• Mali dioničar
    15.1k
    U čemu je frka sa članskim iskaznicama? Mislim, što će vam?The Undertaker

    Ja kad idem van, a neka cura ne želi prihvatiti cugu koju joj pošaljem, pokažem joj da člansku iskaznicu Dinama i onda popusti.
  • Tom vg
    1k
    Tak i ja kad je neka blagajnica ili konobarica zgodna. Kad plaćam, slučajno mi malo iz novčanika izviri godišnja za sjevernu tribinu.
  • serbus
    3.7k
    To je sve i dalje amaterizam u odnosu na majkijev novčanik na čičak sa dinamovim grbom...
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako je to jedini način, imate one majice ponosni član dok iskaznica ne stigne.
  • maddaddam
    2.9k
    pokažem joj da člansku iskaznicu Dinama i onda popuši.Mali dioničar

    Moram probat. Imam dvije aktualne članske. Jedna će upalit.
  • xavier
    11.4k
    Moram probat. Imam dvije aktualne članske. Jedna će upalit.maddaddam

    Diskretno pokažeš dvije članske i kažeš "mala, imam pravo dvaput glasati na budućim izborima u Dinamu"...ako je to ne obori s nogu, ne znam što će.
  • maddaddam
    2.9k
    Diskretno pokažeš dvije članske i kažeš "mala, imam pravo dvaput glasati na budućim izborima u Dinamu"...ako je to ne obori s nogu, ne znam što će.xavier

    Eeee, Fata je Fata, ali dva puta glasat je dva puta...

    Lako se vama koji ste blizu vatre zezat sa nama obicnim clanovima :cool:
  • Mali Zeus
    10.4k
    U čemu je frka sa članskim iskaznicama? Mislim, što će vam? Ja se ne sjećam da li sam uopće dobio svoju.The Undertaker

    Popust u Konzumu.
  • Oriens
    115
    Ja kad idem van, a neka cura ne želi prihvatiti cugu koju joj pošaljem, pokažem joj da člansku iskaznicu Dinama i onda popusti.Mali dioničar

    Kao žensko potvrđujem da ovo pali.
  • Crusades1986
    10.1k
    Članske došle nakon malo više od 3 tjedna :up:
  • deda
    29.2k
    Mora se odat priznanje Ljubici i Mariji, stvarno su odradile ogroman posao. Prafe profesionalke. :clap: Bit će grešaka sigurno, ali na ovoliku količinu učlanjenja nije za zamjeriti.
  • Vučko53
    191
    Kada će na red doći odblokiravanje nas članova s Dinamovih društvenih mreža?
    Prije par godina sam doslovno citirao Glavu u nekoj njihovoj objavi i od tada sam blokiran :lol:
  • deda
    29.2k
    Mislim da je to nemoguć posao jer su stotine blokirane. I ja osobno dan danas ne mogu pristupit facebook profilu Dinama.
  • ZGBhoy
    1.7k
    @Slavonac je piso njima privatnom porukom pa su ga odblokirali
  • LovroZG
    1.3k
    Ja imam frenda koji 10+ godina ne može ništa komentirat jer se sprdo sa šminkanjem stadiona (Nefči) ko klinac. :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.