• Mali dioničar
    14.2k
    glumicajaijivic9

    You speak Croatian! :scream:
  • Eduardo
    17.6k
    @Majki2111 pucaj - imaš šest sekundi da joj se uvališ. Vjerujem da nas ima pozamašan broj koje zanima kako bi izgledao taj ulet. U slučaju da ti se ženska ne sviđa ti zamisli neku koja je tvoj tip.

  • Droljo
    5.1k
    Bok mala! Kae kurac pička diiiinaaaamoooo! I tvoja je do trećeg kata...
  • Majki2111
    2.6k
    Hahahaa a kaj možeš u 6 sekundi za početak...

    Doduše imao sam jedan prefoooora razgovor sa mladom susjedom koju prvi put vidim. Ona je isti kat ko ja samo kontra strana zgrade. Završili smo razgovor o stranama svijeta. Bilo je dobar kontekst jer je stisnula isti kat ko ja pa je bilo materijala za postavit pitanje i uć u konverzaciju.

    Kaj ćeš ovako? 6 sekundi bez ikakvog konteksta. Možda je tu samo pogled i osmijeh bolji, ne znam. I pitat nešto u vezi pogleda, možda.

    Ja sam preloš zavodnik. Svjestan sam toga. Nemam ja to u sebi.

    A s druge strane strane ak te ženska pogleda i gleda, možeš pričat bedastoće i gluposti. I bit će dobro. To sam isprobao.

    A ak joj se gleda, gledat će te čak i ako si svjestan.
  • Droljo
    5.1k
    A ak joj se gleda, gledat će te čak i ako si svjestanMajki2111

    Mene gledaju kao da se boje i žele što prije napustiti prostor.
  • OsamŠest
    2.6k
    Mene gledaju kao da se boje i žele što prije napustiti prostor.Droljo

    Drolje..
  • Majki2111
    2.6k
    I ja sam to doživio... Sve znam. Hvala Bogu kaj sam prošao to razdoblje.
  • Droljo
    5.1k

    Kaj si se ošišao i obrijao? I spremio nož nazad u kaput...
  • Droljo
    5.1k
    Hvala Bogu kaj sam prošao to razdoblje.Majki2111

    Tada :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Ne, bil sam neuredan vjerojatno. Ili moguće da je bila nula na bradi, ali kosam je bila kratka. A i društvene vještine su mi bile neutrenirane totalka.

    Sad nosim Frizuru gore 1 cm, fade. Brada 3-8mm. To sve kod frizerke odem. 7 eura. A bradu i solo uređujem.

    Al evo u petak sam na nulu skinuo jer mi se trimer strgao i probao sam uredit ju s velikom mašinom. Užas. Nikad više. Nije na ništa ličilo. I skinuo ju na nulu. Al evo svi vele da fali brada, da je bolje. Prijatelji, ekipa po vani, pa čak i majka koja inače voli baby face veli da fali brada da je bolje.

    Van teme smo.
  • Nolifer
    6.7k


    A kaj ćeš drugo u šest sekundi? Nego deneš ga noter pa van. Pa svi sretni zadovoljni. Kakav trash talk. Odma direkt u prkno :lol:
  • seljak86
    2.4k
    Daj smanjite pisanje u ovoj temi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.