• xavier
    12.1k


    Samo Carlos :love:
  • Maki17
    218
    Zar najbolji sportski direktor u povijesti ne može kupiti lijevoga beka? A da mu se poveća postotak?
  • xavier
    12.1k
    Zar najbolji sportski direktor u povijesti ne može kupiti lijevoga beka? A da mu se poveća postotak?Maki17

    Možda trener i sportski direktor imaju drugačije mišljenje oko toga koje su "kvalitete" bitne za tog igrača :cool:
  • reziser
    6.8k
    Xavi, kaj te ulovila ravnodušnost? nedaj se, budemo to pripisali vrućinama :cool:
  • Maki17
    218
    Zoki je ima puno posla dok je slomio Vasilja da potpiše stipendijski ugovor. Nije imao vremena baviti se bekovima. Kao nagradu ja bi mu isplatio barem milijun eura.
  • xavier
    12.1k


    Nema to veze nikakve veze s vrućinama :wink:
  • reziser
    6.8k

    ma znam, pokusavam nekako opravdati ravnodusnost :D
    piva bi to rješila :D
    di je ono, nema predaje??
  • Mali dioničar
    15.3k
    Nadajmo se da ce nakon felixa sad bit pomama za klincima kd 19,20 god s jednom dobrom sezonom odigranom.Nino Bule

    Nadaš da se da će Dinamo prodavati djecu od 19, 20 godina?!
  • BluePhone67
    4.1k
    Koliko je stalo upravi do navijaca se vidi i u cijenama godisnjima gdje je jedino sjever poskupio 100 %... Sto je sljedece, sjever skuplji od zapada.

    CIJENE GODIŠNJIH ULAZNICA ZA ČLANOVE

    Tribina sjever 200 kuna prije - Sada 400kn

    Tribina istok 320 kuna prije - Sada 520kn

    Tribina zapad dolje 440 kuna prije - Sada 640kn
  • xavier
    12.1k
    ma znam, pokusavam nekako opravdati ravnodusnost :D
    piva bi to rješila :D
    di je ono, nema predaje??
    reziser

    Čovjek koji je osuđen na 4 godine i 11 mjeseci zbog krađe novca iz kluba (samo mjesec dana manje nego što treba da bi u pritvoru čekao pravomoćnost presude) i kojem se sudi zbog još krađa, sad je opet u istom tom klubu i opet je on odgovorna osoba za raspolaganje novcem.
  • reziser
    6.8k

    sve znamo
    nikom to nije jasno, ali svejedno, nema predaje
    kao sto sam rekao, to vracanje ZM je bilo samoubojstvo s predumišljajem i pljuc svima nama u facu
  • Guinness
    2.2k
    Predviđam oko 1100 prodanih godišnjih
  • marcio amoroso
    36.6k

    Jedini sjever ima malo krova :lol:
  • Krizy
    43.5k
    Probat ću s 4 600 godišnjih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.