• Sajla
    21.3k

    Termini prodaje godišnjih ulaznica su:

    - od 1. do 5. srpnja: prvokup za ista mjesta
    - od 6. do 7. srpnja: prvokup za promjenu mjesta
    - 8. srpnja: prodaja za vlasnike prošlosezonskih godišnjih ulaznica iz dodatnog kontingenta
    - od 9. do 10. srpnja: prodaja za članove kluba (ukoliko ostane dostupnih ulaznica)

    6.-7.7. ćeš moći kupiti svoju godišnju na drugoj tribini, u ta dva dana nitko osim postojećih godišnjaka neće moći kupiti kartu tako da nema šanse da se rasprodaju.
    Neki dan sam pisao da rizik postoji jer sam skroz zaboravio na ovu rundu kupovine. Ali nakon što je Papa napisao "Prosle i pretprosle sezone 20ak % ljudi nije obnovilo godisnju" mislim da nemaš nikakvog razloga za brigu.
  • NerminB
    1.7k
    Joj dobre rodjendanske cestitke :cool:
  • Thor
    2.8k
    jelda?? :love: :clap: jebeno. I ja se odusevio. Pogledal je 50 puta i jos snimio i slao ljudima :lol: i maltretirao ih da gledaju :lol: dopizdio sam im :lol: i sad nakon 2 meseca je zajebancija da si treba opet pogledat rodjendansku cestitku,nismo dugo :lol: :lol:
  • deda
    46.5k
    Izdvojili smo temu vezanu za godišnje ulaznice.
  • Gradina
    157
    Hvala Bogu :cheer:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.