• Ivdzo11
    2.9k
    Bočkaj je otišao tamo na jednogodišnju posudbu s otkupom. Cijena otkupa je milijun eura, a sudeći prema aktualnim informacijama Pafos neće otkupiti Bočkaja, što znači da bi se on trebao vratiti u Maksimir. Konačna odluka, prema ugovoru među klubovima, trebala bi biti poznata do 1.svibnja, naravno, uvijek postoji mogućnost da se taj rok malo i produži. Jer, nije Pafos odustao od Bočkaja zbog njegovih igara i učinka, već zbog vlastitih ambicija. Ciparski je klub za ovu sezonu imao vrlo visoko postavljene ciljeve, naslov prvaka kao velika želja, a izlazak u Europu kao imperativ.
  • Orc123
    5k
    samo da njega ne vracamo! Nek ide na novu posudbu s orkupom ili nek smanje odstetu...postat ce ko i Drmic, uteg za klub i to ogroman financijski uteg jer ima oko pola milje eura!
  • Zagi
    4.8k
    Po Sofi je Pero igrao puno i dosta dobro. Nebi mu trebalo biti teško naći novi klub.
    WB u naših 352? Ne , hvala.
  • Pesca90
    26
    Čaicu 76 min i žuti karton u pobjedi 1-0.Dobiva konkretne minute i pošto će Velez najvjerojatnije Europu neka ga ostave tamo barem do zime,da osjeti malo i te kvalifikacije.Mislim da smo na 6ici i 8ici najpokriveniji i da na ljeto tu neće biti nekih pretumbacija,Soldu bi mi idealna bila Loksa ako izbore europu,ili Celje kod Krznara.
  • Sunja86
    986
    Da li je netko gledao Gurlicu ove sezone u Bravu?
    Vidim da igra standardno tamo, može li on sljedeće sezone biti u krugu prve momčadi ili pak neka nova posudba?

    Vidim i Šaranić u Dugopolju ima solidnu satistiku 5 golova i 3 asistencije.

    Nadam se dogodine nekoj prvoligaškoj posudbi da vidimo ima li, kvalitete u njemu za budućnost u Dinamu.
  • Orc123
    5k
    od Saranica nikad nista! Govorimo o 5 gola i 3 asista u 2. Ligi. Prije toga u Varazdinu nista, ni u Sloveniji nista. Iznimno spor igrac, slican Topicu kojeg smo isto bezveze potpisivali....ni jedan ni drugi nisu krila a tamo se forsiraju...slicni su Vidovicu ali miljama daleko od kvalitete koju on ima. Gurlicu sam gledao par puta u Bravu. Po meni on je veci potencijal od Zivkovica jer je tehnicki daleko bolji, brzi je od Zivka a sve ostalo je tu negdje. Isto ne kuzim kako se odlucilo da je Zivko kvalitetniji....za neki back up za sljedecu sezonu prije bi imao Gurlicu nego Zivka....njega bi poslao na posudbu. Cvetko je isto potencijal...ubuduce bi trebali smanjiti kvotu juniora koje se salje na posudbu i kojima se daju ugovori! Ne treba potpisivati sve nego 4-5 najtalentiranijih...s ostalima se moze neku buyback kombinaciju sloziti ko s Cavlinom ili postotak od transfera. Ne treba gomilati.....imamo pun k...ac igraca mladih po posudbama a rijetko tko je iskocio. Iskocili su oni za koje je odluceni da oni nisu to, to....od Marica ocekujem puno bolje selekcioniranje igraca. Tako se odlucilo za Saranica a ne za Crnca npr. Ili npr. Za Brauna a ne ja Jurisica, Topica a ne za Sakotu....puno primjera. Previse se gledao sam talent a manje radne navike, eksplozivnost i radna etika, a u danasnjem nogometu bez toga si nista.
  • deda
    27.4k
    Mislim da se ova praksa potpisivanja 6-7 igrača po generaciji slama na generaciji 05. Mi trebamo potpisati 2-3 igrača po generaciji, a ne 6-7. Odgovornost SD će biti veća.
  • Orc123
    5k
    slazem se, ja sam se totalno iznenadio kad sam vidio koliko juniora je po posudbama, tj. Neki odavno nisu juniori vise....previse je ovo. O treba naci neki klub partner u Sloveniji. Rogaska bi bila idealna...na 1h od Zagreba, 1. Liga i mislim da ce ostati tamo. Poslat tamo 7-8 igraca i napraviti da i oni imaju koristi od toga....izvedivo je! Rogaska bi bila fakat savrsen poligon za razvoj!
  • Zagi
    4.8k
    Ima Šaranić bolju statistiku od toga. Tko god upisuje podatke za TM ne obavlja baš posao svaki put do kraja.
    Uglavnom, ništa lošiji od Jankovića u tim godinama.
    Treba ga pozvati na pripreme ove sezone pa da se vidi gdje je trenutno.
  • Orc123
    5k
    Jankovic igra 3 sezone ozbiljan seniorski nogomet a ovaj ima jednu prolaznu sezonu u osrednjem klubu 2.hnl...razlika je ogromna..u godinama je razlika nepune 2...meni cak ni Jankovic nije igrac za nas jer je kopija Bulata i to losija...dati mu jos jednu posudbu u 1. Ligi pa se nek izbori ako valja...
  • Zagi
    4.8k
    U tim godinama, čitaj.
    Janković je točno prije dvije sezone otišao na prvu polusezonu u Zrinjski i to su mu bile prve seniorske minute osim po 4-5 minuta po tekmi u Gorici.
    Šaranić ima sezonu u Bravu i jednako "uspješan" period u HNLu (VŽ).

    Vrlo slične karijere do 20te godine. Šaranić nešto bolju.

    Treba ga izvući pod hitno iz te kaljuže u Dugopolju da se vidi koliko je napredovao i za koji je nivo sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.