• xavier
    11.4k


    Prvo da kažem da su ukusi različiti i ne želimo iste stvari, ali meni je ovo tako "krivo".

    Imamo ovdje nogomet, Brunu i Adidas...a mene "Air" asocira na košarku, Jordana i Nike...
  • serbus
    3.7k


    Slažem se oko "air" ... Ali također respektiram svaki pukušaj naznaka kreativnosti u odjelu pa makar kopirali Jordana već je pomak..
  • Dino
    2.3k
    Meni je ideja fakat dobra, ocigledno je da se islo na “kopiranje” Jordana, ali je bas dobro sjelo s obzirom na to da je Petko nas “mali od skarica”. I onak malo je veselija majica, nije samo boja s grbom.
  • Mrvica
    3.6k
    Meni osobno je majica odlična, posebno taj broj na leđima. Baš mogu kad se potrude, samo da nastave radit na poboljšanju što se tiče fan shopa i tih nekakvih noviteta
  • masacusec
    3.2k
    Meni osobno, jebena glupost!
  • Infinity
    15.4k
    Ne moze se svakome sve svidjeti. Ovdje se jako cesto kuka da nam je ponuda tanka. Kad ju sire budite spremni da vam se neke stvari i ne svide.

    Meni je majica OK. Cijena je pristupacna i kome se svidi moze ju bez problema kupiti.
  • NORTE
    9.8k
    Majica Air Bruno je super, samo je šteta da su zamutili šokiranu facu igrača Bodoa.

    Ima li netko sliku "karirane" (rombovi) zimske kape ('86) bivše Udruge navijača dinama negdje iz 2007. ili 2008. godine, to je bio vrlo lijep artikl kojeg nažalost nisam kupio i volio bih ga vidjeti opet u ponudi.
  • masacusec
    3.2k
    Po ko zna koji put...nema do stare udruge i njezinih artikala....vječita nostalgija!
  • BlueVelvet
    336
    Današnja ponuda i kvaliteta shopa (pricamo o bbb jel) je 2 koplja iznad svih prijašnjih. O tome govori i kolicima nase robe koja se moze vidjeti na utakmicama, nikad vise ljudi nije dolazilo u nasim obilježjima.
  • Stihl
    3k
    Istina. Koliko god su mi iz stare udruge artikli bili dobri, ovo danas je puno kvalitetnije, to se mora priznat. Moglo bi se eventualno diskutirat o dizajnu (tj.idejama o natpisima i grafikama na majicama) onda i sad, ali kaj se tice kvalitete robe, danas je puno bolja.
  • masacusec
    3.2k
    Ja pričam o periodu od prije 15ak godina....Logično da stvari napreduju, evoluiraju i postaju kvalitetnije....No, onak s vremenske distance, full žalim za nekim stvarima koje je stara udruga nudila, a nisam kupio....jbg, drugačija vremena!
  • Stihl
    3k
    To da, naravno da je bilo stvari za kojima i ja danas žalim kaj onda nisam kupio. Ali definitivno kvaliteta same robe je danas bolja.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    One majice On tour mi uvijek isklize, ona majica sa salom you'll never walk alone je top. Meni se ponuda svida, mada bi online nacin kupovine mogao biti jednostavniji. Placanje clanarine isto kao za Futsal Dinamo itd. Dinamo webshop treba isto redizajn, ali ponuda je pristojna.
  • plavi67
    921
    treba proširit ponudu ,al smatram da su stvari preskupe. kad se sjetim da je prije majica došla 70 kn...
  • superSantos
    2.6k


    Jest 2007., a samo u zadnje 2 godine je nabavna cijena majice porasla 100% valjda. Evo od 1.10. ide novi val rasta nabavnih cijena majica

    Kvaliteta tih majica i ovih sad mislim je razlika nebo i zemlja, i to nešto košta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.