• Mr Anderson
    5.8k
    Dobio sam mail da su gotove članske,što me začudilo kako tako brzo,pa sam otišao u shop po njih al nema niš od toga,do kraja tjedna valjda.I veli ženska da im je kaos sa članskima,da su svi uključeni u to.Bernard

    Znači, ne trebam žuriti. U mailu piše da ih moram podići u roku 15 dana.
  • Ivdzo11
    3.2k
    Je li moguće da me online članstvo za BIH iziđe 43,50 eura?

    Koja mi je onda najbolja opcija za uclaniti se... Je li ima neka razlika preko nekog povjerenika ili postom?

    Ovo mi puno ispada online
  • striko
    1.2k

    Ako uplaćuješ u Hrvatskoj košta te 25e bez obzira gdje ti je adresa. Druga opcija ti je pronaći najbližeg povjerenika i njemu dati 25e u ruke. Popis povjerenika imaš na webu.
  • jp23
    2.2k
    Tak je i mojoj mami pisalo u automatskom mailu od , pa smo 3 puta dosad išli u shop, i sva 3 puta isti odgovor. A ona se učlanila za Božić
  • IceMan
    1.6k
    Javio mi je povjerenik da su došle uplatnice mu za nas članove, ja sam prošle godine imao do 07/24 i sad kad sam produljivao mi je došlo 8,33 EUR za nadoplatiti. Tak da ipak nije sve tak crno...

    Još sam i učlanio i curu (ona je sad prvi put) al čini se kako ona neće moći glasati...
  • Bosskovitz
    8.2k
    Još sam i učlanio i curu (ona je sad prvi put) al čini se kako ona neće moći glasati...IceMan

    Ne čini se, sigurno neće moći.
  • IceMan
    1.6k

    Kak se sve to mijenja sa članovima i članarinama iz dana u dan... nebi se ni začudio da se i to promijeni.
  • The Undertaker
    4.4k
    Za to bi trebalo promijeniti Statut.
  • IceMan
    1.6k
    Da ti budem iskren, sad kad si napisao sam se ponovno podsjetio da je i to dio istog.
  • Dalmatinec
    586
    Nećakinja mi je išla učlaniti frenda, fan shop na trgu, frend poslao sliku osobne i pare i ovi u fan shopu telefonski mi jave da se može izvršiti tako učlanjenje, a kad je nećakinja došla u fan shop rekoše joj da čovjek mora doći osobno.
  • miro
    3.4k
    Koliko je meni poznato, moraš na prijavi imat potpis od osobe koju učlanjueš i to bi trebalo biti to. Plus uplata
  • Mali Zeus
    10.4k
    Je li se zna koji je poklon suvenir ove godine uz člansku? Ne volim iznenađenja pa da budem spreman na to što mi dođe. :rofl:Juznjak

    Blokić.
  • Dalmatinec
    586
    Dobro, ulogiram se na https://www.ulaznice.hr/gnk-dinamo/ s njegovim podacima i ne dopušta mi da učlanim 'sebe', odnosno njega već samo maloljetno dijete. Pa je li ovo normalno više? Znači, čovjek napravi svoj profil i stranica ga registrira kao da je netko drugi pa ne može izraditi člansku sam sebi. Katastrofa ili sam ja jednostavno glup?
  • Ivdzo11
    3.2k
    Za sve koji se učlane ili obnove svoje članstvo u klubu u 2024. godini, klub je u suradnji s partnerima pripremio i nove, dodatne pogodnosti.

    S velikim zadovoljstvom svim članovima koji su se u klub učlanili ili obnovili svoje članstvo u 2024. godini darujemo mjesec dana pretplate na našu ekskluzivnu platformu Dinamo Plus potpuno besplatno!

    Nadalje, svi članovi koji spadaju u navedenu kategoriju dobit će i popust na prvu narudžbu putem Wolt aplikacije, kao i 50% popusta na kupovinu Dinamo rođendana u Igrandia/Marsupia edutainment parku, a uz rođendansku čestitku svi članovi će dobiti do 25% popusta na razne pakete osiguranja u Groupami.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nadalje, svi članovi koji spadaju u navedenu kategoriju dobit će i popust na prvu narudžbu putem Wolt aplikacije, kao i 50% popusta na kupovinu Dinamo rođendana u Igrandia/Marsupia edutainment parku, a uz rođendansku čestitku svi članovi će dobiti do 25% popusta na razne pakete osiguranja u Groupami.Ivdzo11

    O yes!

    Jedno pitanje, vidim da kad idem online produžiti članstvo za kćer da mi je u onoj pristupnici koja se izlista krivo naveden mail. Da to javim na mail članstvo ili? Hoću reći tamo se nitko nikad ne javlja, ni tu ni bu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.