• Agramer86
    263
    smijanje je možda i manji problem od situacije koja bi se mogla desit (paljenje i skidanje zastava). Potencijalna katastrofa
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Umisto da vise Dinamove zastave u cast i slavu prvaku i zastave RH. Oni izvise pederske zastave i zastave ovih binarnih nakaza čega već.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ovi obiljezavaju svakog svibnja i lipnja svoje "dane" i svake godine ce u to vrijeme vijorit te zastave sa ovima na vlasti.

    Streljajte me ali ja ne vidim smisla da mi svake godine tamo riskiramo neke ekscese i budemo korisne budale njima za promociju tih gluposti. Bolje da organiziramo koncert na stadionu (ne bi bio ni prvi ni zadnji put) ili da klub iznajmi Arenu ili osigura neki treci prostor za proslavu titule.

    Ali ponavljam, budemo vidjeli kako ce se stvari sutra odvit. Mozda se ovi u Gradu dozovu pameti i maknu to barem na sutrasnji dan. Ako to ne naprave i stave tu propagandu ispred Dinama... ne bi mi bilo ugodno hodat Zagrebom na njihovom mjestu.
  • Agramer86
    263
    Jednostavo, kako je već netko napisao, skinuti LGBT zastave i staviti dinamove na dan proslave kad ionako cijeli dan protječe u proslavi prvaka i cijeli grad je u plavom
  • M94
    604
    Ovi obiljezavaju svakog svibnja i lipnja svoje "dane" i svake godine ce u to vrijeme vijorit te zastave sa ovima na vlasti.

    Streljajte me ali ja ne vidim smisla da mi svake godine tamo riskiramo neke ekscese i budemo korisne budale njima za promociju tih gluposti. Bolje da organiziramo koncert na stadionu (ne bi bio ni prvi ni zadnji put) ili da klub iznajmi Arenu ili osigura neki treci prostor za proslavu titule.
    NitkoBitan

    Nek se oni snalaze di će slaviti i isticati te boleštine, jbo grad i klub ako smo mi ti koji bi se njima trebali prilagođavati.
  • Nino Bule
    12k
    Ovi obiljezavaju svakog svibnja i lipnja svoje "dane" i svake godine ce u to vrijeme vijorit te zastave sa ovima na vlastiNitkoBitan

    Nazalost ove zastave se viore na trgu i ispred hnk vec jedno 6,7 godina, i banditic ih je financirao i dozvoljavao ove zastave po mjesec dana jer je tako kupovao glasove, genijalac je davao pare u isto vrijeme markickinoj "u ime obitelji" i svim lgbt udrugama, da sutra hdz dobije u zg vijorile bi se zastave, to je sad "novo normalno"
  • Hnlovac
    330
    jer smo tako submisivni i pokleknemo pred lgbtovcima
  • Markelo
    2.5k
    Jedan dan se može odmorit od "ugroženih" i stavit samo Dinamo zastave. Neke veze između ljudi u klubu i ekipe iz možemo postoje pa nek se dogovore da je sutra "dan" Dinamovih navijača, eto ne ni mjesec, nego samo jedan dan
  • NitkoBitan
    13.5k
    jbo grad i klub ako smo mi ti koji bi se njima trebali prilagođavati.M94

    Ha gle, treba bit jasna komunikacija kaj je prioritet, ili Dinamo ili te LGBT pizdarije. Nek TT fino stane pred kamere i objasni svim Dinamovcima. Sa nase strane se moze jasno iskomunicirat uvjet za proslavu naslova na Trgu, a to je micanje tih zastava. Uskoro idu lokalni izbori...
  • Doktor Kunić
    2.8k
    Ma ne treba ništa se mučiti pa skinit ćemo ih nije problem šta se tresete
  • Captain America
    15k
    Od ljudi koji će sutra biti na Trgu ogromna većina ne pripada glasačkom tijelu izroda koji će još godinu dana drmati gradom, a ako bi ih skinuo, napravio bi si problem sa svojim biračkim tijelom jer se "uplašio nasilnika i rasista".

    Lubeničarski sektaši i imbexovske i telegramdžijske fekalije jedva čekaju sutra neki eksces da mogu pisati o "primitivnim huliganima", radikalizaciji društva, potrebi za građanskim odgojem i dodatnoj zaštiti "ugroženih" manjina.

    Za godinu dana u ovo vrijeme znate što vam je činiti da simboli raznih devijantnih skupina ne dođu u mogućnost uništiti buduće proslave.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Neka pišu i laju na mjesec
  • Jurki
    9.5k
    Ak sutra budu te zastave.. onda ih jednostavno treba vuzgati..
    zalosno je kaj su pederi ukrali djeci dugu.
    Pa nek onda pisu.. piskarala
  • Captain America
    15k
    zalosno je kaj su pederi ukrali djeci dugu.Jurki

    Kako nas je podučio kolega Gaiji, duga ima 7 boja, a ova njihova krpa 6 što u Bibliji označava kaos i nedovršenost.
  • SjevernaStrana
    1.2k
    Neka pišu i laju na mjesecTom Hanks

    E72-D9700-5795-4-FFD-884-C-5-D98-B42-C35-FE.webp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.