• xavier
    11.4k
    https://www.vecernji.hr/sport/kakav-propust-dinamo-zbog-nevjerojatne-pogreske-ostao-bez-silnih-milijuna-1382043

    Strani mediji pišu da su za Brazilca zainteresirani Arsenal, Manchester City, Leicester i Everton, a spominje se i bogati PSG. Njegova cijena je poprilična jer Lille za transfer traži oko 30 milijuna eura.

    No zanimljivo je da je ovaj nogometaš bio u Dinamu, ali da ga maksimirska struka tada nije prepoznala. Brazilac je u Zagreb stigao 2018. godine na posudbu iz Lillea, ali je za prvu momčad plavih odigrao samo jednu utakmicu, u porazu od Rijeke na Maksimiru..



    Što volim ovakve tekstove..."Dinamo je ostao bez 30 milijuna" :vomit:

    Treba tu svakako dodati i da smo "ostali" bez 222 milijuna eura jer nismo na vrijeme doveli Neymara :cool:
  • Infinity
    15.5k
    Nije prvi, a daleko od toga da je posljednji koji se tu nije snasao. Van Dijk nam je takodjer svojevremeno bio skup, al tko garantuje da bi ti igraci uspjeli u Dinamu? Dodje ti Andrijasevic, cisti prosjek, ode u Rijeku i odvede je do titule. Prodaju ga vani, on sjedi na klupi, vrati se u Rijeku i opet im igracina. Toliko je tih buducih talenata proslo kroz Dinamo i propalo, ne mozemo garantirati da bi Van Dijk bio to sto je danas da je dosao u Dinamo, a taj Gabriel se tek treba pokazati kad se makne u vecu sredinu ili je dovoljno samo to da ode za 30m, nema veze sto bude taraba, bitno da se digla love. To sto treba imat dobre srece da ti se taraba uklopi i da dignes lovu, to nema veze.
  • Eduardo
    18.1k
    Koliko su tražili tada, 5M€?

    Teško da si Dinamo može priuštiti luksuz eksperimentiranja vrijedan 5M€, posebno jer se radi o stoperu. Ajde da se tu radilo o napadaču, krilu, nekom veznjaku, ali tolika lova za stopera... teško
  • marcio amoroso
    33.9k
    Meni uopće nije čudno da Dinamo nije pristao na tu odštetu. Čudno mi je da je dečko igrao u Dinamo 2. Čudno mi je da nije dobio priliku u prvoj momčadi osim one tekme protiv rijeke.
    Možda su tako mislili oboriti cijenu, ne znam.
  • deda
    29.6k
    Ma to mene muči, čini mi se da ti treneri druge momčadi i juniora baš nisu predobri za procijenjivanje igrača. Metodika rada je dobra, rad na taktici, ali nos baš nisam siguran da imaju.
  • EastsideZg
    193
    I tu utakmicu protiv Rijeke je dosta dobro odigrao koliko se sjecam. Steta, ali tada je taj iznos ipak bio prevelik
  • Bosna86
    11.6k
    Uh, golman je bio iza mene, znam da me želio gurnuti pa sam loše reagirao. Bio je to loš refleks, takve se stvari događaju u nogometu. Puno me ljudi podsjeća na taj detalj, znam da će se o tome pričati još godinama", rekao je Theophile.

    "Ja gledam samo prema naprijed, ne osvrćem se na ono što je iza mene. Kažem, nisam najbolji stoper na svijetu, ali nisam ni najgori”, rekao je Dinamov igrač koji bi uskoro trebao potpisati novi ugovor s Modrima. TKC
  • Neki tip
    19.6k
    Izvrsna mi je ova Kulenovićeva izjava u SN. Možda je klasična PR-ovska, kolegijalno korektna i konstruirana, možda to ne misli zaista, ali to je sporedno.

    Ma tko što od nas mislio bilo o njemu, bilo o Petkoviću, tako se govori o iskusnijem suigraču koji je dosta kontinuirano jako dobro igrao.
  • marcio amoroso
    33.9k
    Šta vi mislite o Moharramiu?
    Ekipa sa kojom sam ja u kontaktu je uglavnom zadovoljna sa onim što pokazuje, čini mi se da polako ulazi u ozbiljnu borbu sa Stojanovićem za mjesto u početnih 11.
  • Dudu
    2.6k
    Nadam se da kreće od prve minute i u Splitu. Još je nebrušeni dijamant što se tiče taktičke strane igre, ali odličan u napadačkom dijelu, jedino što naši novinari znaju reć za beka - "ima mogućnost ponavljanja", brz, dobar centaršut. Uz Theophila na desnom stoperu može izgraditi još veće samopouzdanje i popravit defanzivnu igru.

    Po mom mišljenju bolji od Stojana. Ali možda sam tu subjektivan, jer mi od početka nije drag :D
  • Neki tip
    19.6k
    Hvalio sam vec Moharramija, i ovdje/opet ću.
    Slazem se s Duduom, jos je to taktički nezreo igrac, ali s potencijalom i za "vece" klubove od Dinama.
  • Neki tip
    19.6k
    I sad sam zapravo siguran da Stojke ide naljeto. Moharrami u prvih 11, Karacic zamjena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.