• Captain America
    13.7k
    Najjači adut aktualne državne vlasti jest upravo opozicija!masacusec

    Definitivno. Nevjerojatno je da je po njihovom mišljenju Benčićka najbolje što opozicija može ponuditi. Nedavno sam raspravljao s jednim poznanikom kako su jedine 2 kvalitetne i sposobne osobe u opoziciji Bakić i Borzanica koja se ni ne želi petljati u domaću politiku.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Definitivno. Nevjerojatno je da je po njihovom mišljenju Benčićka najbolje što opozicija može ponuditi. Nedavno sam raspravljao s jednim poznanikom kako su jedine 2 kvalitetne i sposobne osobe u opoziciji Bakić i Borzanica koja se ni ne želi petljati u domaću politiku.Captain America

    Koji Bakić.

    Ma sjajna je Benčićka, pa ona bi uzela onima koji imaju i dala onima koji nemaju. :D
    Pravi Robin Hood.
  • NORTE
    9.1k
    Murali i grafiti dinama, grupe i hrvatske imaju dozvole, ne smiju to dirati i treba dobro pratiti da ne bi nekom to palo na pamet.Nino Bule
    U kampanji za izbore u Zagrebu su objavili slike kod grafita dinama pred kojima su pozirali.

    https://m.facebook.com/mozemo.hr/photos/a.1769753863208296/1769640753219607/?type=3

    https://m.facebook.com/mozemo.hr/photos/a.1769753863208296/1769637123219970/?type=3

    Jasno je da je dinamo ponos Zagreba i da ti grafiti nisu problem.
  • Patak
    2.2k
    A koji grafiti su problem za njih?
  • NORTE
    9.1k
    Pa one škrabotine po zgradama u centru i općenito po gradu. To je stvarno ruglo.
  • mali M
    3.5k
    :rofl: kakvi likovi... samo vas tu čitam i nemrem se načuditi... meni je jasno da neki i ovdje (imaju puno pravo na to) su nagnuti prema trenutnoj vlasti Zagreba, ali da toliko slijepo braniš sve tupave ideje mi je nevjerojatno. I dalje nisam čuo nikoga da mi je iznio šta je sve gradska vlast napravila a da već nije započeto prije njih... samo bacaju tupave ideje i brane svoj nerad Bandićem. Vi ovdje koji branite tu teoriju Bandićeve ostavštine očekujem od vas da onda Dinamovoj upravi isto date 10 godina da se riješi Mamićeve ostavštine... čuj "15 minuta" teoriju. U mom kvartu je jedna škola, jedna ambulanta, jedan vrtić. Neki dijelovi kvarta kmaju 15 min s autom do škole il vrtića. Kako točno da oni pješice idu do tih ustanova... Za vrtić je uopće glupo komentirati da 70% kvarta ide u druge dijelove grada jer nema mjesta u našem. Nije teorija zavjere čim ukažeš na nerad. Nije teorija zavjere kad ukažeš na nečije laži i muljanja. Nisam za njih glasao prije neću ni ponovo al je problem što se u vođenju grada glasa ideologijom a ne sposobnošću i opet će glasat micice koje su za "ravnopravnost" spolova, ispričavanje Afroamerikancima i "odrast" ne razmišljajući o školama, vrtićima, bolnicama, prometnoj infrastrukturi, komunalnoj infrastrukturi... nek su nama šarene mace u centru narisane.. to je bitno
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Pa ako svatko pogleda objektivno i usporedi rad Bandića i to njegov zadnji mandat do smrti i mandat od današnje vlasti, dođe do zaključka da je Bandić barem radio i vodio grad kako tako kako treba i da ovi koji sada vode grad nemaju pojma niti imaju iskustva kako se vodi veća firma a kamoli glavni grad.

    Evo par primjera

    Ne znam jeli ikad za vrijeme Bandića bio ovako nepokošen i zapušten grad.

    Jeli ikad bilo ovako prljavo i užasno što se tiče odvoza smeća. A te dvije stvari su elementarne stvari, a ni to ne održavaju. Pa svatko zna da moraš prostor u kojem živiš održavat čistim i urednim.

    Nadalje, za vrijeme zadnjih godina Bandića prije smrti, napravio se Rotor, na sveticama su uredili atletsku stazu i ogromnu zelenu površinu za svaku pohvalu.

    Sa druge strane oni ukidaju advent u vidu štednje novaca, pa svatko zna da to nije način za štednju jer nije ti način da uštediš novac tako što ne trošiš novac nego da više zarađuješ. Također ovo zatvaranja par ulica u centru grada mi je na razini dječjeg vrtića. Pa tko ima koristi od toga, koliki postotak ljudi, ni 0,1 posto. Da se napravi anketa i da se pita svakog ozbiljnijeg poslodavca neke jače firme što misli o tome, ljudi bi se ismijali na takve odluke.

    Zaključak je da današnja vlast u Zagrebu ne zna radit i vodit grad jer donose odluke koji se u potpunosti ne korisne za 80%ljudi.
  • Dudu9
    437

    To sto si napisao tako govore za Mamica, da je kod njega islo sve super, znao kupovat i skupo prodavat a to sto je krao nema veze, tako i ti kazes za Bandica
  • NORTE
    9.1k
    Bandićeva vladavina je najgore što se Zagrebu moglo dogoditi.

    To je čitav niz po Grad štetnih odluka tijekom 15 godina koje su platili građani.
    Naravno, imao je on i dobrih odluka, ali generalno to je najgore razdoblje vođenja grada.
    Korupcijske afere di god se okreneš, od samih početaka do zadnjeg dana njihove vlasti.
  • Jaro
    5.5k
    1. Da, bilo je problema s kosnjom trave, pogotovo u zadnjem mandatu
    2. Da, bilo je problema s odvozom otpada - TeTejac se redovno slikao na hrpama plasticnog otpada, a znamo kako se odradjivala reciklaza - redovni godisnji prvomajski pozari na odlagalistima
    3. Rotor je jedina kapitalna investicija u zg zadnjih ohoho godina, grad Zg je sudjelovao sa manje od 2 milijuna eura - ostalo dali drzavni i EU fondovi. Atletsku stazu i zelenu povrsinu spominjat je u ranhu sa 75 metara pjesacke zone
    4. Advent je ukinut? Koliko znam ukinut je monopol Bandicevog sofera na standove i kucice, a advent se odrzava
    5. O sirenju pjesacke zone u centru se govori desetljecima, ali istina, ovo kaj TT i neMozemo prefstavljaju kao revoluciju je smijesno...


    Ukratko, Bandic je nategnuo gradski proracun u svemir, a zauzvrat smo dobili zapusten grad (prometnice, vodovod, uzi centar...), upravu i komunalna poduzeca puna podobnih uhljeba...
    Bandic je i najzasluzniji za danasnju, nedposobnu vlast kakvu imamo.
    Ali reci da je za Bandica bilo bolje...
  • Patak
    2.2k
    Po mojem skromnom mišljenju najgore je sad, globalistička nesposobna ekipa financirana izvana godinama, gora je od Bandića, a na vlasti je samo jer ju guraju mediji evo basketaš šesti puta gostuje kod Ace Stankovića, a većina birača ne gleda dalje od onoga što im prezentiraju mediji, nažalost.

    S Bandićem i njegovom beskrupuloznom klikom smo se obiteljski sudili u nekoliko sudskih postupaka, neke smo dogurali i do Ustavnog suda, ali barem je znao pokositi travu i odvesti smeće. A siguran sam da ne bi segregirao ljude na proslavi Nove godine, ili da bi to pametnije odradio. Stavio bi i zastave Hoda za život po gradu, a ne samo svoje lgbtxyz zastave, itd, itd...
  • jp23
    2.2k
    Znači ukratko ono što znamo: Bandić je bio populist i lopovčina.
    TT je nesposoban.

    Za svakog od vas koji govorite kako je "Bandić barem znao xyz", pogledajte samo gdje nam je stadion, pogledajte količinu uhljeba u gradskim poduzećima, pogledajte količinu afera.

    TT neće vjerojatno dobit drugi mandat, to je velika vjerojatnost. Nije ispunio obećanja, nije se pretjerano niti iskazao kao gradonačelnik i to je to.

    Ali više mi je pun kurac te mantre "možda je krao, ali", znači ne serite. Istovremeno ste protiv mamića, a doslovno gradonačelničku verziju tog zlotvora hvalite i ljubite.

    Razumijem i onu "o mrtvima sve najbolje", ali prestanite pretjerivat.
  • jedan u nizu
    6k
    Slazem se.
    Ne mozete biti protiv Mamica i borit se protiv njega godinama, a istovremeno hvaliti Bandica kako je ipak bio ok.
    Tako samo sami sebi serete u usta. Serete si po svim komentarima kojima vrijedanje i omalovazavte (opravdano) ekipu koja jos uvijek kuka i place i navija za Mamica i njegov Dinamo.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Na kraju ispada da jedino hdz može voditi hrvatsku i zg jer jedino imaju kadrove. Oporba koja je danas , ne može voditi ni savjet stanara u nekoj zgradi ( i lij3vi i desni).

    Ja ni mrtav nebi glasao za hdz ( unaprijed se ispričavam ako ipak mrtav glasam za hdz), ali neznam za koga bi glasao na idućim izborima.

    Izgleda da nama nije problem što nam 10% proračuna nestane u korupciji nego što nemamo dovoljno sposobnih koji nisu u hdzu.
  • Patak
    2.2k
    Meni ti je to sve ista ekipa hdzmožemosdphnsitd... tj. svi su oni samo poslušni provoditelji agende koja dolazi izvana. Recimo, to se vidjelo na zambijskoj aferi, na uvođenju covid potvrda i "mjera", "zelenoj" politici, klimatologiji, i tak dalje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.