• Bosna86
    11.6k
    Opet padamo i branimo se
    Boysi, Ademi, Moro +
  • cron1ck
    1.6k
    zao mi je sto odma poslije gola nismo isli po taj drugi, bit ce ti svega i trebat ce celicni zivci drugo poluvrijeme
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mene zasad razočarali Izet, Leovac, donekle Oršić i Petković (kojeg ovi mlate ko budalu) svi ostali vrhunski! Pogotovo Moro, Ademi i Stojan
  • Morales7
    184
    Hajro van, Majer unutra
  • SAS1987
    13.5k
    Moro fenomenalan, Olmo osim asistence jako rezerviran. Izgleda mi ko da se čuva i izbjegava duele.
  • Jaki
    100
    Dobro je idemo jos jedan dat da smo sigurni bolje ici na rizik
  • Carrasco
    4.1k
    Boysi +? Bio je do 40. minute, sljedece utakmica je pred praznim tribinama sigurno.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da čak i nije do čuvanja od duela nego mi se čini Olmo umoran?! Ako je to uopće moguće nakon samo jednog poluvremena
  • Jaki
    100
    Olmo je svoje napravio asistencija cudo idemo jos jedan Moro igra vrhunski Orsic danas nema dan o Izet pazit da nebi dobio drugi.
  • Bosna86
    11.6k
    A sta je nego plus, domacinsku atmosferu su napravili, a ovo sto se tice mamica to su te FARE i Index zatrovali
  • Neki tip
    19.4k
    da, i ja primijetih. Ne znam samo mogu li nas kaznit za domacu tekmu za ono sto se dogodi u gostima. :brow:

    To je "rasizam" prema UEFA-i i mislim da nam se kazna automatski aktivira, imamo uvjetnu. Osim ak ne vrijedi kombo domacin-gost, nemam pojma.

    Moro odlican, Ademi isto, a i Bjelica s odlukom da ih postavi obrnuto od onog kako bi svi mi.

    Petkovic mi nije tak los kak pisu neki, ima ga svuda, izborio dosta faula, mantinela je. Moze bolje, ali ok je. Orsicu ne ide nikako..
  • Neki tip
    19.4k
    da, navijanje je fantasicno, cuju se bolje neg domaci, ali sto god mi mislili o tom skandiranju i je li to "rasizam" (a naravno da nije tako misljen), oni ga tako prepoznaju i tu ne mozes nis. Osim preskocit tu i otpjevat ostalo sto imas.

    Ili preskocit tekme na stadionu.
  • xavier
    11.1k


    A koji dio iza 40. minute ti ne paše?
  • Jaki
    100
    Svaka cast ekipa kakva akcija i golovi ajmooooo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.