• xavier
    11.4k
    Nema nista za euro gostovanjaEfes Pilsen

    Pa ni ne treba biti ništa o eurogostovanjima na objavi o puštanju godišnjih ulaznicama krajem 6. mjeseca.
  • mokoxax468
    397
    OK sam s ovim, više volim da imam sve preko jedne karte, makar bila skuplja
  • xavier
    11.4k
    Meni je tu najveća zamjerka što nema nešto tipa 50% cijene za mlađe od 15 ili nešto slično jer ovako je uzimanje godišnje za sebe i dvoje djece, posebno za zapad, dosta skup posao.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    prosle je bilo odmah da ce bit prednost kupnje za eventualne gostujuce europske utakmice.
  • Guinness
    2k
    prosle je bilo odmah da ce bit prednost kupnje za eventualne gostujuce europske utakmice.Efes Pilsen

    Pa ne sumnjam da će biti pravo prvokupa za godišnjake, članove, ostale. Ali ok, mogu se složiti da su to trebali navesti i tu...
  • Captain America
    15.1k
    Po cjenama bi rekao da u klubu vjeruju u dugi boravak u euronatjecanjima i ozbiljan broj odigranih utakmica.
  • emilperska
    4.3k
    Ja sam ogorcen, a nemam se kome zaliti jer se na nijedan broj nitko ne javlja..
    4 godine sam imao godisnju za istok. Nakon toga se godisnje nisu 3 godine prodavala. Nakon "neadekvatnog istoka" uzeli smo godisnju za zapad gore jer nismo htjeli ici na zapad dolje. I sad osim sta vise nema GK za Zapad gore, mi nemamo ni pravo prvokupa za zapad dolje ili sjever dolje.
    Sramota, sramota, sramota i za ovu Upravu i nesposobnu ekipu iz marketinga.
    Sta mi sa zapada gore smrdimo da ne mozemo onda imati pravo na zapad dolje?!
  • emilperska
    4.3k
    Evidentna nesposobnost, nemar i neposjedovanje ikakve socijalne inteligencije..
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Cek cek,sam si sebe smjestio na zapad gore i onda kazes sta mi sa zapada gore smrdimo da ne smijemo na zapad dolje. Daj me nemoj j**at…
  • criticus
    1.6k
    Prvi sam bio za dizanje cijene godisnjih u odnosu na prije dvije godine, na dizanje smijesne cijene članarine al u odnosu na lani je cijena godišnje podignuta 100 eura za zapad dolje. Budući da su mi i djeca starija godinu dana sve više žele ići. Nema više ni opcije sjever gore pa da tako osiguram mjesto na tribini barem. Shvaćam da ulaznica mora imat cijenu, ali mora se i gledat gdje dolaziš gledat tu utakmicu.Nemožeš prodavat ulaznicu za elitnu tribinu a da slapovi ti idu ispod nogu. Nažalost izgleda da će ove godine ići pojedinačne za sjever gore...
  • Papastrumf
    10.6k

    Nije valjda da se bojiš da ćeš ostati bez godišnje ulaznice?
  • emilperska
    4.3k

    Kupili smo za zapad gore jer nam je to djelovalo blize istoku po mentalitetu ljudi nego zapad dolje. I sad u novom paketu mi nemamo pravo prvokupa za nijednu tribinu?
    Tebi to ok?
  • xavier
    11.4k


    Rekao bih da se svakako ne trebaš brinuti da će se godišnje rasprodati prije nego ih budeš mogao kupiti ako te to muči.

    No slažem se da je trebalo uključiti i ljude koji su imali godišnje za gornje tribine. Ja čak vjerujem da i je tako, ali da je samo rečenica u objavi malo nespretno formulirana.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Vjerojatno ljudi iz kluba puno bolje znaju kakva je zainteresiranost za godisnje ulaznice,vjerojatno na temelju prosle sezone znaju koliko je prodano godisnjih i koliko bi trebalo ostati u slobodnoj prodaji nakon sto godisnjaci sa donjih tribina pokupe svoje ulaznice. Kaj dramis bit ce mjesta za sve
  • Olmic
    3k
    Cijene skroz primjerene, godine jeftinih karata su proslost
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.