• plavi72
    720
    dudu3hheo1r62m4n.jpg
    U tri boje !
  • Riot
    1.7k
    Dečki brutalan posao rade, svaka čast iskreno!!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kak idu magneti?

    Pretpostavljam ko halva? :D

    Dakle Ilica je sve kaj bi trebao biti klupski shop, a nije, od širine izbora, preko kvalitete do raznovrsnosti.
  • serbus
    3.6k
    Meni je shop isto odličan , meni fali onako diskretnijih stvari koje bi nosio na posao. Tipa kao ona crna sa onim malim purgeri. Neka takva polo bi meni bila top sad neznam koliko ima interesa za tako neke minimalističke proizvode.
  • ksapi
    2.2k


    Bila je (ne znam je li jos uvijek) ona polo majica samo s kockicom na prsima lijevo. S istim uzorkom i vesta. Meni osobno dva odlicna proizvoda
  • Dinamosaur
    979
    cbb885ipdfak0h8o.jpg

    Ovo izgleda predobro, taman za pokupiti prije tekme sutra :ok:

    A sve pohvale i za hlače, kvaliteta materijala, šavova, kroja, gumbi ma sve pet.
    Tak se to dela!
  • serbus
    3.6k


    To je to ... još jedna sa d i meni dovoljno...
  • Do kraja2023
    131
    Jel zna netko radno vrijeme Fan Shopa Ilica u petak na dan tekme? Zahvaljujem
  • Riot
    1.7k
    Obavezno odradit novu turu sjever uz odsutne majica!
  • xavier
    11.1k
    Obavezno odradit novu turu sjever uz odsutne majica!Riot

    Znam da je logistički nemoguće i da trenutno imamo drugih prioriteta, ali kako bi sjajno bilo da smo svi na sjeveru u tim majicama već u utorak :starstruck:
  • bluepower86
    822
    Odlicna ideja momci!
  • Papastrumf
    9.9k

    Radi se na tome. Bit ce vjerojatno dostupne vec u ponedjeljak.
  • NORTE
    9.3k
    Radi se na tome. Bit ce vjerojatno dostupne vec u ponedjeljak.Papastrumf
    Ajmo dinamovci, ispraznimo skroz taj shop u Ilici u ponedjeljak i štand na sjeveru u utorak.
    zjspq0tf5ixa2r6c.jpg
  • dzg717
    947
    Odlicna ideja za nazalost nase odsutne decke, imam jos pitanje:
    postoji li mogucnost da u shop ili dinamov ili bbb imamo nekoliko različitih zastava različitih dimenzija. Vozeći se upravo jednim zagrebačkim kvartom na ogradi balkona kuce izvješena je jedna Dinamova fan zastava. S ponosom bi ju i ja posebno u ovakvim situacijama istaknuo na kuci ili negdje drugdje.
  • ksapi
    2.2k


    Majice su dostupne, ili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.