• deda
    28.1k
    Ne možeš, ali možemo mi iz moderature. O kojem postu se radi?
  • Dinamosaur
    977

    U: Prijateljske-Pripremne utakmice
  • Svi na Sjever
    1.9k
    ispraviti i to prolazi,al kad želim sva slova obrisat onda ne da spremitDinamosaur

    Test
  • Krizy
    36.5k
    Evo zamoljen sam da objavim i u ovoj temi kako bi lakše pronašli post.

    ZonaDinamo raste i često se pridružuju novi članovi pa ću na par tema postaviti par savjeta.

    KONTAKT:

    PRAVILA Foruma & Uvjeti Korištenja!

    Komunikacija između članova - OBAVEZNO PROČITATI!

    Prijedlozi - Kritike - Pohvale

    Korisni savjeti

    1. Kada je rasprava ili razgovor zasivljen, to znači da nema novih poruka otkad ste zadnji put ušli u temu.

    2. Ako niste pročitali cijelu temu, ZonaDinamo pamti na kojoj ste stranici odnosno postu stali.

    3. Klikom na "All Discussions" imate najbolji pregled na sve teme, na ono što ste pročitali i na teme koje su aktivne u trenutku u kojem ste na forumu. Time možete uvijek postati na temi koja je najprikladnija za određenu objavu.

    4. Najbrži način za učitavanje datoteka je da ih povučete i ispustite u područje za poruke. Ako povučete i ispustite sliku, ona će se automatski umetnuti u vaš post.

    5. Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.


    Alatna traka

    Prve četiri opcije služe za uređivanje teksta.
    Šesti "gumb" je za citiranje / "quotanje".
    Sedmi služi za stavljanje u redove.
    Osmi, u obliku slike, služi za učitavanje slike ili gifa.
    Deveti je za postavljanje linka.
    Deseti služi za označavanje drugih korisnika, čime će dobiti obavijest da ste ih spomenuli u postu.
    Jedanaesti, u obliku očiju, možete koristiti u slučaju da npr. kopirate ili napišete dugačak post, pa s tim možete "skriti" većinu posta kako ne bi zauzimalo preveliki prostor.
    Dvanaesti gumb, u obliku kamere, služi za učitavanje videozapisa s npr. YouTubea.
    Trinaesti gumb, u obliku ptice, služi za postavljanje tweetova.
    Predzadnji gumb služi za učitavanje videozapisa i datoteka.
  • Šteco
    530
    5. Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.Krizy

    Test
  • seljak86
    2.4k
    Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.Krizy

    Test (znam, dugo mi je trebalo da skužim :lol: )
  • Droljo
    5.1k
    . Nekoga možete citirati odabirom teksta, a zatim klikom na gumb "Quote" koji se pojavi.Krizy

    Evo i ja skužih
  • Droljo
    5.1k
    Jel još neko ima problema sa uploadom slika na forum ili samo ja?
  • vjeko1701
    5.9k
    Najbolje je koristiti neki 3rd party uploader da se ne opterećuje storage of foruma.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Jučer i meni nije htjelo,danas normalno sve
  • Captain America
    14k
    Odi na postimages i tamo uploadaj pa kopiraj drugi link po redu što se nudi.
  • Droljo
    5.1k
    I kam da ga pejstam?
    Edit: skužio. Ali nije baš drugi link nego malo niže dole :rofl:
    Screenshot-2023-08-05-21-04-28-987-edit-com-android-chrome.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.