• bulja
    50
    Ne pamtim kada sam pratio neko odbrojavanje kao ovo i onda dođe obavijest na mob, "Dinamo dosegnuo povijesne brojke..."
    SPEKTAKL.
  • Mr Blue
    4k
    Strašan podvig, bravo svi, bravo Dinamo!
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ajmo do 50 somova do kraja godine.

    Zašto?

    Zato kaj možemo.
  • Big Daddy
    1.1k
    Kaj je najbolje, otkad je ovo ostvareno i objavljeno, brojka još brže raste :D
    Draga plava nacijo, veliki smo! Nije ni čudo da se trazi karta vise za svaku tekmu, da igraci dolaze rado u naš klub i da ga svi znaju i cijene.
  • kibic
    1.1k
    Čestitke svima! Svim novim članovima dobrodošlica u najbolji klub. Fala članovima kluba na marljivom unosu i ažuriranju podataka!

    Opet si Dinamo.
  • Purgeri
    755
    Do kraja mjeseca smo sigurno preko 45.000. Kakvi dani za sve istinske Dinamovce

  • Mrvica
    3.9k
    Kakav dan, kakva godina! Čestitke svima, idemo još jače! :strong:
  • Big Daddy
    1.1k
    Ovo nije normalno kak sada brojka još brže raste :starstruck:
  • deda
    32.5k
    Bome, 15.30, a već smo na 42.158
  • The Undertaker
    5.1k
    Čestitam svima u klubu, pogotovo direktno uključenima. Dobro obavljen posao.
  • NVKOD
    1.3k
    Htio bih se zahvaliti svim kolegama na forumu koji su redovito pratili i obaviještavali nas o broju članova u proteklih nekoliko mjeseci i suptilno mi ubacili bubu u uho da napravim prediktor broj članova. Također bih se htio zahvaliti svima uključenim u kampanju „Prsta dva jedne ruke“ s ciljem povećanja članstva.

    Moram priznati da sam u početku bio mrvicu skeptičan u vezi članstva, spominjao se je prosinac kao mjesec u kojem bismo postigli rekordni broj članova, no kada sam napravio prvi model 22.7., vidio sam da je tu brojku itekako moguće postići. Prema njemu, spominjao se 4.11. kao datum u kojem ćemo ispisati povijest, ali kako izreka kaže da se "prvi mačići u vodu bacaju", ubrzo sam morao početni model zamijeniti s novim, malo modificiranijim.

    Kod drugog modela, pričalo se je o 25.10. pa sam za svaki slučaj napravio i treći (tad se brojka zaustavila na 15.10.). Shvatio sam da se broj članova u jednom trenutku počeo naglo povećati (rekao bih da je ključan dan bila Velika Gospa), stoga sam napravio četvrti model koji je prognozirao 12.9. kao dan kada ćemo dostići rekord iz 1982.

    Pobjedama protiv Qarabaga i ulaskom u LP, očekivao sam nagli porast članova pa sam 31.8. napravio zadnji, peti model u kojem je 7.9. (9.9. u trenutku komentara) bio označen ključnim.

    Ne samo da ste mi srušili svaki model (za što mi je izuzetno drago!), nego smo to učinili zajedno u rekordnom vremenu!

    Srušili smo 5 NVKODovih modela

    1. za 2 mjeseca
    2. za 51 dan
    3. za 41 dan
    4. za 8 dana
    5. za 5 dana
    DrawTube

    Moram priznati da me je strah raditi ikakve prognoze jer znam da ćete mi svaki put srušiti model! :smile:

    Ovo je dan, a bome i godina koja će ostati upisana u povijesti kluba i budite ponosni što ste dio ove priče, nakon svega što smo prošli, od zabrane imena, bojkota pa sve do demokratskih izbora, vraćanja publike na stadion i u konačnici rušenju rekorda! Zapamtite samo sljedeće: Muku muče da nas spriječe, spriječiti nas nitko neće...

    OVO JE DINAMO!
  • Juznjak
    3.8k
    Moram priznati da me je strah raditi ikakve prognozeNVKOD

    Odigraj na predictoru da ćemo izgubit protiv Bayerna, nek se nastavi niz promašaja, vrijedi pokušat :smile:
    Pohvala tebi za ove modele, zbog njih je još zanimljivije bilo pratit rast broja članova
  • rioda
    4.8k
    Može mali podsjetnik zašto je članarina toliko skuplja za inozemstvo ako se učlanjuje online? Je li do troška slanja iskaznice ili još nešto? Nisam uspio naći odgovor ovdje, a zvoni mi da se pričalo o tome
  • Liks90
    1.9k
    22.10h

    42 410 članova
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.