• BluePhone67
    3.2k
    Luka Podrug ( politika )
  • Kwedi
    3.8k
    Drago Plečko ak nije spomenut
  • cron1ck
    1.6k
    Mila Horvat(voditeljica) ako se na varam jos nitko nije spomenuo
  • BluePhone67
    3.2k
    Toni Bosnjakovic ( paraolimpijac )
    Marijana Petir (politika)
    Rade Serbedzija ????? ( glumac) vidjao ga
  • xavier
    11.1k
    Sad ovdje imamo stvarno široku lepezu javnih osoba...od bivših/sadašnjih ultrasa, preko onih koji su redovito išli na utakmice i onih koji pogledaju doma na televiziji pa sve do onih "ne pratim baš previše nogomet, ali sam za Dinamo" :cool:
  • BluePhone67
    3.2k
    Ne mogu se sjetit glumca 40 - 50 god, crni ima uvijek bradu 3 dana staru i brada mu prelazi preko obraza onako visoko do ociju i mislim da je bio na ratistu kao klinac
  • BluePhone67
    3.2k
    Robert Knjaz
  • BluePhone67
    3.2k
    Ivan Tepes (politika)
  • Neki tip
    19.1k
    Sad ovdje imamo stvarno široku lepezu javnih osobaxavier

    Ma nabajalo se tu sve i svakog.. meni to djeluje ko ona pjesma Dine Dvornika - Malo nas je, al nas ima
  • Draž
    1.1k
    Bariša Krasić - košarkaš, bivši igrač i kapetan, a sad pomoćni trener Cibone
  • Kwedi
    3.8k
    Rade Šerbedžija nema veze s Dinamom. Navijao za Partizan i simpatizirao NK Zagreb (družio se s Močibobom i ekipom)
  • BluePhone67
    3.2k
    Darko Janes ( glumac )




    Moze biti, uglavnom vidjao ga okolo i na stadionu, zato sam i stavio upitnik uz ime
  • BluePhone67
    3.2k
    Zlatan Hrle Soma Dolara ( pjevac/animator )
  • Eduardo
    17.4k
    Filip Hrgović (boksač)?? on je izjavio da mu je san boksati za svijetsku titulu na punom Maksimiru. Sad, ima li to veze s tim da navija za Dinamo ne znam. Iz tog razloga sam stavio ? ako netko zna nek nadopuni.

    Braco Cigan i Jajan :sweat:
  • markoli
    1.7k
    Filip Hrgović (boksač)?? on je izjavio da mu je san boksati za svijetsku titulu na punom Maksimiru. Sad, ima li to veze s tim da navija za Dinamo ne znam. Iz tog razloga sam stavio ? ako netko zna nek nadopuni.Eduardo

    Ne zanima ti njega nogomet niti ga prati, ali dolazi iz "dinamovske" obitelji.

    Makar mi je glupo sad takve nabrajati, jer realno možemo nabrajati do prekosutra. Ja sam više da brojimo javne osobe tipa Kečkeš, Knjaz, Sladoljev i sl. koji na dnevnoj bazi prate Dinamo, znači malo aktivniji tip navijača.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.