• Salva
    2.3k
    Mogli bi se sutra svi skupa zajedno pozitivno iznenaditi posjetom, imam neki dobar preosjećaj...Da je utakmica za vikend uvjeren sam da bi to bio najposjećeniji derbi u zadnje 2-3 godine.
  • Ero
    930
    Isto tako mislim, prodano već oko 5 ipo tisuća + godišnje.. Još sutra, mislim da bi moglo bit i oko 15ak.
  • Tercel
    369
    Oce bit štanda sutra? Ne vidim nigdje..
  • Bosna86
    11.6k
    Posto si novi, evo ukratko
    Imas na vrhu opciju all categories, odaberes dio za bbb i imas temu pitanje i prijedlozi, moderator za bbb ce ti odgovoriti u roku par sati... dobrodosao
  • MM17
    221
    Nemojmo zaboraviti i one koji su kupili za Inter :lol:
  • BluePhone67
    3.2k
    Za sutra Zona Dinamo poklanja 2 karte za tribinu istok, ako netko treba. Javite se samo ovdje i to je to. Javim se sutra za detalje u inbox.

    Primopredaja kod istocne tribine prije sjevera.
  • deda
    27.7k
    Koliko vidim prodano i podijeljeno nekih 5000 karata. Znači moglo bi bit nekih 12-13 tisuca
  • bbb medimurje
    2.9k
    danas je prodano nesto vise od 3000 karata + nesto vise od 1000 jucer znaci nesto vise od 4000 karata je prodano prema ulaznice.hr
    s obzirom da bude najvise ljudi jucer kupovalo kartu i godisnje (2500 stalnih na stadionu, moglo bi na derbi doci oko 5 000 godisnjaka)
    tako da bude posjeta ipak okej, ako bude dobro vrijeme istok bi se mogao do kraja napuniti i sjever konstantno u dobrom izdanju na derbijima
    prognoza izmedu 13-15 tisuca ljudi
  • Bosna86
    11.6k
    c071ljnt3ewmuxmx.png
    Pamti li itko od kladionicara manji koeficijent?
  • Eduardo
    17.4k
    Moro danas starta ili se isprobava nekakva kombinacija za Atalantu?
  • reziser
    6.2k
    mislim da će ići s najjačom postavom
    samo bez ademija , moro vjerojatno umjesto njega
  • reziser
    6.2k
    Bruno :

    Kojeg biste igrača Hajduka željeli vidjeti u vašoj svlačionici?

    - U našoj svlačionici su najbolji nogometaši u Hrvatskoj. Dakle, nikoga.

    tako treba majstore! :strong:
  • Infinity
    15.2k
    Ja se uglavnom svaki puta okladim na Dinamo protiv njih ili barem popratim sta kladionice ocekuju. Taj koeficijent je proje 2-3 dana bio 1.55 i meni se ucinilo top, uz jos 1-2 zicera savrseno za poduplat pare. Ocito su mnogi bili moga razmisljanja pa je koeficijent u ova 2-3 dana otisao u pm.

    Meni se cini da je u zadnje dvije godine nekad bilo 1.35. Na Poljudu se krece 1.60-1.80 tako da za domace bude jos nize, al ovo kad vidis dvojku iza zareza zastanes malo.
  • BluePhone67
    3.2k
    2 karte za derbi rijesene i podijeljene.
  • reziser
    6.2k
    malo zanimljivosti iz 24 sata uz derbi

    Druga strana derbija: Istrčat će igrači sa čak pet kontinenata...
    Najveći hrvatski derbi, a glavnu riječ vode stranci. Ili - od Perua do Libanona, od Brazila do Australije. U današnjem derbiju bit će zastupljeni gotovo svi kontinenti.
    No danas bi u Maksimiru mogao pasti rekord po broju stranaca, na terenu bi ih moglo biti čak 16!

    No ovaj derbi ima ono nešto što nisu imali mnogi prethodni. Nijedan klub od 1999. nije imao četiri igrača u reprezentaciji u isto vrijeme na terenu. Imao je Dinamo protiv Slovačke - Livaković, Perić, Petković i Oršić. Njih četvorica bit će na terenu i danas. A i te ‘99. opet ih je imao Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.