarima poput 100 m nogostupa vec imamo primjere bacanja love:

    stupi%C4%87i.jpg


    Uostalom tu je dopis:
    197708419_10223567570790732_5858441375070559402_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=IyHLCWuqE9UAX-kMbqG&_nc_ht=scontent.fzag1-2.fna&oh=f98ae4aa6f9c118b4e8ccfcc3fe5749a&oe=60E550D9
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Jel ti uopće znaš što je jednostavna nabava?
  • The Undertaker
    3.9k
    Sad kad ga preplave zahtjevi za spajalice i toalet papir. Brzo će odustati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.