• Hipo
    406
    Mala skupina ljudi privatizirala upravljanje klubom i uspostavila mehanizme da ih se ne može smjeniti. Daleko bilo da Dinamo dobije nešto slično.
    — The Undertaker

    Sto ljudi u Dinamu (skupština, UO i NO) biraju same sebe, preciznije oko 1 posto članova i manje(ovisno o točnosti podataka).

    Daleko bilo da Dinamo dobije nešto slično?
    Kwedi

    :smile:
    Svakako bolje od neizabrane mamić&co. diktature.
  • The Undertaker
    4k
    Ne mlatite i ne izmišljajte da netko tvrdi da jest ili nije bolje od sadašnjeg. Ja samo tvrdim, nadam se argumentirano, da nije dovoljno dobro za Dinamo.
  • Kwedi
    3.8k
    I noga u guzicu je korak naprijed
  • Hipo
    406
    Naravno da nije dobro.
    Ovo kaj imaju tovari je smijurija "demokracije", ili oni ili nitko, klub se ne pita nego se njima podreduje. Gadljivo.
  • BluePhone67
    3.2k
    Svakako se svi ili vecina slazemo da njihov model nije dobar i da ima manjkavosti pa cak i demokracije, sto se mene tice neka im tako bude vjecno tko ih je... , ono sto je na nama da budemo pametniji i da ne ucimo na svojim vec na tudjim pa i njihovim greskama i u buducnosti imamo najbolji model koji ce odgovarat iskljucivo nama.
  • BluePhone67
    3.2k
    7.9. Ove godine u fan shopu predani svi podaci i placene clanske iskaznice jos nisu stigle na adresu. Znaci danas tocno 20 dana. Ne znam koliko ih je tamo na placi u odijelu za clanove, ali nebi bilo lose da zaposle jos jednu osobu ako si vec toliko zauzeti i tolika je navala.
  • MarkoN86
    30
    Ja sam ti se išao učlaniti 15.7 u klub,a članska mi je dosla krajem 8.mjeseca tek toliko da se potvrdi to trajanje iskaznicama
  • Infinity
    15.2k
    Zar niste rekli kako ima nekih problema s postom? Kasne clanske i za FD
  • deda
    27.8k
    Treba sve te pare prebrojit ljudi. Polako. Sve do mjesec dana toleriram. Preko toga nema smisla.
  • nkdz
    829
    meni je uredno dosla nakon nekih dva tjedna, tak je i svake godine, ja samo platim uplatnicu za produzenje koju dobijem i pošaljem im potvrdu na mail
  • Ero
    933
    prosle godine predali za članstvo u 5 mjesecu, članske došle u 12. Sprdnja.
  • xavier
    11.1k
    Inače se znam žaliti na rad kluba u dosta segmenata, ali moram priznati da po ovom pitanju nisam imao problema. Zadnje dvije godine im mailom pošaljem presliku uplatnice i idući tjedan stigne iskaznica.
  • BluePhone67
    3.2k
    Napominjem, predao u fan shopu bas zbog prijasnjih problema sto sam isao putem povjerenika. Pa sam slao sve njemu, pa on u klub, pa su mu sve vratili radi gdpr jer nisu bile potpisani od strane roditelja za klince, pa opet on nazad sve meni, pa onda ja njemu, pa on sve u klub i to se oduzilo preko mjesec dana i po... Uglavnom komplicirano. Sada sam uzeo sve papire, rijesio sa roditeljima i rekao da ide na povjernika xyxy i predao u fan shop i opet to ide sporo. A ljudi me zovu, gdje je clanska i da jos nije stigla.
  • Cosey
    434
    Po meni, ako se može, izbjegavati povjerenike. Predati papire u fan shopu i po mogućnosti prije početka sezone (lipanj) ili u proljetnom dijelu sezone kada nema tolike navale s učlanjenjem i s kupovinom karata.
    Meni su i za prošlu i ovu sezonu došle članske u roku 7-10 dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.