• xavier
    11.4k
    A zašto piše da je "date of last contract extension" 22.4.2020.? To je kad su smanjivali ugovore zbog korone?
  • Infinity
    15.5k
    Istekao mu je ugovor. Dinamo je napustio sedam dana prije isteka, jedino ako su mu tih sedam dana isplatili :rofl:
  • Crusades1986
    10.3k
    pa mislim da je. Valjda pod contract extension idu i promjene u ugovorima, ne nužno samo produljenje ugovora.
  • The Undertaker
    4.6k
    Očito su u panici i kaosu. Nakon 15 godina ubodeš trenera i misliš da ćeš ga zamijeniti tek tako. U svakom slučaju, neka Gavranovića kod nas makar je smiješno ovo sa povratkom.
  • xavier
    11.4k


    To je i meni bilo logično, ali bacio sam sad pogled i nemaju svi igrači tu promjenu. Ima ih dosta kojima pod tom stavkom stoje puno stariji datumi.
  • immerwieder
    1.3k
    u siječnju 2018. potpisal je na tri godine, znači siječanj 2021., ziher je sad bila neka preinaka
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Očito je to bio sve plan braće daltonista, pare njima ,ovaj nek odsjedi odmori, i onda op , nema mušterije, a on onda novi ugovor..

    Btw..drago mi je radi Gavrana, meni osobno jedan od omiljenih igrača u Dinamu, još kad bi bio forsiran kao onaj "talenat za Istre" Kulenović imali bi i više nego odličnu zamjenu za "odsutnog" Petkovića
  • Papastrumf
    10.8k
    Evo lopovcina i sluzbeno trener za sljedecu sezonu.
  • Guinness
    2k
    zoka potvrđen za iduću sezonu uz dodatak da treba racionalizirati troškove u trenutnoj situaciji pa će jadan obavljati dva posla u isto vrijeme

    bravo svima, za sad sve po planu
  • Slavonac
    383
    ...boze pomozi..
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Koji im je ovo već put da čine sve kako im ne bi ljudi dolazili na stadion :rage:
    MCOIS
    Valjda bu za 10ak godina bila bolja i normalnija situacija oko našeg Dinama :worry:
  • Crusades1986
    10.3k
    Još gore od ovog cigana ko trenera mi je ovo klupsko priopćenje i nabrajanje uspjeha, igrača koje je promovirao i na kraju, ovo s racionalizacijom troškova. Nije dovoljno kaj se rugaju i pišaju nam u facu nego moraju nas još smatrat mentalno retardiranima i pisat ovakve nebuloze.
  • agramZ
    2.3k
    kako je antolic ono rekao: "mamic nece ostati trener dinama zbog nenogometnih stvari".. koji seljacki klub.
  • xavier
    11.4k
    Posebno uspješno "racionaliziranje" bilo je ono kad su on i brat pomogli klubu na način da su prebacili ogromne iznose novca na svoje privatne račune.
  • nkdz
    830
    prva pomisao mi je u glavi da zajebem ove godine godisnju kartu (ak bu ih bilo) i bojkotiram sezonu, s druge strane mi dodje da baš namjerno svi skupa idemo na zapad i sezonu provedemo spominjuci mamu loži i ne obaziremo se na teren

    kad ce ovome svemu doci kraj
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.