• xavier
    11.4k
    Može se sutra jebat ako danas ne odeLudovic IX

    Baš to, sutra je kasno.
  • Infinity
    15.5k
    Svi se nakon ždrijeba pojačavaju jer su namirisali da bi mogli biti drugi u ovoj grupiplatini

    Bas gledam sad to i kontam se koliko smo mi i dalje mali, glupi i neiskusni. Imamo dobru ekipu, al smo i dalje jako male mace za ovu igricu. Ovdje se potezi vuku u sekundi i to ne napamet, nego se imaju unaprijed spremni. Sta mi imamo? Imamo spremne izlazne transfere da napunimo blagajnu ako ne udjemo u LP, a ako u istu udjemo onda kao da gledamo ustediti svaku kunu, jer sve izgleda kao nepotreban trosak. Danas mi je jednim dijelom zao sto smo usli u LP, jer se ocito s tim ne znamo nositi. Moze nas posrati sreca i da uzmemo bodove, al bilo je logicno da se pojacamo. Jos se sjecam Krune i price i skolovanju, nasa uprava se za trideset sezona u LP nece skolovati. Ovdje se vidi koliko fali sportski direktor s vizijom.
  • Dudu
    2.6k


    Mene čudi što nisu još rasprodali 2-3 najbolja igrača što je dosad bio slučaj, vidiš da napredujemo haha
  • Infinity
    15.5k
    Pa dobro, nije da si u krivo ako vidimo sta smo prije radili, al ocekivao sam malo brzi napredak :rofl:
  • marcio amoroso
    34k

    I meni je danas bilo žao što smo ušli jer se sa tim ne znamo nositi.
    Ne treba nasumično dovoditi igrače ali čekati samo da se netko proda je i krajnje neprofesionalno i krajnje neambiciozno.
  • Dudu
    2.6k
    To je taj pokazatelj gdje smo još, najsmješnije mi kad počnu usporedbe s Portom, Ajaxom, Benficom. Ljudi prodaju, ali prodaju pametno i odmah pare ulažu dalje.

    Mi evo čeka 25+ milijuna od Lige Prvaka, Olmov transfer u džepu na zimu i da sad ne možeš riskirati, jebeno lupiti 5-6 milijuna eura i pokazati ambiciju, probati osvojiti 6-7 bodova u Ligi Prvaka i odma vratit uloženo.

    Dakle, nama rezultat još nije u prvom planu. Možemo mi pričat kao širina neka. Jedno je širina za HNL, evo imamo 6 krila, od tih 6 samo Oršić je prevaga lijevo, zamjene za njeg nema. Šitum i Marin su smiješni za tu razinu, desno čini mi se svi smiješni, ali eto...i nek se sutra povrijedi Oršić, Ademi ili Olmo, ode sve u onu stvar,.

    Nama bukvalno treba idealan scenarij, da se nitko ne povrijedi, da svi glavni igrači budu u formi i jako inspirirani, da imamo jako puno sreće, jer rješenje B nije ni blizu kvalitetno kao rješenje A.
  • marcio amoroso
    34k
    Mi širinu imamo kad se igra protiv Istre ili Slavena uz dužno poštovanje navedenima.
    Vidjeli smo našu širinu protiv stoke.
    Bez Ademija su nas pojeli drugo poluvrijeme.
  • deda
    29.7k
    Nemojmo biti defetisti ljudi. Tu smo gdje jesmo, još mi puno graha i palente popapat moramo uz uvjet normalne kvalitetne uprave.
  • marcio amoroso
    34k
    Ja defetizam osjećam u sportskom sektoru.
    Predaju se bez borbe u lp.
  • Neki tip
    19.6k
    Ak zadrze Olma, a ne ode u zadnji tren nitko od ekipe Petković, Oršić, Liva, Ademi.. po meni ipak korak, dva naprijed u odnosu na prije.

    Čisto sumnjam da baš nitko nece otici, ali rok curi, rifrešanjem vijesti se nista strasno ne događa..

    A da su zadnjeg veznog mogli, ma morali dovesti - jesu, slazem se.
  • Dudu
    2.6k
    Ne bih rekao defetizam, prije nedostatak ambicije. GNK uprava je ostvario svoje ambicije ulaskom u LP i sad se prepuštaju sudbini, šta bude, bit će.

    Uzet ću Tovare za primjer. Pobjede u derbiju nakon sto godina i evo mislim da su odradili odličan posao zadnjeg dana prijelaznog roka. Ne mora značiti da će im pomoći Bradarić i Bulas da budu prvi, drugi, treći ili koji već. Ali, pokazali su ambiciju, probat ćemo uradit nešto više. Dva igrača na deficitarnim pozicijama, tipovi igrača koje nemaju momčadi.
  • Infinity
    15.5k
    Gledam sad nase ponasanje nakon play off utakmica i ulaska u LP. U novijem razdoblju smo istu igrali cetiri puta.

    U sezoni 12/13 smo nakon ulaska prodali Badelja, tj. on je vec ranije bio ugovoren i samo se cekao taj play off. Kao zamjena je doveden Brozovic iz Lokomotive i isti je igrao u prvih 11.

    U sezoni 16/17 smo nakon ulaska u LP prodali Roga. Ne sjecam se najbolje, al mislim da je bilo iznenada, tj. da se nesto piskaralo, ali se nije znalo konkretno da ce otici. Kao zamjena nije doveden nitko.

    I to su nasi potezi nakon sto se plasiramo u najjace nogometno takmicenje na svijetu. Siromasno. Od cetiri nastupa, tj. sad vec pet, mi nikad niti jednom nismo doveli igraca koji ce nam biti pojacanje za to takmicenje. OK, da se sad doveo netko vec na pripremama pa dobro, ali nista. Jednom smo prodali kapetana, jednom smo prodali najboljeg igraca i jednom je dovedena zamjena za tog kapetana i Broz se kasnije pokazao kao dobar igrac, ali nije nam vrijedio onoliko koliko bi vrijedio Badelj da je ostao.

    Mi smo morali na pocetku priprema dovesti dva prava pojacanja. Ruku na srce, mi navijaci smo pozdravili dolaske Ive i Franje, smatrali smo to dobrim potezom kluba, al nije uprava tu da povuce potez koji cemo mi na prvu pozdraviti, nego potez koji ce se kasnije pokazati pravim. Kao sto netko rece, dobili smo dvije rezerve i to na dvije najbolnije pozicije u ekipi.

    Ocajno nam treba desno krilo, ako nista da barem Izeta digne iz mrtvih, jer su Ivo i Franjo barem ovu dvojicu natjerali da budu bolje nego sto su bili. I zadnji vezni nam trebao kao dijetu sisa. Ja sam sve do Benfice vjerovao da Gojak i Moro to mogu odigrati. I prije Benfice sam se zapitao, al pokusaovao sam vjerovati i onda gledamo taj uzas. Jos na to dodati da je Ademi jako sklon ozljedama i da se covjek zna ozlijediti u 20. minuti. Sto puta poslije utakmice je izasla izjava da je igrao po inekcijama i slicno. Imamo jedno jako pozrtvovnog zadnjeg veznog koji bi vjerojatno i krv pisao za Dinamo, al meni je zao i njega. On mora da igra ozlijedjen, pod inekcijama, pod bolovima, bori se kao lav i zna da mora, zna da nitko drugi ne moze i da ekipi na terenu znaci sve. Kakav Olmo, kakvi Bakraci, ovaj je kapetan i igrac koji garantira nulu, a naprijed sta bude i odmah je lakse igrati. Treba nam netko tko ga moze pokrivati, netko tko ce moci uci kad on legne, netko tko ce moci odigrati s Osijekom, Rijekom, Hajdukom da bi se ovaj cuvao za LP. Treba nam netko tko ce stati uz Ademija protiv Citya. Protiv tog Citya nam tri zadnja vezna u prvih 11 ne bi bilo puno, a mi nismo sigurno ni da li cemo imati jednog. Jos samo treba da odemo masineriji na noge s veznim kao protiv Benfice.

    Ne volim biti pesimistican, al ovaj dan me ubio, tj. vratio u realnost.
  • Neki tip
    19.6k
    Ako nitko ne ode, ama bas nitko od ekipe koja je ostvarila to sto jest prosle sezone, onda ne mozemo reci da nema ambicija ili da su one nelegitimne i neiskazane.

    Otisao je Sunjic i slazem da je sestica morala doci. Ali mislim da se pretjeruje s defetizmom ak nitko drugi ne ode.
  • Dudu
    2.6k


    Da ove godine igramo EL, ovaj sastav bi bio mali korak naprijed, godinu iskusniji, bolji ovo ono. Pošto igramo Ligu Prvaka, korak naprijed nije napravljen, čak nazad jer smo prodali Šunjića, tipa igrača nužno potrebnog za Ligu Prvaka.
  • Neki tip
    19.6k
    Ma slazem se da je korak nazad u odnosu na proslu sezonu, jer imamo vaznog igraca u rotaciji manje, na vaznoj poziciji. Sve su, ali ta je osjetljiva, razumijemo se.

    Ali je korak naprijed u odnosu na ponasanje ranijih sezona, naravno samo i iskljucivo pod uvjetom da ujutro ne procitam da je otisao netko od nabrojane petorke.. ili bilo tko iz prvih 11 ili 14.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.