• Đuka
    91
    Ja se inače pouzdajem u stranicu Hrnogomet, u pravilu su točni, po njihovoj evidenciji Ademi ima 255 nastupa. Sad ne znam kome vjerovati
  • deda
    28k
    Ja ti za ovo dajem ruku u vatru. Možeš mi copy-paste njihove statistike da provjerim.
  • Đuka
    91
    https://hrnogomet.com/hnl/igrac.php?id=2160&lang=hr&stranica=1
    Mislim da je ovo dobar link, morate kliknuti na svaku kategoriju zasebno, npr. liga, kup itd
  • Dudu
    2.6k


    Piše 252 :D
  • Đuka
    91
    ne trebate provjeravati, ja sam pogriješio, sad sam skužio da sam zabunom ubrojio i 3 utakmice koje je odigrao u Lokomotivi, ako ništa drugo znamo da ste i vi i stranica 100% u pravu hahah
  • Đuka
    91
    je, sad sam skužio da sam zabunom računao s lokomotivinim tekmama
  • deda
    28k
    Ajmo redom. Imaš 151 tekmu za Dinamo u HNL-u, 56 za Šibenik i 3 za Loksu. Ukupno: 210
    Kup: 29 za Dinamo, 8 za Šibenik Ukupno:37
    Superkup: 3 za Dinamo
    Europa: 69 za Dinamo

    Alles zusammen: 252 Dinamo, 64 Šibenik i 3 Loksa = 319 utakmica. To ti je to. Prosto ko pasulj prebranac.
  • deda
    28k
    Utomar sam računao. po stoti put. :rofl:
  • Đuka
    91
    da, pogriješio sam ja, nisam skužio ove 3 tekme u lokomotivi, u pravu ste i vi i stranica
  • deda
    28k
    Marcoli i deda su ti precizniji od Tomaševića, a ne od bilo kog drugog. :wink:
  • Đuka
    91
    ovo ću odmah prijaviti Tomaševiću :lol:
    Jeste vi možda autori stranice Povijest Dinama
  • deda
    28k
    Tomislav Piškor i marcoli da. Ja sam se priključio tek nedavno. Naravno, uvijek može biti pogrešaka, ljudski je griješiti. Zadnjih godina pišemo jednu po jednu tekmu tako da je vjerojatnost manja i međusobno se kontroliramo. Problem su stariji podaci koje moraš vaditi iz arhiva, a koje su često netočne pa zna dolaziti do razmimoilaženja u broju nastupa, pogodaka. Imaš i kojekakva natjecanja u povijesti koja se propitkuju da li ih uvrštavati u službenu statistiku. Npr. na hajdukovoj stranici imaš svu statistiku, a ja sam letimičnim pregledom našao brdo pogrešaka i to ogromnih.
  • Đuka
    91
    jedan fun fact o Hajdukovoj stranici, upisali su si osvajanje superkupa 1995., a te sezone se superkup nije igrao. Ispada da imaju 6 osvojenih superkupova kao i mi, a imaju 5
  • Infinity
    15.2k
    Taj Superkup jeste njihov, tj. dodijeljen im je zbog duple krune, a onda je kasnije pravilo mijenjano.
  • Đuka
    91
    nisam znao, os koje do koje godine je vrijedilo to pravilo, a pravilo je glupo svakako, ekipa je dobila trofej bez da je odigrala utakmicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.