• Mali Zeus
    9.8k
    Između ostalog, ponudili su i njima. Ne vidim potrebu da se bilo kome drugome osim Dinama ponudi reklamni prostor u zagrebačkoj zračnoj luci, a njima ne pogotovo.Crusades1986

    Istina sve, al nemrem vjerovat da nitko u klubu nije reagirao niti iskazao zainteresiranost.
  • Zagi
    5.2k
    Pogotovo kad Lessi tvrdi da je direktor marketinga radio izuzetan posao.
  • Olmic
    2.7k
    Cisto da se pojadam malo, tko god da je ove godine probao upisat dijete u vrtic susreo se sa genijalnom odlukom zelenog da roditelji odgojitelji imaju prednost koju je nemoguce stici, a mi roditelji ( oboje radimo ) koje zelimo jaslice upisati neka se jebemo, dijete moze samo doma biti.
  • Tundra
    518
    Eto samo još jedan u nizu dokaza nesposobnosti možemoida.
  • ZGV
    3.1k
    Ne kužim kaj vam nije kasno kod reklame na aerodromu. I meni smeta ta reklama, no svi su dobili ponude, tovari su fino platili i bok.
    Ocito ne kuzite kak funkcionira marketing i oglašavanje. Tko plati njegovo je.
    Veci kiks je tu sa strane Dinama, a dotičnu firmu boli k dal je reklama Dinamo, Hajduk, C.Zvezda itd...tko plati njegovo i bok....btw firma je internacionalna kompanija.
  • Eduardo
    17.6k
    mislim da je svima manje više sve jasno samo ljudi ne žele na ogromnom panou u zagrebačkoj zračnoj luci gledati tovarskog mangupa u Hajdukovom dresu kako raširenih ruku 'dočekuje putnike'. Isti taj mangup je pjevao o tome kako mrzi Dinamo srpsko ime to. Mislim da je sasvim razumljivo da to smeta navijačima Dinama. Na stranu sad što je taj oglas plaćen i što je to marketinški/poslovni potez, ali to je jednostavno pogrešno. I koliko god je taj plakat tamo legalno postavljen u suštini je ipak jako dobro osmišljena provokacija. Livaja + grb Hajduka + slogan... daj me nemoj hebat. Smrad je tko god je stavio potpis na taj ugovor i kakvi god bili ljudi koji su kod nas zaduženi za taj segment trebalo ih je kontaktirati kad je zaprimljen zahtjev od tovara. U slučaju da su ljudi iz kluba to znali i dopustili onda su oni ti koji trebaju snositi sankcije. To je propust za otkaz.
  • Patak
    2.2k
    U Zagrebu se uskoro na više lokacija počinje snimati američki film O'dessa (rock opera). Glavna glumica Sadie Sink, a radnja se zbiva u postapokaliptičnom okružju pa su odabrane prikladne lokacije poput bolnice Blato, tržnice Trnje, tunela Grič, itd...

    https://www.imdb.com/title/tt26304178/
  • Sajla
    3.5k
    u postapokaliptičnom okružju pa su odabrane prikladne lokacije poput bolnice Blato, tržnice Trnje, tunela Grič, itd.Patak

    neka ubace i neku scenu na Maksimiru i uplate koji euro ;)
  • Mali Zeus
    9.8k
    Vegetacija u gradu buja, priroda se vratila. :heart:
  • Nolifer
    6.7k
    Sa čime se ovi redikuli bave. :vomit: Stvarno zapeli u prostoru i vremenu, zato i ne vide sve oko sebe u kakvom je stanju grad Zagreb

    71x08d03x1jcov5k.jpg
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kad nemaš što pokazati na pol mandata guraš ideologiju.
  • dzg717
    947
    Moram priznat da je lijepo proc trgom a na razglasu svira Dinamo ja volim i nakon toga Kemal Monteno
  • Bruh
    901
    jel itko uopće ide na te izložbe i koliko to košta nas građane je pitanje koje treba postavit pogotovo ako se ne plaća ulaz
  • Fanboy
    2.2k
    Još jedna pacijentica preminula na sv Duhu u čekaoni, došla sa povrijedom zgloba i kažu da se ugušila sa pecivom. Bolnica pod novom ravnateljicom postala ko u Hondurasu, malo malo neki cirkus, a ona dobiva priznanje od grada Zagreba. Sramota...još hrpa osoblja otišlo.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    kako se netko može ugušiti kiflom, u bolnici, na odjelu hitne pomoći, bez da netko dođe u pomoć?
    priča je poprilično na klimavim nogama...

    na sreću, nikad nisam bio pored nekoga tko se guši...al pretpostavljam da je to porilično glasan proces, osoba se bori za zrak, ruši sve pred sobom...i da netko od osoblja BOLNICE, HITNE POMOĆI ne priskoči u pomoć :brow:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.