• Slepipap
    26
    Đurasek je najbolji igrac Varaždina iako ne znam koliko je to bitno jer VŽ djeluje kao daleko najslabija momcad lige. Steta jer bi ostatak ekipe mogao ograniciti njegov napredak ove sezone iako je za sada bitno da skupi sto vise minuta.
  • Slepipap
    26
    Hattrick.
    Jebote!
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    vraćaj ga nazad! Rađe njega nego Kadziora xD
  • Dudu
    2.6k
    Bravo Ćuže :strong:
  • Jaki
    100
    Ćužeeeeee majstore izgleda da nebude dugo tamo
  • BluePhone67
    3.1k
    Misljenja sam da Dinamo danas rasproda Livakovica, Leovca, Moubandju, Dilavera, Katicu, Pinta, Stojanovica, Gojaka, Ademija, Mora, Olma, Majera, Hajrovica, Orsica, Petkovica , Gavranovica, Kadziora da bi opet bili prvi. Ovaj Cuze je primjer da je HNL u kurcu, da zato i ispadamo od Gdjire i da igraci iz Dinamove skole su za 2 koplja boljih od ostalih klubova.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    dobro nemoj pretjerivat sad, vidilo se to one sezone kad jer rijeka bila prva koliko smo jaki, kao i one sezone sa Cvitom. Čuže je jednostavno jedan od boljih igrača te mlađe generacije a takvih ima samo nekoliko sveke godine i ne uspiju svi. Ali brine me malo da je Dinamo posto malo prejak ove sezone i bojim se da igračima ne postane malo dosadno u HNL-u ali to je samo moje mišljenje
  • BluePhone67
    3.1k
    Ajmo onda ovako.. ovo je i vise nego dovoljno sa Bjelicom na celu

    Zagorac

    Stojke - Leskovic - Peric - Leovac (Gardiol)



    Marin - Beli - Moro (gdjira) - Menalo

    Majer

    Komnen


    Cuze, ne znam jel Knezevic nas, Lescjak, Djurasek,
  • Dudu
    2.6k
    Najbitnija je konkurencija u momčadi i to što nitko nije siguran.. Prije si imao igrače tipa Sammir, Soudani koji su bili nedodirljivi, pa Mamićeve projekte koji su morali igrati i van forme.. A u ovakvoj situaciji gdje su pozicije duplirane ili čak i više, nema ti druge nego trenirati još jače, konkurencija te tjera da budeš bolji..
  • Hipo
    406
    Čuže je čudo!!!
  • Goran
    80
    Kako im se moglo dogoditi da puste Ćužu, dečko je sljedeće godine kod nas u prvih 11.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    a gle da ga nisu pustili nikad ne bi dečko zabio 5 golova u dvije tekme jer ne bi igro dvije tekme i ne bi pričali ovako za njega, bolje da se kali malo i nek bude odma pojačanje dok se vrati
  • Infinity
    15.1k
    Neki od najboljih igraca Dinama su isli na posudbe koje su im puno pomogle u karijeri i Dinamo je od istih imao direktnu korist. Cuzi je bolje da provede godinu u Istri i igra prvoligaski nogomet, te se s tim iskustvim vrati u Dinamo, nego da je igrao za Dinamo II u 2.HNL ili da je sjedio na klupi Dinama u 1.HNL.

    Mozemo razglabati o tome da mu se mogla dati prilika, al nije da se mogla dati prilika svima, neki moraju na posudbu. Cak te igrace za koje vjerujem da bi mogli biti dobri, ali da za njih nema dovoljno mjesta ja bih slao obavezno na posudbu da uhvate pravu formu i da se na njih moze ozbiljnije racunati.

    Mi danas mozemo glumiti neku pamet, al da se prodao Gavranovic i da je receno kako ce mu Cuze biti zamjena je*ali bi upravi sve od A do Ž.
  • Dudu
    2.6k
    Stoji mu da je na posudbi do prvog mjeseca, treba to produžit do kraja sezone.

    Ovih 5 golova ne mora značiti ništa, ako bude cijelu sezonu u kontinuitetu igrao dobro, onda nek se vrati sa statusom pravog pojačanja jer nema smisla da sjedi na klupi..
  • Kwedi
    3.8k
    On i Đurasek su na posudbi do zime, ovisno o prodajama da ih se može povuć
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.