• r1oma
    1.5k
    1archbmf6wt3l66y.jpg
    Ponovno dostupno
  • r1oma
    1.5k
    ej3jzbgrpgwsbqni.jpg
    98pjn8sgyt40ypnn.jpg
    xjiz4579m5fdmwrd.jpg
    100 kn
  • ZGV
    3.1k
    Odlično, dobra stara osam šestica u vijencu
  • gio
    107
    222795869_5931652523575130_8001593523137922290_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=pFfNSRRLJZcAX8J3vVD&_nc_ht=scontent-prg1-1.xx&oh=02979a426f8fb9f2e8960a1218e701d3&oe=6123C163

    Jel to stigla nova trening odjeća?
  • Dudu
    2.6k
    Bolje izgleda od dresa, ide na popis za kupovinu :grin:
  • Infinity
    15.2k
    Te su majice bile i prosle sezone, bilo je i u shopu, odlicne su. Ne znam da li ima u web shopu.
  • Nolifer
    6.5k
    Slučajno naletio na jednom shopu na ebayu

    cp783wjrnqbr5h3r.jpg
    e0ww31dm5w30othw.jpg
    tjhi4x6mtyrm98gk.jpg

    Zanimljivo kako piše da je ovo službeni Dinamov proizvod, a nema ga u našem webshopu, možda dio neke stare kolekcije, nisam siguran

    A poanta ovog posta je ta, da bi se takvo nešto moralo naći u službenom shopu, a ne da se mora kupovati izvana po nekim sajtovima i plaćati još dodatnu carinu. Stvarno me smeta činjenica, da jedan takav klub kao što je Dinamo, nema u tom stilu ponuđeno nešto u svom webshopu, bio bih najsretniji član kluba, kad bi se to i dogodilo...
  • Gelipter
    3.4k
    Stara je to šilterica. Ja ju doma imam sigurno 10,15 godina. Već je sva apšisala, al grb i dalje ponosno sjaji.
  • Nolifer
    6.5k


    Respekt za ubod tada te šilterice :clap: bitno da se sjaji! :up:

    A eto službeni shop bi morao to u tom stilu ponovno napraviti, imalo bi zainteresiranih siguran sam
  • Gelipter
    3.4k
    A eto službeni shop bi morao to u tom stilu ponovno napraviti, imalo bi zainteresiranih siguran sambbbjura
    Jasno ko i pol stvari koje su bile ili nisu nikad, a trebale bi biti. Samo strpljivo. :wink:
  • Eduardo
    17.3k
    Te su majice bile i prosle sezone, bilo je i u shopu, odlicne su. Ne znam da li ima u web shopu.Infinity

    Ima, 380 krznenih životinjica. Inače, ona jakna koju nas dva gledamo i već smo raspravljali o njoj nikako da cijena padne ispod 750 kuna. :sad:
  • masacusec
    3k
    Ove 86-ice su mi najbolji artikli stare udruge...
  • Infinity
    15.2k
    Inače, ona jakna koju nas dva gledamo i već smo raspravljali o njoj nikako da cijena padne ispod 750 kuna. :sad:Eduardo

    Imam bratovu u ormaru, stvarno je vrh, al mislim da realno ne vrijedi tih 750kn. Najgore je to sto u sportskim shopovima vidjam istu bez obiljezja Dinama i cijena je tu negdje. Cak sam nekad gledao koliko kosta u Adidasu i pisao ovdje na forumu. Nije puno jeftinija.

    Mene za njom sad cak i prosla zelja, nadam se da ce biti neka nova za ovu sezonu. Ta je pamucna, vise bih volio da je klasicna trenirka.

    Uzeo sam prosle sezone par nekih artikala i meni je polo majica najbolja od svega sto sam kupio. Slicnog je izgleda kao ova plava trening majica koja je zapocela raspravu ovdje. Volio bih da i ove sezone izbace novu polo majicu, mada mi nece biti mrsko da pored plave kupim tamno plavu koja je takodjer bila u ponudi. Meni se na prvu nije svidjelo to sto tri linije na ramenu nisu vezane nego je tisak, ali mi je s vremenom postalo nebitno. Oprana je 20+ puta, izgleda kao nova. Bojao sam se da ce mozda grb otpasti, cuvao racun za svaki slucaj, al drzi se.

    Ne znam jesam li ikad spominjao, al volio bih vidjeti neku bejzbol jaknu u ponudi. Ne znam ni kako se tocno naziva ta vrsta jakne, ali je ucestao naziv 'bejzbol jakna'.
  • Eduardo
    17.3k
    Najgore je to sto u sportskim shopovima vidjam istu bez obiljezja Dinama i cijena je tu negdje. Cak sam nekad gledao koliko kosta u Adidasu i pisao ovdje na forumu. Nije puno jeftinija.Infinity

    Ja sam nedavno naletio na neki shop, identična ovakva samo zelena bez obilježja naravno - 750kn.
  • Cosey
    433
    Opet ima u ponudi dres Građanskog.

    Baš me zanima kakv će biti drugi dres u classic seriji?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.