• superhik
    10.6k
    teške muke te muče u životu
  • superhik
    10.6k
    Patnje mladog Majkija
  • Stojke
    48
    bilo bi poželjno
  • Efes Pilsen
    7.3k
    https://www.footyheadlines.com/2022/11/adidas-to-massively-increase-kit-prices.html?m=1

    Dobra roba se trosi u Adidasu, dresovi su vec sad precijenjeni. Citao sam nedavno da su morali skresat prognozu profitabilnosti za 60% zbog Kine i opcenito problema u supply chainu. Treba pocet bojkotirat proizvodace, otisli su u picku materinu s cijenama odavno, a roba i dalje dolazi iz potplacenih Vijetnama, Pakistana, Kambodze
  • Infinity
    15.4k
    Sve je precijenjeno. Zadnjih par godina sam testirao par manjih brendova. Nije nitko ni blizu Adidasu ili Nikeu. Njihove cijene su nize, ali je omjer kvalitete i cijene bolji kod jacih brendova. New Balance mi je ostavio dobar dojam, ali je s cijenama u rangu Adidasa i Nikea. Neka Fila je 40% jeftinija, ali meni kojem neke Adidas ili Nike tenisice traju 10 do 15 mjeseci ta Fila ode za tri mjeseca. Reebok nije los, ali su se takodjer jako priblizili ovima s cijenama. Jednostavno je ta kompletna industrija otisla u 3 pm.

    Kad vidim koliko zaradjuju naravno da cu reci da su svi precijenjeni, ali ih mi sami placamo, stvaramo potraznju i njima je to razlog da cijene idu gore, mada im proizvodnja ne poskupljuje u toj mjeri.

    Pitam se i kolika je marza krajnjem prodavacu. Ako mogu spustiti cijene za 30-50% na akcijama i imati isplativost, koliko onda oni zaradjuju?
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Oni sad traze nacin da popune rupu koja nema veze s proizvodnjom. Jednostavno, od Covida su popusili kinesko trziste i tu se stvorila rupa koju ne mogu popunit. Sto se kvalitete tice, imao sam svakakva iskustva. Recimo imam onaj ZNE duks koji cijene prilicno visoko, obukao sam je 3 puta i to na suhom i nekako se oko dzepa proparalo, nisam zadovoljan ni savovima na trenerci.. nesto je bolje Nike, nesto Skechers, pa i Champion. Puma je recimo totalni srot, bar meni, sta god sam od njih uzeo raspalo se u rekordnom vremenu.
  • Infinity
    15.4k
    ZNE duksEfes Pilsen

    To je onaj model sto smo mi imali prosle ili pretprosle sezone? Ili smo imali slican.

    Brat uzeo, na prvu super, ali mu je plavi dio prefarbao bijeli iako je prao rucno.

    Ja sam prilicno forsirao Adidas citav zivot, u zadnje vrijeme sam tek uzeo par Originalsa i s pravom su skuplji. Mozemo pricati o tome da li je precijenjeno i to, ali definitivno vrijedi vise. Nisam jos nista Jordana nosao, ali vjerujem da isto tako vrijedi vise nego Nike.

    OK mi je to da imas kategorije, pa koliko platis toliko i dobijes, ali bi sve to kompletno moglo biti jeftinije.

    Sto se Pume tice, imao sam par dukseva, s vremenom se ukrute, bas su losi, mada su mi na izgled top. Champion mi je super udoban, imam dva vec desetak godina. Ofucali su se, pogotovo vrh rukava, ali su i dalje udobni kao kad sam ih kupio. Posluze kad se nesto radi, ovi Pumini jako brzo idu na smece. S Kappom isti problem.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    da, taj. Sat nosim na lijevoj ruci dakle nije se moglo proparat od toga.. Bas lose, a kosta bogovski.
    Puma s cijenama otisla u nebo, a ne mogu izdvojit nista od njih da je valjalo, a probao sam hrpu stvari, od tenisica do dukseva, majica, trenerki. Bas su razocarenje. Adidas uglavnom je ok, ali kazem, ni oni nisu u zadnje vrijeme sa skupljim stvarima kako treba.
  • Logistika
    1.1k
    Adidasov fan ovdje evo godinama,nenda su se pokvarili nego nam prodaju robu kao sa pijace...sve tamno prije pranja okrećite obavezno naopako,jer za 4 mj dobiješ ispranu trenerku sa ovakvim znakom
    ahgxun5yipj22qcb.jpg
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Za odjeću od tih marki bi vam preporučio Under armour ako će te trosit ko tipa za Nike/Adidas, a po meni su 3x bolje i kvalitetnije stvari. Od obuće Champions patike, najjača stvar.
  • xavier
    11.4k
    Za odjeću od tih marki bi vam preporučio Under armourNavijač Dinama

    Baš gledam koje sve marke se spominju i nitko ne kaže Under Armour koji mi je prvi izbor :up:

    Što se obuće tiče, ako govorimo o kvalitetnim tenisicama, tu mi je Salomon pri vrhu, ali to su baš tenisice za hodanje, trail i slične stvari. Nisu baš nešto "fensi" za svaki dan.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Meni Adidas ultraboost dna najbolja tenisica ikad. Šteta samo što su baš rijetko na akciji, ali su po udobnosti, izdržljivosti i svemu meni broj 1.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    81ji0ewxw6t2c36o.jpg
    ljpvsf3j6s3m5hup.jpg
    Uzeo Petka, na redu je Orsa :love:
  • maksimirski istok
    202
    Dobra stvar,legendarna izjava
  • NitkoBitan
    13.5k
    Napredak. Ali i dalje ocekujem vise. Da je nekako spojiti Dinamo i originals kolekciju pa da se to vise fura po fakultetima, skolama i poslovima... ne vjerujem da nije moguce. Ako je onaj klosarski PSG od svoje obleke uspio napravit brend ne vidim zasto ne bi i mi, i tovari su dosta ispred nas po tom pitanju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.