• Bosna86
    11.6k
    Koliki mozak moras biti da pred najzanimljive kolo u zadnjih ohoho godina zabraniš gledatelje? Kako promovirati ligu ako si sam pucaš u nogu I sto je najjače izgleda da uopće nemaju legitimitet za uraditi tako nešto, već da se pitaju lokalni stožeri.... S obzirom na različitu situaciju sa coronom moguće je da Osijek ima gledatelje, a Rijeka ne... To je već na rubu regularnosti
  • Infinity
    16.4k
    Imaju oni legimitet zabraniti gledatelje, oni su organizator natjecanja i odredjuju pravila. Mogu donijeti odluku da se igra pet sezona bez gledatelja, jednostavno mogu, korona je tu cak nebitna. Druga stvar je to sto im te odluke nemaju bas nikakvog smisla. Ja bih riskirao i dozvolio i 50% gledatelja ovaj put. Da nema korone Rujevica i GV bi trebali biti puni, ulog je ogroman. Borba za drugo mjesto nam konacni nudi ono sto godinama nije borba za prvo i ovo je pravi dokaz da HNL nije dosadan kako neki smatraju.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko sam pohvatao, HNS je dao preporuku... Nije problem ni legitimitet, vec odluka iz cista mira da zabranis gledatelje... Kako ocekivati da netko postuje tvoj proizvod, ako ga ti sam ne postujes... Isto tako sam siguran da tim ljudima zdravlje ljudi ipak nije na prvome mjestu... Razloge ove odluke nek svatko zakljuci sam za sebe
  • reziser
    6.8k
    nije samo kod nas šou nego i kod prijatelja s juga

    brbić sad definitivno odlazi iz hajduka

    koji kaos u cijeloj ligi

    nema gledatelja, novi treneri, ostavke predsjednika
    zbilja nije dosadno
  • Navijač Dinama
    8.3k
    danas će biti službeno od HNS vezano za gledatelje,oni navodno imaju "glavnu riječ" u osiječko baransjkom c.stožeru su rekli da nemaju ništa protiv 30% kapaciteta, jer je ključna utakmica a navijači su im potrebni, dok u Rijeci se bune jer ne bi mogli otic na finale kupa koje su vec unaprijed opet organizirali pomocu broda (Rijeka-Šibenik relacija)...

    A Dinamo ko Dinamo, ništa novo, oni se slažu i ostaju pred tom odlukom i neće se žalit da se igra bez gledateljam.....
  • Neki tip
    21.3k
    Osijek - Lokomotiva, kao i kompletno zadnje kolo te finale Kupa, definitivno bez gledatelja. Bez obzira na Stožer koji nije dao takvu preporuku.

    Idiotski
  • Bosna86
    11.6k
    Savršeni primjer ‘’drzavne firme’’ i načina funkcioniranja... Netko tko kuži tržište nikada ovo ne bi uradio... Kako možeš očekivati da nekog bude briga za HNL kad vlastiti savez radi ovakve stvari... Nemam rijeci da opišem koliko mi dignu živce ovakve stvari
  • Neki tip
    21.3k
    čak i da je Stozer preporucio bez gledatelja, normalno bi bilo da Savez ukaze da je to, eto, preporuka, a ne zabrana i da pustaju 30% kako bi se drzala distanca za koju su odgovorni i sami gledatelji.

    Ali ne, oni veci katolici od pape. Nisam siguran je li u pitanju zlobna agenda ili samo glupost. Zamislivo mi je oboje.
  • Infinity
    16.4k
    Jedan gospodin iz Rijeke bi mogao malo preurediti svoj slogan i reci 'HNS, mjesto gdje istina ponekad zvuci cudnije od fikcije'.
  • vafenss
    233
    Umjesto na tribini, par tisuca ljudi ce biti ispred stadiona i mene zanima onda sto je time HNS postigao zabranom gledatelja? Zapravo su doprinijeli da kod ljudi proradi inat i da se okupe u sto vecem broju ispred stadiona nemareci za bilo kakve mjere protiv korone i time dode do jos vece ugroze od sirenja zaraze nego da je ogranicen broj pusten na tribine, moja zdrava logika mi zbilja nemoze odgonetnut ovaj debilizam a kolko mi je HNS gadljiv nemogu opisat
  • Majki2111
    3.1k
    zo2f6635hh1dgijl.jpg
    Ažurirano
  • Bosna86
    11.6k
    Osijek kući može na jednu utakmicu sva ova 4 kluba izbaciti, pogotovo ako bude publike
  • Infinity
    16.4k
    Jos ce tu umjesto Besiktasa biti Sivasspor koji je na papiru ipak laksi protivnik. Besiktas je cetvrti na tablici kolo prije kraja. Drugi Trabzon je izbacen, a Siva ide u goste Goztepeu koji je bez ikakvih ambicija na sredini tablice.

    Ali slazem se, Osijek tu moze sviju tuci, pogotovo kuci, pa cak i vani bez publike. Iskljucimo li Plzen ova tri gostovanja bi bila paklena s publikom.

    Steta sto je AZ ispod linije, bili bi savrsen protivnik, protivnik s pola godine bez natjecateljske utakmice i s ligom koja starta tek za mjesec.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ček i u 3.pretkolu ako ispadnu ispadaju u grupnu fazu EL?? :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.