• Plava Slavonija
    65
    ove majice s kapuljacom djeluju brutalno, a i cijena je skroz ok..
  • BluePhone67
    3.3k
    zdeyttq41nt7rqt2.jpg

    Napokon dobar potez marketinga je ovaj toster sa printom :up:
  • Infinity
    15.3k
    S obzirom da sam davno zagovarao toster preko foruma i da su mi 'ukrali' ideju, molim ekipu iz Dinama da mi se javi za daljnju suradnju. Imam jos ideja :cool:
  • Eduardo
    17.8k
    Ako jesu samo neka nastave jer ima hrpa odličnih ideja na forumu.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Danas sam bil u Shopu kod Stadiona prije nego da krenem za Zaprešić.
    Pitam kad će trenirka i te stvari s 3 zvijezde.

    Odgovor : Ove sezone samo dresovi ostale stvari od sezone 2020/2021:rofl:
  • nkdz
    829


    To sam im ja poslao i mail ali nema odgovora
    Ma ja mislim da moraju nekakve trenirke i šuškavce stavit u prodaju, pa bila bi ovo prva sezona bez
  • Hipo
    406
    Pitam kad će trenirka i te stvari s 3 zvijezde.

    Odgovor : Ove sezone samo dresovi ostale stvari od sezone 2020/2021:rofl:
    ZGBhoy

    :victory: gnk style
  • nkdz
    829
    http://shop.gnkdinamo.hr/majice/muske-majice/majica-camo-dinamo

    Nova camo majica na webshopu, i dalje su mi Cavalerine ideje masu bolje od ovoga
  • Hipo
    406
    Nova ili ista ona kao nedavno? (s razlogom ismijavana)
  • Guinness
    2k
    Ako platim produženje članarine mbankingom i forwardam im potvrdu o uplati jel to ok ili moram baš osobno ić tamo i sve ponovno popunjavat?
  • xavier
    11.2k
    Ako platim produženje članarine mbankingom i forwardam im potvrdu o uplati jel to ok ili moram baš osobno ić tamo i sve ponovno popunjavat?bk5b

    Ne moraš ići tamo. Zadnje dvije godine sam sve riješio mailom.
  • nkdz
    829

    Nisam sad ziher, samo znam da su je danas uvrstili na webshop i da mi nije baš nešto ekstra


    I ja sam bas nedavno uplatio produljenje i poslao im na mail potvrdu, tak radim svake godine, jedino te kontaktiraju i traze da popunis novu pristupnicu ak im fali OIB ili nesto
  • Guinness
    2k
    Ne moraš ići tamo. Zadnje dvije godine sam sve riješio mailom.xavier

    I ja sam bas nedavno uplatio produljenje i poslao im na mail potvrdu, tak radim svake godine, jedino te kontaktiraju i traze da popunis novu pristupnicu ak im fali OIB ili nestonkdz

    Hvala, budem onda tako. Na mail naravno, ne odgovaraju
  • xavier
    11.2k
    Na mail naravno, ne odgovarajubk5b

    Nekoliko puta sam im zadnjih par godina slao mail s određenim pitanjima i na to u pravilu ne odgovaraju, ali zato je članska svaki put uredno stigla poštom već idući tjedan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.