• reziser
    6.5k
    Mene zanima bez obzira na sve dogadjaje, dal se kupuju godisnje?
  • Papastrumf
    10.4k
    Mislim da necu, iako ostavljam malu mogucnost da se predomislim. Taj neki mali entuzijazam koji sam imao prosle sezone je skroz splasnuo povratkom cetnika.
  • reziser
    6.5k

    Po meni je Moro odlican igrac, ali je cinjenica da se jos nije iskazao. Potencijal je tu, a dal ce ga iskazati, vidjet cemo.
    Mozda ove godine dobije vise prilika pa nek se pokaze...
  • reziser
    6.5k

    Svi smo do prije 3 tjedna pricali o kupovini godisnjih, i onda....totalni okret. Zakaj su to napravili, nije,mi jasno...
    Samoubojstvo s predumisljajem :cry:
  • Dudu
    2.6k
    Moro je dobar, inteligentan igrač, samo ga jebe brzina, spor je ko puž, mora ili raditi na tome ili nekako iskompenzirati boljim postavljanjem
  • Dudu
    2.6k
    I moram reći da me zabrinjava što Marin nije potpisao novi ugovor, jer trenutni mu istječe u prvom mjesecu 2021e, da se ne ponavlja slučaj kao s Brekalom.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Moro je svestran igrač i nebi rekao da je prespor. Badelj je sporiji pa je solidnu karijeru ostvario. Moru je ozljeda malo usporila, ali bit će on OK.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Što se tiče godišnjih, tu sam prelomio, kupujem je. Ništa se posebno nije promijenilo, imali smo lažni privid da Mamići ne drmaju klubom. Sad kad se mlađi vratio dojam je kao da su nam uzeli klub, a ustvari nije ni bio naš u pravom smislu. U zadnjih godinu dana su maknuti neposlušni ljudi iz kluba, igračima koji nisu njegovi neda se igrati, za sve se pita Međugorje itd, itd. Tako, ak sam kupio kartu prošle godine ne vidim razlog da je ne kupim i ove. A možda stvarno zavŕše u ćorki, a onda bude kasno za godišnju.
  • reziser
    6.5k

    A i ja sa svojima kupujem zapad, jbg, ljubav je to
  • Kwedi
    3.8k
    Ako se ne varam, ove godine nitko nije nastupio iz uprave Dinama u nekoj live emisiji?

    Čak ni u kontroliranim uvjetima tipa kod Breke ili Bevande
  • Bosna86
    11.6k
    Ljudi kupite godisnju, cetnici zele da odustanemo, Dinamo nije njihov nego nas, zapamtite to
    Mali Moro ce na sudjenje u Osijek, valjda ce smisliti nesto originalnije od ne sjecam se
  • SAS1987
    13.8k
    to je to, ide se na sto vise utakmica je moguce. Btw, ima netko prekrizenu glavu Mamica (Zdravka ili Zorana) u vektoru?
  • xavier
    11.3k
    imali smo lažni privid da Mamići ne drmaju klubomMr Anderson

    Tko je imao taj privid? Cijelo vrijeme smo vama koji ste imali taj privid pokušavali objasniti kako stvari stoje. Samo što smo se nadali da ih barem fizički više nećemo gledati ovdje, a presuda nam je dala nadu da je sve krenulo u pravom smjeru.

    Ovaj povratak je došao baš kao šaka u glavu :yikes:
  • LovroZG
    1.3k
    Mali Moro ce na sudjenje u Osijek, valjda ce smisliti nesto originalnije od ne sjecam seBosna86

    Pa svi igrači koji su spomenuti u onom članku Nacionala bi trebali bit ispitani ko svjedoci državnog odvjetništva. Bit će tu zanimljivih izjava.
  • deda
    29k
    Deda je odlučio. Ide se.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.