• reziser
    6.5k

    Neće biti kažnjeni...
  • Bosna86
    11.6k
    Lopta je bila vani valjda pola metra i imaš VAR i gledaš i ne vidiš to. Penal i crveni poslije toga odlučuju utakmicu i onda šlag na kraju zadnji gol, opet poslije gledanja VARA, ne svira faul

    Ovo su veće greške nego neki dan protiv Osijeka
  • Zambatine škude
    2.3k
    Lopta je bila vani valjda pola metra i imaš VAR i gledaš i ne vidiš to. Penal i crveni poslije toga odlučuju utakmicu i onda šlag na kraju zadnji gol, opet poslije gledanja VARA, ne svira faulBosna86

    Ako misliš na ovu sliku koju si postavio, meni se čini da je ovo bijelo ručnik (izduženo je malo i nije mi izgledala toliko vani na prvu). U najboljem slučaju 50-50 odluka, otišla na njihovu stranu. Uz smiješno ponavljanje penala i poklonjen gol, odnosno poklonjena oba gola.

    Ne znam, meni uopće nije mrsko kada ovako dobiju. Volim vidjeti kako se odnose prema takvoj pobjedi, čisto da onaj narativ o tome kako gledaju samo i isključivo interes čitavog nogometa padne u vodu. Za one koji u njega i dalje vjeruju
  • reziser
    6.5k

    Po njima će biti sve čisto... I ovakva pobjeda.

    Gledaju drugačijim očima greške protiv njih... I za njih.

    Koliko je var odluka otišlo na njihovu stranu?
  • Markelo
    2.5k
    Kod tovara je to u redu jer su oni bili pokradeni tad i tad. Tako da je to sve u redu i cisto. Karma, prebijanje dugova i ostala opravdanja.
  • Zambatine škude
    2.3k
    A oni su jednostavno uspjeli u kampanji da naprave Poljud maksimalno neprijateljskim terenom za suce. Imam dojam da se suci jednostavno jako boje donijeti odluku protiv njih tamo.

    Boje li se razvlačenja od strane kluba ili batina kad odu na more, ne znam. Ali za razliku od onog perioda cca 2011-2014 kad su ih stvarno dosta zakidali, sad se u najmanju ruku reći da je na Poljudu izrazito domaćinsko suđenje. Pa čak sve češće i protiv nas.
  • reziser
    6.5k
    Imam dojam da se suci jednostavno jako boje donijeti odluku protiv njih tamo.

    Boje li se razvlačenja od strane kluba ili batina kad odu na more, ne znam.
    Zambatine škude

    O tom sam već pričao... Suci se tamo.. BOJE.
  • Markelo
    2.5k
    Mislim da se opcenito te fizicke napade na suce nije dovoljno osudilo, pogotovo dole.
  • reziser
    6.5k
    Prije uvođenja vara sam govorio. Da iza svega stoji čovjek... I da će se opet greške događati....
    Što se potvrđuje...
    A s varom i ovakvim prosudbama greške ispadaju još teže.

    Jbg
  • BlauDivision
    463
    Reakcijama nakon utakmice su samo još jednom pokazali kakva su stoka sitnog zuba! Uvijek su se borili samo kako bi bili ispred nas na ljestvici a ne za neki pošteniji HNS kao sto obmanjuju cjelokupni nogometni puk. Od kupa u Vinkovcima su napravili mit kojeg se sjećaju svake godine na taj datum a ovakve stvari će proći ispod radara na njihovim propagandnim portalima kao što je i prošlo paljenje auta Kasalu .
  • Navijač Dinama
    7.8k
    w9kooaarfjps965o.jpg
    Ostavit cu ovo ovdje :rofl:

    Nije zanimljivo, ako špicu nece cinit par Bozanić-V.Puljić
  • reziser
    6.5k
    kaj sam rekao o sucima da neće biti kažnjeni?

    sportske:
    SUDAČKA ANALIZA
    SVE JE U POBJEDI HAJDUKA ČISTO, OSIM JEDNE ODLUKE: TU NIJE PROŠLA NI SUGESTIJA NAJBOLJEG HR SUCA!
    Stao je iza odluke da nema prekršaja kod drugog gola Hajduka. Dio kolega mu ipak ne daje za pravo..
  • Eduardo
    18.1k
    Gledao sam samo prvo poluvrijeme, šteta utrošenog vremena. Vidim da je drugi dio bio nemjerljivo uzbudljiviji.

    Bolji od Livakovića je opet popio kiks gol, a skoro i dva. Šteta što je uspio vršcima prstiju skinuti šut Mamuta s nekih 60 metara.
  • Crusades1986
    10.1k
    Ma taj Posavec ne bi smio u istu rečenicu sa Livijem, a kamoli da netko kaze da je bolji od ovog. Žao mi je kaj ono nije ušlo sa 60m.... to bio bio vrhunac :grin:
  • Markelo
    2.5k
    Ali "Posavec zna igrat nogon", kod Sixa naucio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.