• deda
    28.1k
    Evo i deda konačno dobio člansku. Pohvaljujem cure jer nije im lako.
  • Oluja
    3.7k
    Dobio clanske za sebe i klinca, za drugog jos cekamo da stigne jer je nesto bilo zapelo s uplatom pa je uplaceno tek prije nekoliko dana.
  • sport
    2.3k
    Ja sam povjereniku dao 20 eura za produženje članstva ali nisam dobio novu člansku što znači da mi još nije produženo članstvo.Uostalom ne produžuje povjerenik članstvo već samo dostavlja lovu u klub sa podatcima(tako zaradi proviziju).
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Evo i deda konačno dobio članskudeda

    To znaci da imamo barem jedan siguran glas na izborima za pravu stranu.
  • Draž
    1.1k
    što znači da mi još nije produženo članstvo.sport

    Članstvo ti je produženo/aktivno od trenutka predaje pristupnice i uplate(nice) u klub. Tako funkcioniramo i to se pokazala dobra praksa barem kod mene.
    Problem je trenutno sa velikim brojem pristiglih zahtjeva i dvije gospođe koje inače rade u odjelu za članstvo imaju velikih problema sa tim. Jednostavno ne stignu same to obraditi. Znam da su angažirani i studenti oko toga.
    Ne branim ih kao ni povjerenika, ali to su činjenice.
  • Draž
    1.1k
    ne produžuje povjerenik članstvo već samo dostavlja lovu u klub sa podatcima(tako zaradi proviziju).sport

    Ovo je dosta zločesto postavljeno. Ne kažem da ima i takvih kolega, ali ja ti mogu reći crtice iz mog dugogodišnjeg bavljenja tom časnom dužnošću.
    Ja se sa 75% svojih članova kojih sam osobno potaknuo na učlanjenje nađem osobno. Najčešće u birtiji.
    Član mi da 20€ za članstvo (nekad je to bilo 60kn) i nakon toga ubijemo piva ili gemišta za još barem 30€. I to obično ja platim jer sam mu eto "uzeo novce za članstvo".
    Provizija? Hm, da... imamo računicu, ne.
  • Brusa
    742
    Evo da se i ja pohvalim da su mi stigle članske za mene i dečke :strong: poštom. Početkom 1.mj sam dao papire. I brže čak nego sam se nadao :smile: ali su se oni blokići već u kuvertama odlijepili
  • Šteco
    530
    Ja se sa 75% svojih članova kojih sam osobno potaknuo na učlanjenje nađem osobno. Najčešće u birtiji.
    Član mi da 20€ za članstvo (nekad je to bilo 60kn) i nakon toga ubijemo piva ili gemišta za još barem 30€. I to obično ja platim jer sam mu eto "uzeo novce za članstvo".
    Draž

    Ako imaš puno takvih članova, trijezniš li se ikada? :lol:
  • Draž
    1.1k
    Ako imaš puno takvih članova, trijezniš li se ikada? :lol:Šteco

    Ja zbog žena nisam htio, al' zbog Dinama sam pio...
  • blue heart 72
    1.4k
    Može li se nekako provjeriti status članstva, ako je članstvo godinama (i ove) produžavano preko povjerenika?
  • emilperska
    3.2k

    I meni otpali blokići za mene i malu hahaha
    Clanska stigla jel..
  • Crusades1986
    9.8k
    Ja sam sad baš išao provjerit za status članstva na ulaznice.hr i piše da je aktivno s 29.01.2024. i da vrijedi do kraja godine. Članska mi još nije došla, valjda bude kroz par dana.

    Učlanio sam se u shopu od grupe prije jedno 3 tjedna otprilike.
  • doubletrouble
    1k

    Isti slučaj i kod mene, samo kaj meni piše da je aktivno s 19.01. Ali da, to je to
  • Mali Zeus
    9.8k
    Cure, ak čitate, sve pohvale za marljiv rad i sam tak dalje!
  • Mali dioničar
    14.3k
    Cure, ak čitate, sve pohvale za marljiv rad i sam tak dalje!Mali Zeus

    Ako čitaju, onda znamo zašto ljudima kasne iskaznice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.