• markoli
    1.6k
    Imate možda i dinamo font?vjeko1701

    @Cavalera rekao si da si iskopao font?
  • vjeko1701
    5.9k
    Privremeni font za "Produkcija", ostalo mali test.

  • 000
    941
    Ne, na zalost, pojma nemam gdje sam ga zaturio. Ako nadjem, posaljem.

    Odlicno je ovo, samo produzi za 2sec cca. :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Evo malo duže varijante i na kraju čisto neki test koncepta da se doda malo zvuka.

  • 000
    941
    Vidim i da je @markoli iskopao font na sportnetu, tako da ce to biti jos bolje sa Dinamo fontom.
  • vjeko1701
    5.9k
    Odlično.

    Složio san orvi koncept videa, treba još dorade...

  • 000
    941
    Odlično je ovo, samo treba pripaziti na UEFA oznake, što više smanjiti mogućnost brisanja videa sa YT.
    Plus, ovo bi se moglo objavljivati i na FB. Ubaciti ovaj ZD uvod na @Eduardo video za Budimira, pa okačiti gore
  • LovroZG
    1.3k
    Već je blokiran video. Algoritmi detektiraju sve oznake i automatski se briše.
  • deda
    27.7k
    :rage:
  • markoli
    1.6k
    Da nije @Cavalera ubačeni UEFA špijun. Nisi ni napisao post već su ga blokirali :grin:
  • 000
    941
    Trenutno se još probijam u FARE-u, ali nadam se da će netko iz UEFA-e zapaziti moj trud, pa radim i prekovremeno :cool: :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Efekti su ionako samo testni i treba ih doraditi, iz nekog razloga mi ih rendera dosta blijedo, izgledaju puno ljepše meni xD morat ću onda maknuti svaki simbol uefe.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nova verzija i test.



    Zamjenjene sve pozadine sa dorađenom plavom, maknut emblem uefe i EL-a sa svih mjesta, tablice su ionako moje rekonstrukcije, no i na njih stavljena editirana pozadina EL. Nadam se da je ovo sve dovoljno da se izbjegne brzo micanje s neta. We shall see. Može biti da je i fokus na moj kanal pošto je već jedan video maknut pa ako i maknu s moga, vjerojatno neće sa zona dinamovog, na mojem kanalu je nenaveden video tako da ga mogu vidjeti samo oni sa linkom koji sam stavio samo na ovaj forum.
  • Eduardo
    17.3k
    Super :smile: još bolja verzija bi bila da uključuje cijelu europsku sezonu, ne samo EL. Naravno da bi voljeli ovo objavit na našem kanalu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.