• masacusec
    3.1k
    Razočaran sam kaj od svih tih salvi pohvala nije stavio i "bravo za zdravka"!
  • Navijač Dinama
    7.4k
    zato je svaki drugi komentar takav bio.

    Prdonje od 50+ ljeti, velike ujedno i ,najveće "rvatine" koje su po svojim pričama isti dan branili Vukovar i oslobađali Knin.. rekneš im nesto protiiv glavonje ili pokusas ukazat na nepravilnosti u klubu ili državi, automatski te proglase mrziteljem svega Hrvatskog, anti Dinamovac i sin orjune i udbe koji radi na rušenju državem

    Nemam ništa protiv ni jednog od branitelja, dakako moj tata je na crti bio skoro 4 godine, hvala im na svemu (niti išta protiv hrvatske iz pocetka 40ih, cak na stranu sam i ja sam za sebe "malo vise" desno orijentiran) ali osobe(smećad) kakve se kod njega u komentarima skupljaju, osobe koje se vode njegovom licemjernom idelogoijom je među većim gadostima ovog svijeta.

    A da ne pricamo o povijesti dotičnig i podvođenju kuravi, dilanja koksa i ostalog.
  • Patak
    2.2k
    Bujanec je u vrijeme korone pružio medijsku priliku stručnjacima koji su bili zabranjeni na drugim medijima, npr. prof. Krešimiru Paveliću. Mene osobno nije briga jer ne pratim domaće medije, a i sam Bujanec mi je antipatičan, ali koliko penzića koji ne prate ništa osim televizije je dobilo drugo mišljenje o toj ali i o drugim brojnim temama. Da u ostalim hrvatskim medijima ne vlada cenzura i jednoumlja možda ne bi bio ni potreban...Možete slobodno nabrojiti simpatičnije medijske osobe od njega koji su isto omogućili, ali mislim da ih nema puno.
  • Fanboy
    2.2k
    Ne mislim da je navijač Dinama, apsolutno se grozim na hvaljenje Mamića, ali isto mi je degutantno čitati opet tolike uvrede osobito prema "pratiteljima" među kojima ima zaista puno branitelja, invalida rata, žena koje su bile silovanje, ratnih zarobljenika i djece smrtno stradalih branitelja. Otkriva dosta priča i istina koje su zataškane, o ratnim zločincima koji i dalje šeću gradom, o herojima rata...Generalno radi jako dobar posao u tom pogledu. Mnogim ljudima to mnogo znači, a bome bi svakome kome je stalo do istine i pravde. Na kraju ti ljudi su jedino tamo imali priliku ispričati svoju stranu, jel u slobodnoj Hrvatskoj

    Nedavno je jedini objavio kada su dečki u Dinamovom dresu napadnuti(maloljetnici) od strane srpskih inspektora u Vukovaru, zatim zadržani u postaji i maltretirani...Nakon toga je bio i prosvjed. Nitko od masm medija to nije prenio. Također obnova nakon potresa je prikazao BBB kako pomažu isto kao i nakon potresa u Zagrebu.

    Mislim da nikad nije ružno napisao o Boysima za razliku od najvećeg dijela naših medija koji jedva dočekaju pisati o huliganima, blatiti Dinamo ili omalovažavati klub te uspjehe.

    Generalno o Dinamu nema pojma i vezano za Mamića svakako treba oštro osuditi i reći da veliča kriminalca, no 99,9% nema veze sa tim i najvećim dijelom je napravio puno, daleko više od bilo kojeg našeg medija kada je riječ o toj strani naše povijesti vezano uz rat, te stradale.
    Što se tiče same teme tu nema mjesta ..
  • masacusec
    3.1k
    Ekipa, ne privatizirajmo ovu temu o nekom bujancu na kojega ne treba trošiti puno riječi....
    Ima neke istine koju taj novinar iznosi, ali čovjek je vrlo slijep i zatucan...i upravo taj njegov ekstremizam mu daje eksponat u medijskom prostoru što mu je i namjera...a i moral mu je vrlo visok, NE!
    Dosta o njemu!
  • MB10
    102
    Ivo Gregurević (glumac)
    P. U. M. B.
    https://youtu.be/DDovPd4gpII
  • Captain America
    13.9k
    Rečeno mi je da je sinoć u prijenosu prikazan Stipe Bačelić Grgić sa sinovima u svetom dresu.
  • MB10
    102
    Igor Postonjski
    djqomk6i72tlkht7.jpg
  • MB10
    102
    Fra Mario Knezović 0ff0eo6mb9044sge.jpg
  • MB10
    102
    Milan Stjelja (novinar) z3ko0e2k2ez1sbv6.jpg
  • bbb medimurje
    2.9k
    Milan StjeljaMB10

    Pa neznam bas, s obzirom iz koje redakcije potjece
  • Eduardo
    17.6k
    dinamovac je Stjelja. Iako je u podcastu bio u dresu Milana :meh:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je bilo kao fora zbog imena Milan = Milan..
  • Captain America
    13.9k
    Krule se večeras pohvalio da je naš. Od 1:41:0 kreće dio o nama.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.