• Kwedi
    3.8k
    mislim da je keku napeta činjenica kaj je zagreb blizu maribora i rijeke pa mu je i privatno uz novac ova kombinacija prihvatljiva.

    a to kaj bu s debilom morao raditi, na to je navikao s onim poluretardiranim gmazom miškovićem
  • NORTE
    9.3k
    Olivari danas ima stranicu o tome kako Dinamo želi KekaKwedi

    Mislim da će preuzet momčad u ponedjeljak.
  • BBB Sibenik
    4k
    Da i jos mu je ponudija ogromnu lovu! Toliko o krizi , rizanju placa i coroni. Iskoristija je nabit Bjelicu!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Dok Kek dođe,moramo istrpiti spodobu ove zadnje 3 tekme. :roll:
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne kuzim da Kek nije vidio sta su Daltoni napravili Bjelici i da ne ocekuje da ce to i njemu napravit.
  • xavier
    11.1k
    Ne kuzim da Kek nije vidio sta su Daltoni napravili Bjelici i da ne ocekuje da ce to i njemu napravit.Crusades1986

    Misliš dati mu ogroman ugovor i isplatiti rekordnu otpremninu kad im pukne film (a to će biti brzo)?

    Vjerujem da bi Kek to nekako preživio.
  • vjeko1701
    5.9k
    Iskreno, da me jebeš i da nisu u pitanju Dinamove pare...i ja bi istrpil par mjeseci gamad i onda lijepo pokupil 1 mil eura odštetu...jbt pa pametan čovjek od toga može živjeti cijeli život. (kamate itd...)
  • Crusades1986
    9.8k
    Tako nesto, da. :rofl:
    Ma znam i razumijem al nije da nema za kikiriki pa mu ovo treba.
  • NORTE
    9.3k
    Teska samarcina nama navijacimaBenito

    Sve ovo se događa jer mu je sud prije 2 godine odbio dat mjesec dana višu kaznu. U suprotnom ne bi smio kročit na tlo Hrvatske a da ne završi u zatvoru.
  • vjeko1701
    5.9k
    Jbg, to je sve bilo tako dogovoreno i odrađeno i zato nisam veliki optimist za pravomocne...
  • Blue 67
    212
    Mislim da će vrhovni ponovit suđenje tek tad se ovo neće nikad riješit.
  • deda
    28.1k
    Pravosuđe rak rana hrvatskog društva. Oni koji bi trebali sankcionirati kriminal su najveći izvor istog.
  • reziser
    6.4k
    KREŠIMIR ANTOLIĆ, prvi operativac Dinama koji je u Upravu ušao kao šef sigurnosti Mamićevog kluba, obraća se od 13 sati javnosti vezano za goruće teme.

    Navijači Dinama s ogorčenjem su primili vijest da se nakon smjene Igora Jovićevića, na mjesto trenera postavio Zoran Mamić, koji se prošlog ljeta vratio u klub kao sportski direktor. BBB-i su jučer ispred stadiona organizirali prosvjed povodom toga što još jednu od najvažnijih funkcija u klubu preuzima osoba koja je nepravomoćno osuđena i optužena da je klub ukupno odštetila za 316 milijuna kuna.
  • Mali dioničar
    14.3k
    jbt pa pametan čovjek od toga može živjeti cijeli život. (kamate itd...)vjeko1701

    Koje kamate? :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.