• skener
    873
    23.8.24 u 13.15 sati
    37666 clanova
  • Liks90
    1.9k
    16.20h

    37684 člana
  • Do kraja2023
    185
    Koliko tocno iznosi rekord clanstva iz 82'?
  • Do kraja2023
    185
    Da, svugdje pise 42.000 e sad jel to netko nesluzbeno od novinara zaokruzio pa svi prepisuju ili se stvarno bas tak poklopio zaokruzen broj.
  • SAS1987
    14.6k
    tak poklopio zaokruzen broj.Do kraja2023

    Vjerovatnost je 1:1000 :sweat:
  • Toni90d
    388
    I ako uspijemo prebaciti 42000 do kraja godine. Veći će problem biti za 2025 tu brojku stići, jer će ih se dosta ljutiti i reci: pa platio sam prije dva tri mjeseca članarinu.
  • DrawTube
    4.7k
    Pa zašto se ti ljudi onda nisu učlanili početkom ove godine?

    Također ako argumenti budu "Pa mislili smo da članstvo vrijedi 365 dana a ne od 1.1. Do 31.12" onda stvarno ne znam, strašna razina neupućenosti
  • criticus
    2.2k
    ljutiti i reci: pa platio sam prije dva tri mjeseca članarinu.Toni90d

    Ja često kupim bezalkoholnu pivu, i prodavačica me ljubazno upozori da je to bezalkoholna. Rekoh znam gospođo. Dođem doma, otvorim je otpijem i pljunem jer je bezalkoholna. Joj kako popizdim i na trgovinu i prodavačicu, dođe mi da nikad više ne kupujem tamo.
  • Toni90d
    388


    Samo kažem kako su ljudi razmaženi i ne upućeni. Još ako se za sljedeću ili onu tamo sezonu ukinu besplatne ulaznice. Ali to je sve proces koji moramo proći, trajat će vjerojatno godinama, koštati će živaca, ali sam uvjeren da za 5-6 godina imamo pravu navijačku-člansku bazu.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Uz nove cijene ulaznica, gdje clanovi imaju popust, mislim da ce biti puno lakse uvjeriti te ljude da se opet uclane.
    Na samo 4 tekme ce si isplatiti to clanstvo.
    A uz to ce imati popust u webshopu i prvokup za derbije i europske tekme.
    4 besplatne karte ne znam oce ostati jos neko vrijeme, ali ako ostanu i to je dovoljan razlog.

    Ljudima samo treba uzvratiti takvim argumentima i shvatit ce.
    Ne ide preko noci, sve ce sjest na svoje mjesto dovoljno brzo.
  • NitkoBitan
    17k
    jer će ih se dosta ljutiti i reci: pa platio sam prije dva tri mjeseca članarinu.Toni90d

    U ta 2,3 mjeseca si isplatis clanarinu bez beda. Imas popust od 15% u fan shopu, 4 besplatne ulaznice za manje utakmice i popust od 10 eura na europske.

    Sve lijepo pise na webu, moze se pitat cure u fan shopovima kakve su pogodnosti... fakat ne zalim one koji zive na Marsu, da tako kazemo.
  • Hnlovac
    1k
    Postoji li šansa da se za sve domaće hnl utakmice daju podatci koliko je pojedinačnih ulaznica kupljeno s članskim popustom?

    Valjda bi za Goricu taj broj već prešao 20%
  • Nino Bule
    13.4k
    Samo kažem kako su ljudi razmaženi i ne upućeni.Toni90d

    Mislim da ljudi ne uzimaju clanstvo sad zbog neupucenosti, iznenadio bi se koliko ljudi se jednostavno zeli sad uclanit, a ima i onih koji se uclanjuju zbog karata i popusta
  • Luka2404
    19
    Upravo gledam na stranici,stoji 37692 clana
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.