• Orc123
    5.1k
    Ja sam napisao jos na ljeto da Vrba mora na posudbu da stice seniorsko iskustvo, dok mi je jedan kolega napisao da pricam gluposti i da on ce na posudbu nikad, nek se prepozna! Eto na zalost po Vrbu i sve nas nije otisao na ljeto nego sad, a odabir kluba je jako los. Bolje da je skupljao iskustvo u Slovenskoj prvoj ligi jer je infrastruktura i sve ostalo ipak za klasu vise bez obzira da pola Slovenskih prvoligasa su slabija od vecine klubova nase 2. Iliti 1. Lige ali su uvjeti puno bolji.
  • nemapredaje
    1.9k


    Dubrava je trenutno 16. klub u Hrvatskoj pa ti reci kaj god hoćeš
  • Zagi
    4.9k
    Da, ja sam.
    Nikada taj rang talenta nismo slali na posudbe. Ovo je presedan i vrlo čudna odluka.
    Sada ide na hrpu terena stvorenih za uništavanje ligamenata i u ruke lošeg trenera. Krasno.

    Jedino objašnjenje je da Baturina mora igrati,a tu je i Vidović na kojeg se računa.
    Dubrava jer nesposobna ekipa nije uspjela isposlovati ništa bolje.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Nikada taj rang talenta nismo slali na posudbeZagi

    I ti se "ne sjecas" :rofl: BiH liga je tad bila sigurno losija nego 2hnl sad
  • crohnl
    29
    Ako je tako onda je vec na ljeto trebao ici.

    Svaki izlazni junior Dinama koji ista valja bi trebao otici na posudbu tu zadnju juniorsku sezonu barem u 2. hnl ( iako je bolje u 1. slovensku).

    Naravno ako nisu stvoreni uvjeti da bude clan prve momcadi.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Bar 6,7 golova, ako misli na pripreme

  • crohnl
    29
    Rukavina ide u Goricu na posudbu
  • Mr Anderson
    5.3k
    Rukavina ide u Goricu na posudbucrohnl

    Znači da bi u nedjelju mogao debitirati za njih.
  • Nogo
    1.3k
    Rukavina je još s nama na treninzima. Ne znam uopće jel to s Goricom uopće dogovoreno.
    Možda ode ove dane, ali još je tu.
  • Tongo Doumbia
    2.2k
    Trener Zrinjskog, Petrović, o Lukaniću :

    " Lukanić je zlatan momak i fenomenalan igrač. Njemu svaka lopta ima adresu i on je igrač koji treba Zrinjskom i probat ćemo sve da on i u budućnosti ostane u klubu jer je klasa. On nije klasična šestica, a ni desetka, njegova najbolja pozicija je lijevi vezni u 433.

    Ja sam ga pitao da provjeri sa obitelji ima li ikoga iz BiH, ali ima samo ujnu. Ja sam mu na to rekao „sine ja sam ti bliži od ujne ", haha ".

    Baš me iskreno nasmijalo ovo hahahahahaha.
  • Georg Koch
    3.5k
    Lukanic gol na prijateljskoj tekmi danas, u pobjedi od 2:0.
    Kazu da ce dobiti bar priliku kod novog trenera...
    Neka je iskoristi najbolje moguce :strong:
  • crohnl
    29
    Bilo bi dobro da i Ivan Cvetko ode na posudbu negdje
  • Ivdzo11
    2.9k
    Hahah kako ovaj lik baca na žutog

  • Mr Anderson
    5.3k
    Ko će nam za juniore igrat? Ne zanima nas naslov?
  • Miro Vugrinec
    1.5k
    Kao i sto se nagadalo po medijima. Gabrijel Rukavina ide na posudbu u Goricu, gdje ce dobit znacajnu minutazu nadamo se da ce iskoristit na najbolji nacin.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.