• Sajla
    3.5k
    najjače je kad kažu kak policija nije zaustavila ubojicu pa nisu vidoviti da znaju tko će koga ubit.Bruh

    neki ljudi misle da je 90% Dosjea X istina, a ovo s predviđanjem zločina su vidjeli kod Fabijana Šovagovića u kultnom hrvatskom filmu iz 1981. Ritam zločina pa misle da to zbilja funkcionira ;)
  • duksy
    59
    Kužim da serete po Možemo, ali se samo nadam da oni koji ovdje seru nisu glasači HDZ-a, jer bi to onda stvarno bilo dno i nadam se da takvi ne obitavaju na ovom forumu.
  • Nolifer
    6.7k
    Ako nije banditić onda su "kradeze", al bitno da nemožemo nije kriv :lol: a oni su trenutni :lol:
  • Patak
    2.2k
    Čujte Možemo je lgbtHDZ, ništa drugo. Žetončići koji će uletiti kad zatreba, recimo za staljinističke kovid potvrde. Lažna oporba ili kontrolirana, kak hoćete.

    Drugo jel netko gurao picoustog da se kanditira za gradonačelnika. Mogao je reći glejte ne mogu se kandidirati nakon što je Bandić godinama upropaštavao grad, a još sam i nesposoban, nitko mu ne bi zamjerio. Ali ne, javio si se i ako si gradonačelnik rješavaj stvari a ne se godinama izvlačiti na prethodnika. S tim da je Bandić premija za ovog. Kod njega je odvoz smeća bio u redu, sad ni to ne valja, ZET i prometna infrastruktura također degradiraju. Ili je to zapravo plan nerasta?

    Najpoznatiji ZET-ov zviždač upozorio na opasnost: ‘Pruga je u očajno lošem stanju’

    Sad će neki vozač biti kriv, zaboravite. Veli vam ZETovac da su pruge u očajnom stanju a za to je najviše kriv sadašnji gradonačelnik. Nek krene rješavati te pruge dok mu ne strada netko kao na Jakuševcu. Onda bu mlitonja hitno zvao Plankovića za pomoć.

    A tu fakat već imam osjećaj da umjesto da "možemo" sređuje stvari po gradu plaća PR da ga brane na nogometnom forumu.
  • Sad opet
    194
    Reć da je Bandić premija za bilo koga je u najmanju ruku glupost. Pa sam Zet ima više zaposlenih u upravi nego u "radnom" ,vozno - tehničkom djelu. I to je ostavština Bandića. Ono je bilo čisto zlo samo je to znao "zamaskirat". Slično kao i Mamić u Dinamu ( sve je dobro sa strane, za mase). Ovime ne aboliram Možemo. Oni nažalost ne znaju i krivi su. Samo reć da je Bandić premija - taj dio je totalna glupost
  • jedan u nizu
    6.2k
    S tim da je Bandić premija za ovog. Kod njega je odvoz smeća bio u redu, sad ni to ne valja, ZET i prometna infrastruktura također degradiraju. Ili je to zapravo plan nerasta?Patak

    Nit je odvoz smeca bio u redu za vladavine bivse vlasti, niti je ZET bio ista bolji, a bome ni prometna infrastruktura nije bila nista bolja.
    Za ovo zadnje cu se usuditi reci da je bilo jos i gore.
  • Nolifer
    6.7k
    Zato je sad sve super i sve je za 5...

    :lol:
  • jedan u nizu
    6.2k
    Zato je sad sve super i sve je za 5...Nolifer

    To nitko nije rekao.
    Ali reci da je prije bilo bolje (pogotovo ove nabrojane stvari) granice sa zdravim razumom
  • Nolifer
    6.7k


    Ali zaslijepljeni ste njegovom "visočanstvu" . Svi krivi samo ne trenutni, prije je bilo gorje, zato je sad kao super, aha, dajte najte. :smile:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ali reci da je prije bilo bolje (pogotovo ove nabrojane stvari) granice sa zdravim razumomjedan u nizu

    Meni je dosla familija u Zagreb (apoliticni su) i kazu da je za vrijeme Bandica grad izgledao cisce i ljepse.
  • jedan u nizu
    6.2k
    prije je bilo gorje, zato je sad kao super, aha, dajte najteNolifer

    evo citirat cu ti opet sto sam napisao prije toga

    To nitko nije rekao.
    Ali reci da je prije bilo bolje (pogotovo ove nabrojane stvari) granice sa zdravim razumom
    jedan u nizu

    Meni je dosla familija u Zagreb (apoliticni su) i kazu da je za vrijeme Bandica grad izgledao cisce i ljepse.NitkoBitan

    ja znam dosta ljudi koji kazu suprotno. Jbg ako ti mediji nonstop govore jedno, onda ce netko tko Zagreba vidi jednom u 5 godina ko papige ponavljati ono sto se cuje u medijima. Hrpa ljudi koji Zagreb u zivotu nisu vidjeli, kazu da je Zagreb nikad prljaviji. Kako?

    Ja cu osobno reci, neki dijelovi su lijepsi, neki dijelovi su prljaviji. Nazalost u globalu, nije onako kako bi svi htjeli. ali reci da je nekad bilo lijepse je po meni suludo.
  • serbus
    3.6k


    Istina , sad je sve "škuro,crno,malo"...
  • Nolifer
    6.7k
    evo citirat cu ti opet sto sam napisao prije toga

    To nitko nije rekao.
    Ali reci da je prije bilo bolje (pogotovo ove nabrojane stvari) granice sa zdravim razumom
    jedan u nizu

    Ništa mi ne moraš citirati i opet ću ti napisati istu stvar i danas ništa nije bolje, dapače...
  • kibic
    1k
    Lik i njegova klika ne da će dobit novi mandat, neg drže sva vijeća gradskih četvrti i osigurali su si u nedogled nove izbore.

    Doslovno sve isto kak je Bandić radil i držal vlast, tak i ova stranka drži. No, sećam se da je u NU2 pred izbore rekel da ne planira nakon 2. mandata u treći. Ak on ne bu, onda jao kog bu predložila ta stranka.
  • The Undertaker
    4.1k
    Bandić je loše odradio zadnji mandat, ove prehodne mandate Zagreb je bio puno bolje komunalno uređen i održavan nego danas. Vidit ćemo ove do kraja mandata ali sumnjam da mogu bitno bolje od prezentiranog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.