• Keyser Soze
    10k
    prevedeno 300 zg tovara postalo članom dinamaNKDZ86

    Super, 6 tisuća eura u našoj kasici prasici :smile:
  • DrawTube
    4.7k
    Meni je I dalje teško povjerovati da postoji navijač Hajduka koji je spreman dati 20 eura samo za članstvo da bi sjedio i šutio na Zapadu te bio član omraženog mu Dinama

    Možda postoji i 1, 10, čak i 100, ali veliki broj sigurno ne
  • Mali Zeus
    12.5k
    Znači danas se 300-injak navijača Hajduka na brzinu učlanilo, članstva su im odmah bila verificirana i malo poslije toga su kupili kartu, sve u sat, sat i pol?
  • Giovanni86
    119
    Ja isto mislim da se nece nijedan tovar uclanit zbog karte. Drugacije je prije bilo, kad su mogli uzet karte bez da su clanovi kluba. Tada ih je bilo par desetaka na zapadu
  • mali M
    5k
    kakvi klaunovi sve ovdje.. čitam i ne vjerujem... nekome smeta što pratimo svakih pola sata broj članova... onaj kome to smeta ne razumije zašto to činimo. nije bitna brojka niti se natječemo sa južnim stvorovima... ja to gledam kao barometar povratka Dinama ljudima..
    Drugo, ovi koji misle da ćemo probiti brojku samo radi LP nek pogledaju već tri puta mjenjane projekcije do kojeg ćemo datuma probiti rekord. A di ti je još plava noć u Mostaru i slične akcije.. LP je samo još jedna blagodat da je ubrzala učlanjivanje... mislim da ubuduće i kad nebude bilo LP da će brojkica 50.000 biti uredno probijana.. A između ostaloga, tko se učlanjuje sa početkom godine niti ne računa sa LP jer još ni nemože znati dal ćemo se plasirati..
  • gledatelj
    549
    Znači sutra konačno postižemo rekordnih 42k članova. Lijepo bome
  • reziser
    6.8k
    ili prevedeno 300 zg tovara postalo članom dinama, čestitke svimaNKDZ86

    molim te, ja sam ih danas sam učlanio 6...samo kaj nisu tovari, nego su naši inertni navijači...a vjerujem da takvih tu još ima dosta
    sve sam obavio za njih jer se njima neda?!
    Sumnjam da se i jedan tovar učlanio u dinamo
  • bbb medimurje
    3.2k
    Bilo je prije navedeno i da se danas uclani svakak nemoze kupiti kartu jer fali barkod
  • prefontaine
    316
    nekome smeta što pratimo svakih pola sata broj članova...mali M

    Ne smeta meni što se prati, pratim ja i to odavno, ali to pratim na stranici https://gnkdinamo.hr/hr/clanstvo

    Samo nije mi jasna svrha upisa svakih pola sata.
  • Purgeri
    755
    Ajmo prestat s ovim glupostima o 300 tovara članova, ne treba se baš na svaku pizdariju koju netko ispljune na tipkovnicu hvatat
  • Bosskovitz
    11.7k
    Sad se navukla ekipa, pogotovo nakon klupske objave, i žele biti članovi. Budimo realni:

    20180722141540207067_orig.jpg

    Kakve ovo emocije budi u vama? Jer meni je ovo legendarno iako sam rođen puno poslije toga. Tako će biti i s ovogodišnjim članskim iskaznicama, za 30-40 godina će se govoriti o legendarnoj 2024. godini u kojoj je klub postao demokratski, u kojoj je završila sezona kad smo bili na konopcima i onda osvojili trostruku titulu, u kojoj je počela sezona kad smo prvi put ikad prezimili u LP; ljudi će čuvati iskaznice, mnogi će lagati da su bili članovi još i za izbore, da su bili dio i te priče, pričat će se bajke... jasno mi je zašto ljudi žele biti članovi. Ovo je u kontekstu Dinama ta "gdje si bio '91" godina i ljudi žele biti dio te legende, pa makar i samo na njezinom kraju. To je odlično.
  • mali M
    5k
    pratim ja i to odavno, ali to pratim na straniciprefontaine

    sve je to legitimno al onda bi bilo dobro da škicneš naziv teme koji se zove Članstvo i godišnje ulaznice. Ako bi igdje na forumu trebao o tome čitati to je ovdje. Tome ti je jednostavno riješenje.. Jednostavno ne ulaziš na tu temu i svi tvoji izgubljeni živci će biti sačuvani.. I nitko ti ne brani da ideš na ovu temu, samo ti savjetujem kako možeš sačuvati više svog mira...

    Kakve ovo emocije budi u vama?Bosskovitz

    uf samo da nađem svoju takvu identičnu pa vam je zakeljim! Na godinu rođenja je bila!
  • Big Daddy
    1.1k

    Najjači kom. Čovjek objasnio.
  • din
    442
    to je neki problem s stranicom ili namjerno? Jer mi frend upravo javio da se online uclanio ali nema barkod
  • IvanIvan
    4
    Ja sam sad uclanio prijatelja i niti bar kod niti ikakva potvrda da je uclanjen samo me izbacilo na pocetnu stranicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.