• Neki tip
    19.1k
    Ja se i dalj
    e nadam dresu iz sezone 1930/31
    De Oliveira

    Ma siguran sam da će taj ići.

    U njemu bih se i ženio, da to već nisam riješio. :)
  • deda
    27.7k
    Klub objavio da je ostalo još samo 100 dresova
  • Infinity
    15.2k
    Ma siguran sam da će taj ići.Neki tip sa Zapada

    Ja sad nesto kontam i ne bih rekao da ce ici, mada sam bio siguran da hoce.

    Prvi dres iz kolekcije je u cast prvog dresa Gradjanskog. Drugi dres iz kolekcije je podsjetnik na neodigrani derbi.

    Ocito je da se ne bira najljepsi, bira se dres koji nesto predstavlja, a Gradjanski u sezoni 1930/31 nije osvojio nista i bojim se da nece naci razlog zasto raditi taj dres.

    Mozda eventualno da bude nesto tipa u cast plave boje Gradjanskog i da odluce koji im je najljepsi pa da bude taj. Valjda nece biti nesto kao prvi plavi ili posljednji Gradjanski, nisu mi ni blizu ovog.

    Ostaje mi nada s obzirom da su rekli kako ce navijaci jedan dres sami izabrati i nadam se da ce to biti taj, mada je puno ljudi koji 'odbijaju' Gradjanski i ne znam da li ce to proci.
  • deda
    27.7k
    Prošao je žuto-crveni gdje ne bi ovaj
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mora jednostavno pasti neki Plavi Građanskog, bubreg bi dal za njega
  • Pop corn
    5k
    Klub objavio da je ostalo još samo 100 dresovadeda

    Dakle, znaš da je prvi dres Građanskog otišao samo tako. I da će ovaj biti popularniji sigurno zbog svega. I onda opet ne napraviš dovoljno. Meni taj Tomislav Rukavina i ostala klika nikad neće biti jasna
  • Crusades1986
    9.7k
    Pa kaj nije u webshopu dres Građanskog još uvijek dostupan?
  • SAS1987
    13.4k
    samo u S veličini...
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Pa kaj nije u webshopu dres Građanskog još uvijek dostupan?Crusades1986

    jest, ali samo u veličini S.

    poanta takvih dresova i je da ih se napravi u ograničenoj seriji.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    ajd, barem je nestalo moje veličine pa se više ne moram brinuti uzeti ili ne zbog petokrake :lol:
  • Crusades1986
    9.7k
    Zato i pitam jer mi je čudno budući da je bila ograničena kolekcija, a ono par mjeseci nakon izlaska dresa je još uvijek u ponudi...

    Al nisam gledao veličine :up:
  • xavier
    11.1k


    Ali mislim da je bila dodatna serija. Prva se veoma brzo rasprodala da bi onda nakon nešto vremena dresovi opet bili dostupni. Vjerujem da će tako biti i ovaj put.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    vjerojatno će doći još, al opet to neće biti nekakva masovna brojka. što je i korektno.
    ja čekam neki dres građanskog ili recimo dres iz 1967, bez ikakvih oznaka, ma može sve, al ja petokraku na sebi ne mogu nositi. brijem da bi mi se djedovi ustali iz groba i opalili me nečim po glavi.
  • xavier
    11.1k
    Kako je @Neki tip sa Zapada napisao, ja zapravo i ne nosim dresove. Ne znam gdje bih ih nosio. Na terminu imamo svi iste dresove, na utakmice u pravilu ne idem u dresu, a osim toga stvarno ne vidim gdje bih bio u dresu.

    Zato je dobar ovaj treći svijetlo plavi koji izgleda više kao majica nego kao dres pa je "nosiv".

    Što se tiče ovih retro, meni su oni iskreno idealni za uokviriti ih i staviti na zid tko voli takve stvari.
  • Neki tip
    19.1k
    točno to, do u riječ
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.