• DrawTube
    4.7k
    A valjda je kombinacija da ljudi ne žele davati 15 eura dekodu a ne žele ni ići do Maxa po 37 stupnjeva popodne, ali vjerujem da ćemo bez beda sve prodati
  • reziser
    6.8k
    ja vjerujem da će sve godišnje biti prodane. Možda ne od bivših godišnjaka, ali od budućih bude.
  • Olmic
    3.6k
    Moze info vi koji ste kupili na kartani. Jel dovoljno doci 10:30 da sam bar do 11:15,20 gotovo
  • mokoxax468
    698
    Prvi dan nije bilo dovoljno, no tada je vjerojatno bila najveća gužva. Došao oko 10:30, bio gotov oko podne
  • NitkoBitan
    17k
    Koliko ljudi je napisalo tijekom sezone da zali kaj nisu uzeli godisnju... tak da ocekujem ipak neku guzvicu u ponedjeljak :smile:

    Rasprodat ce se sve, pitanje je samo kada.
  • Papastrumf
    12.2k
    Poskupljenje sigurno nije razlog, ne znam sta mislit o tome da se nije prodalo postojecim vlasnicima.Olmic

    Prosle sezone je samo 45% vlasnika godisnje od sezone prije opet uzelo istu tako da je ovo i vise nego dobro. Jos treba u obzir uzeti vrijeme, a i to da ce sutra sigurno biti dosta prodanih.
  • skener
    873

    Ovo je jako zanimljivo
    Znaci prosle god kada je situacija u klubu bila takva kakva je, kada nemas nikakvu sigurnost europskih utakmica 5000ljud odluci kupiti godisnju
    Ove god je klima oko kluba sigurno bolja, imas osiguranu europu i pola njih odustane od kupnje godisnje
    Sto je te ljude razocaralo da su odustali?
  • deda
    32.5k
    Vrućina
  • NitkoBitan
    17k
    Ove god je klima oko kluba sigurno bolja, imas osiguranu europu i pola njih odustane od kupnje godisnje
    Sto je te ljude razocaralo da su odustali?
    skener

    Pola Zagreba na moru, neki trebaju neko vrijeme za skupit novac... pa tek je prvi tjedan prodaje. Proslih sezona su se godisnje prodavale do sredine/kraja kolovoza. Ima jos 3 tjedna do pocetka sezone, prodat ce se.
  • criticus
    2.2k
    Vrućinadeda

    Ma nije ono vruće nego sparina neka...
  • deda
    32.5k
    GNK Dinamo 12. srpnja u 22.00 sata broji

    33.700 članova.
  • Sunja86
    1.2k
    Nisam upratio postove od ranije.
    Koliko je godišnjih pušteno u prodaju?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ima jos 3 tjedna do pocetka sezone, prodat ce se.NitkoBitan

    rassprodat ce se nakon 2 dana slobodne prodaje garantiram. Nebi me cudilo da u pon pukne sve do kraja
  • deda
    32.5k
    4.400 cca
  • seljak86
    2.5k
    Za sigurnost da sam na svakoj tekmi dao bih im i 115 eura.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.