• deda
    28k
    Godišnjih.

    Možeš, ali za zapad i sjever gore.
  • Sajla
    3.5k
    Prebrojio sam zapad dolje. Prodano 1137 ulaznica.deda

    eto skoro 350k eura za plaće radne zajednice
  • Papastrumf
    9.8k
    Inače, izgleda da ovima s tribine zapad dolje godišnja nije preskupa. Do sad je prodano preko 1.200 komada. Uzimajući u obzir da je prošle godine ukupno prodano nešto preko 1.700, onda je ovo i više nego dobra brojka za tjedan dana prodaje.
  • rob ljubavi
    774
    Po toj računici znači da je prošle godine za Sj gore i Zap gore ukupno bilo prodano oko 1400 ulaznica?
  • Papastrumf
    9.8k

    Oko 1.100.
    300tinjak je loža.
  • duksy
    59
    Koliko uopće košta loža?
  • criticus
    1.2k

    Više od Frigana

    Sorry na spamu al nisan moga odolit
  • deda
    28k
    Sjever 1 - 284
    Sjever 2 - 255
    Sjever 3 - 733
    Zapad 5 - 514
    Zapad 6 - 516
    Zapad 7 - 304

    Ukupno: 2.606

    Nešto je vjerojatno prodano sitno zapada 8 i sjevera 4 jer su tu prošlogodišnji vlasnici ulaznica za zapad i sjever gore imali pravo prvokupa. Plus lože jel.
  • Crusades1986
    9.8k
    To je ova baza redovitih koja dolazi na većinu utakmica bez obzira na natjecanje/protivnika, vrijeme i slično...
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ukupno: 2.606deda

    Do Superkupa ide to preko 3000. Meni se ovo uopce ne cini lose, dapace... Kako se ljudi budu vracali s godisnjih i kako budemo prolazili pretkola tom dinamikom ce ljudi i dalje uzimat.

    Zna li netko koliko je godisnjih ulaznica prodano prosle sezone do Superkupa?
  • deda
    28k
    Probaj prelistat stranice od prošle godine možda sam i tad pisao.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ukupno: 2.606deda

    Po meni dosta dobro za prvi tjedan prodaje
    I proslih godina je najvise godisnjih odlazilo zadnji tjedan/dan prodaje
    Pogotovo ak se osigura liga prvaka
  • Bosskovitz
    7.5k
    Malo je nezahvalno još procjenjivati s obzirom na sve "transfere" među tribinama, odnosno prvo prisilnu migraciju ljudi s istoka na četiri preostale tribine prošle sezone, a onda i migraciju onih s gornjih tribina na donje (ili druge) tribine ove sezone. Iz neke moje omalene ekipe od kojih su svi imali godišnje prošle sezone, još nitko nije uzeo nego ćemo kroz ovaj tjedan, baš zato kaj mijenjamo tribine. Plus, nemojmo zaboraviti da mnogima plaća sjeda 15. u mjesecu, neki su otišli na more, na Sjeveru "isto mjesto kao prošle sezone" ne znači ništa...

    Sigurno ima još takvih ili sličnih primjera, tako da će prve zaista relevantne brojke biti tek nakon superkupa.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Probaj prelistat stranice od prošle godine možda sam i tad pisao.deda

    Prelistao sam. Bilo je dosta nezgodno popratit jer smo se tad rihtali po broju "ostalih" dostupnih online mjesta za godisnje koji se nelogicno mijenjao odnosno valjda se dio mjesta za godisnje prodavao za pojedinacne.

    Uglavnom na dan Superkupa je bilo prodano 3200 godisnjih ulaznica, par dana kasnije je klub izasao sa brojkom od 3600 prodanih godisnjih ulaznica. Nakon Superkupa se vodila preciznije evidencija ulaznica i po danu je odlazilo 30-50 ulaznica, dalje mi se nije dalo gledat kojom dinamikom je islo kako su prolazila pretkola.

    Uglavnom cini mi se da je prodaja za sada tu negdje u rangu sa proslogodisnjom.
  • Ali
    1.9k
    Kad već spominjemo cijene godišnjih i usporedba sa drugim hnl klubovima. Čitali smo tu neki dan on Legama i novom stadionu da su korektni sa cijenama
    Danas mi je friend hajdukovac prenio info da su njima cijene pretplate kako oni to zovu iste kao i prošle godine nisu ni centa poskupili.

    Interesantno, a mi smo digli preko 65% ???

    Hvala onom tko je ovaj genijalni potez povukao i još genijalnoj onaj koji je istu odluku potpisao.

    Po svim parametrima nama je u hnl najmanja frka u 23/24 u financijama, jednostavna matematika kaže da je fee za Broza > od 100% prodaje kapaciteta svih raspoloživih sjedalica po oglašenim cijenama.
    Želim reći, hvala Bogu nemoramo prodavati jogurt i moliti igrače da igraju besplatno...

    Vraćam se na usporedbu sa drugima u hnl, prema sadašnjim procjenama ukupni prihod od prodaje će biti na sličnoj razini kao 2022 ali radi povećanja cijena će to značiti znatno manju posjetu. A opće poznato je da mi imamo uvjerljivo najnekomforniji stadion u hnl (svi imaju barem x% ulaznica pod krovom a mi 0% ...) A i isto tako spadamo vjerojatno po metodi % zauzetih vs raspoloživih sjedalica kroz sezonu u hnl na samo začelje. Uz to u krugu od 30km od stadiona imamo uvjerljivo najveći potencijal kad se gleda target skupina za prodaju ulaznica (broj simpatiziraju kluba i ukupan broj stanovnika).

    Najmanje i najjednostavnije bi u ovom trenutku bilo da su dali iste cijene za članove kao lani i još malo mkt aktivnosti kako privući još neku skupinu koju lani nismo doveli na stadion.

    Ovako kako je to danas odrađeno bih rekao , puca im k.... za gledatelje, ljubitelje kluba, navijače i sve ostale podskupine. Samo xls manager je klikao u formulu (koju mu je netko drugi upisao u fx) cijenu uz odokativnu procjenu po tribini dok nije ukupni zbroj pokazao željenu brojku. Tako to vjerojatno izgleda u stvarnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.