• reziser
    6.8k
    čitam malo komentare o dovođenju tudora... :rofl:
    opet podjeljeni, i opet od toga nebude ništa, samo kaos :chin:

    neće nam se približit slijedećih 10 godina :rofl:
  • deda
    32.7k
    Meni ovo djeluju kao sad ili nikad, jer ako potroše ovu garnituru stvarno ne vidim tko će im uopće želiti doći. Kadar im je smiješan, a skup za njihov budžet. Ne vidim koga uopće mogu prodati za više od 1,5 miliijuna.
  • reziser
    6.8k
    Ne vidim koga uopće mogu prodati za više od 1,5 miliijuna.deda

    kuna :rofl:
  • deda
    32.7k
    Hrvatska liga ima veći prosjek gledanosti od BIH, Slovenije, Srbije, Albanije, Crne Gore, Kosova, Makedonije, Bugarske, Rumunjske, Mađarske i Slovačke.
  • Dino
    2.7k
    Bolje da se ne usporedujemo s takvim ligama jer ce nam samo padat gledanost :sweat:
  • SAS1987
    14.7k
    Romuni imaju malo vecu gledanost i puno bolju infrastrukturu. Pogotovo mini Velodrome u Craiovi.

  • deda
    32.7k
    Rumunji ima 3462, a mi 3562
  • Kwedi
    3.8k
    Realno, tovari dižu godinama prosjek inače bi bili na dnu
  • deda
    32.7k
    Svaka liga ima takav klub koji vuče. Zamisli da mi imamo 6-7 što bi trebali, cijela liga bi bila na 4000
  • deda
    32.7k
    Prva dva igrača koja su napustila HNL ove zime:
    Oleksandr Svatok (Hajduk - Dnipro-1) - odšteta 400.000
    Mario Marina (Gorica - Sabah Fc Azerbajdžan) - trener Željko Sopić - odšteta 100.000
  • Crusades1986
    12.5k
    Opet vrhunski posao Majstora s mora. Kupili ga za 375 tisuca, prodali za 300 tisuca. U toj okolini ni jedan igrac nemre napredovat i ostvarit neki znacajniji transfer.
  • Dino
    2.7k
    Cak bi reko da je i uspjeh prodat igraca za 300 tisuca, s obzirom da klub nema rezultata, trenera...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.