• NitkoBitan
    17k
    tad ćemo imati istok koji će bit cjenovno između sjevera i zapadaSimpatizer

    Istok Kranjce ce bit tribina za BBB i cisto sumnjam da ce bit "cjenovno izmedu".
  • Simpatizer
    270


    Ok ali na novom Maksimiru će bit sve 4 tribine dostupne
  • Cosey
    501
    Istok Kranjce ce bit tribina za BBB i cisto sumnjam da ce bit "cjenovno izmedu".NitkoBitan

    Kranjčevićeva će imati tri tribine, bit će razlike u cijenama.
    Poanta je kaj će sigurno biti više od trenutnih za ovakav Maksimir.
  • Simpatizer
    270
    sumnjam da godišnja može otići preko €400 s ovakvim plaćama
  • Cosey
    501


    Kaj da ti velim, bumo vidli.
    Samo velim da me ništa neće začuditi jer će komfor ipak biti nemjerljiv u usporedbi s trenutnim Maksimirom.
  • NitkoBitan
    17k
    Sutra vrlo vjerojatno odlazi sjever, ili barem vecina, tak da nemojte da bude plakanja kako ste izvisili.

    A i drago mi je da prodaja traje do subote, napokon se stalo na kraj "kalkulantima".

    Kakva god da je cijena godisnjih uvijek ce bit jeftinija od kupovine pojedinacnih ulaznica. Valjda imamo 4000 navijaca koji znaju da ce redovito ic na tekme i da ce im se kupnja godisnje isplatit.
  • Crni86
    3.5k
    Dal ce postojat opcija za godisnjake da za neku tekmu zamjene mjesto? Npr ako netko od mojih nema godisnju i uzme kartu pa da mogu zamjenit za mjesto do te osobe kako bi mogli skupa sjediti?
  • deda
    32.6k
    Za ovu fazu ovo je nažalost science fiction. Možda jednog dana.
  • Simpatizer
    270

    Razumljivo, ali i to ima svoj limit, možeš stavit pojedinačne 100€ a godišnju 1000€ i reć da se isplati, i tehnički ćeš bit u pravu

    Ali onda se postavlja pitanje imaju li tih 4000 navijača 1000€ za godišnju?

    Naravno da dajem ekstremi primjer i to se neće dogoditi, i mislim da većina ljudi ima 360€ za godišnju, ali jednom bismo zbilja mogli dosegnuti taj "limit" gdje čak i ti navijači koji žele bit na svakoj tekmi sebi to jednostavno ne mogu priuštiti

    Koja je to brojka ja ne znam, možda ćemo bit pametniji za par dana jer ako se ovo ne rasproda onda je to dobra indikacija da se tom limitu približavamo. 360€ je puno novca, a na Kranjčevićevoj će vrlo vjerojatno bit više od toga
  • Crni86
    3.5k
    hvala na odgovoru deda
  • Dudu9
    812
    na istoku će svi htjeti bit jer zapad i istok su najbolje tribine za gledat utakmicu
  • deda
    32.6k
    GNK Dinamo 14. srpnja u 22.00 broji

    33.800 članova.
  • jedan u nizu
    8.2k
    zapad i istok su najbolje tribine za gledat utakmicuDudu9



    giphy.webp
  • NitkoBitan
    17k
    na istoku će svi htjeti bit jer zapad i istok su najbolje tribine za gledat utakmicuDudu9

    Rjesit ce se i to. Nikakav problem karte prodavat preko Ilice.
  • The Undertaker
    5.1k
    Da li mi se novac koji sam imao na staroj članskoj automatski prebacuje na novu ili moram to negdje odraditi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.