• Neki tip
    18.8k
    Moram priznat da sam guglao.. :) i eto, nešto i naučio. Zanimljiva životna priča, mada ne kužim poveznicu s dedom.. možda isto porijeklo s obzirom na kraj gdje deda živi. :chin:
  • deda
    27.3k
    Poveznica, čovjek je bio faca, čovjek od principa, najbolji nogometaš 20-ih, a možda i cijelog međuratnog perioda. Slovak koji je mrzio Jugoslaviju tj. veliku Srbiju. A ne zna mu se ni groba. Prešućivan 70 godina. Što će ti veća poveznica?
  • Neki tip
    18.8k
    Ne treba veća..
    Al ne poznam te, otkud ja znam sto ti je napeto. :brow: :wink: Mogao je biti i JBT himself, i grb sve za zvjezdicom unutra i koješta.. Ima nas različitih i raznih. Nikako da se namjerim, ali hoću ovih dana.. već me dugo golica jedna tema i sad si me ponovno na nju sjetio i potaknuo. Pokrenem kroz koji dan..
  • deda
    27.3k
    Još imate 1812 ulaznica za Goricu, za gostujući sektor prodane su ravno 4
  • reziser
    6.2k

    opet se bojim broja ljudi na tribinama....
  • gh0c
    256
    Ulaznice za gostujuće ovaj put online ili na blagajnama, ne ide preko GNK?
  • deda
    27.3k
    Imaš online, da li će ići preko kluba vidjet ćemo.
  • reziser
    6.2k
    I Ademi i Petković s reprezentativnih akcija se vratili s ozljedom zglobova. Nisu trenirali i neće igrati protiv Gorice. Nadam se da će se oporaviti do Ukrajine.
  • deda
    27.3k
    Iz kluba i dalje nema nikakvih informacija o ulaznicama za Goricu 48 sati prije početka utakmice. Izgleda da prodaje preko TP neće ni biti.

    Stoga sugeriram da kupujetet ulaznice online jer će cijena na blagajni biti veća. Sad je 40 kn za gostujući sektor, a na blagajni će biti 60 kn.

    Trenutno je prodano 15 ulaznica za sektor C, tj. za gostujuće navijače.
  • Guinness
    1.9k
    Ulaznica za naš sektor se negdje podiže ili se printa kad se kupi online? Ne može se otić koji dan prije i kupit na blagajni?
  • deda
    27.3k
    Ne bih znao. Probaj kupit online i sprintat. Blagajne će radit tek sutra.
  • deda
    27.3k
    Počela je internet pretprodaja ulaznica za utakmicu HNK Gorica – GNK Dinamo koja se igra u petak, 18.10.2019 u 18:00 sati.

    Sektori za gostujuće navijače:
    C1 i C2 - 40 kn

    Ulaznice se mogu kupiti na web stranici www.ulaznice.hr.

    WEB prodaja ulaznica gasi se 18.10.2019. u 15:00 sati kada ujedno i kreće prodaja na blagajnama stadiona po cijenama:

    C1 i C2 – 60 kn


    Evo i na ovoj stranici još jednom da ne bude poslije zakaj.
  • deda
    27.3k
    Prodano je 69 od 392 ulaznice za gostujući sektor.
  • reziser
    6.2k
    Prodano je 69 od 392 ulaznice za gostujući sektor.deda

    ovo meni nije jasno
    svi smo tu zbog jednog, dinama...
    i onda pročitam ovu brojku
    kao da je gorica na kraju svijeta. čak i ZET vozi do gorice..
    kaj će ovo bit tak loše gostovanje?
    nadam se da bu se ipak sve prodalo...
  • Hipo
    406
    Deda javi stanje prije 15 dok su još jeftinije, hvala.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.