• vjeko1701
    8.4k
    Ma da oni dobe ovih 22 milijuna bi kmečali i ne bi rekli hvala.
  • xavier
    12.1k
    A dobro, previše malo potencirate taj novac. Mi bi se kao veselili uspjehu Hajduka zbog nešto novca koji ćemo dobiti. Uostalom, njima je to za jednu otpremninu, a svako malo netko ide na taj način :blush:
  • Mr Anderson
    8.2k
    A dobro, previše malo potencirate taj novac. Mi bi se kao veselili uspjehu Hajduka zbog nešto novca koji ćemo dobiti. Uostalom, njima je to za jednu otpremninu, a svako malo netko ide na taj način :blush:xavier

    Slažem se. Ja bi za njih u Europi navijao i veselio se jedino da igraju sa Zvezdom ili Partizanom, za ostalo sam ravnodušan. I dobro je rekao neki lik na Sportnetu. Što njima znači tih 3 milje kuna što će dobiti kad će im glavni konkurent dobiti 25 milja eura i razlika će se samo još više povećati. Normalno da se ne vesele našem ulasku u LP.
  • Stihl
    3k
    Ne želim tovare uopće komentirat, iskreno me uopćne ne zanima njihov stav prema Dinamu iako ga svi znamo, razlika između nas i njih je ta kaj oni mrze Dinamo i to cak imaju napisano na transparentu, a mi, barem ja ne mrzim Hajduk, nego me jednostavno briga za njega.
  • BluePhone67
    4.1k
    iqrgacsxrjrupcbv.png

    Na danasnji dan, tovari imaju 29 390 clanova, cijena clanarine za punoljetne je 100 kn, a za maloljetne 50 kn. Da budemo galantni i gospoda kao uvijek racunacemo da su svi punoljetni iako je od ove brojke cca 30 % barem se odnosi na duplo jeftinije clanarine. Stoga dolazimo do zakljucka da su svom masinerijom skupili 2 939 000 kn od clanarina, a Dinamo najveci hrvatski katolicki klub imao je zaradio 3 000 000 kn.

    Ma tko to moze platit, bas je lipo bit Dinamovac.
  • deda
    32.7k
    Moraš oduzeti proviziju NH. Ne znamo koliko je, nekih 20-30%
  • BluePhone67
    4.1k
    Ma ne treba nista oduzimat sve je jasno, kao sto oni ne trebaju nikom se zahvalit, ali ovo sam samo stavio posto oni jako puno ulazu u svoje clanstvo i tako po cijelom svijetu i opet ne mogu dosegnut ovaj iznos sto im je Dinamo zaradio. Pametnom dosta
  • vjeko1701
    8.4k
    Jbg, kad biti član Dinama nije pitanje stava i opredjeljenja!!!! Jebeš pare, one su prolazne,ideal je vječan.
  • Eduardo
    20.3k
    razlika između nas i njih je ta kaj oni mrze Dinamo i to cak imaju napisano na transparentuStihl
    p9AeO4r.jpg
  • Stihl
    3k

    Da, to ti je jedan od primjera. I sad mozda je njima to kao neka zajebancija ali klinci kad to gledaju oni to shvate ozbiljno.
  • Eduardo
    20.3k
    ne volim vrijedjati ovako ali ako se netko zajebava na taj način to mora biti maloumni debil. Kad bih vidio svog didu na nekoj slici s ovakvom porukom propao bih u zemlju od srama.
  • Stihl
    3k

    Naravno, slazem se sa tobom. I meni je to totalni primitivizam i debilizam.
  • GZomanid
    685
    Sjećam se jedne godine još ko klinac gostovanja s vlakom za split, a tamo u nekom selu stoji baba oko 70+ na svojoj terasi i drži srednji prst prema vlaku :vomit:
  • Stihl
    3k
    :lol: :lol: koje stanje uma, bas su posebni ti tovari.
    A jednom prilikom, gostovanje u Sibeniku i cuganje u nekoj birtiji sa funcutima i dolazi neki lik, ima u novinama zamotan nož, dolazi do jednog domaćeg funcuta i kaze mu, alo evo ti ovo ako dodu ovi purgeri da ih malo piknes, kaze njemu ovaj, alo kaj ti je purgeri su vec tu svuda oko nas, a ovaj zamota noz nazad i kaze, a jebi ga onda nista, iden ja...hahahahh
  • vjeko1701
    8.4k
    Neznam, ima svigdje svakakvih ljudi, ima dolje dobrih ljudi ali mi se nekako taj postotak cistih seljacina cini jednostavno puno veci. Il je stvar inteligencije...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.