• The Undertaker
    4.3k
    Jedina prednost za prošlogodišnje vlasnike je do sada bila da mogu prvi birati mjesto. Ne znam koja bi druga prednost bila.
  • BluePhone67
    3.4k
    I ja isto mislim da nece biti nikakvih noviteta i mjenjanja oko godisnjih. Stari kupci mogu i dalje dobit staro mjesto i to je to. Da nije dosao lepi Zoka sigurno bi se brojke povecale od prosle godine, ovako svi cekamo hocemo li uopce ici na tekme
  • Draž
    1.2k
    Nekaj se priča da bi mogle biti dvije vrste godišnjih.
    Jedna za sve tekme (i europske), druga samo za HNL.
    Nekad su godišnje vrijedile samo za HNL i kup ak se dobro sjećam.
  • BluePhone67
    3.4k
    Meni je taj model sa marketinske strane bez veze.. Ili prodajes godisnju za sve utakmice ali puno skuplje nego inace pa sto bude bit ce ovisno od sezone ili prodajes samo za HNL, a Europu prodajes samo ulaznice, prvopravo otkupa imaju oni sa godisnjim za HNL, pa onda sponzori pa onda clanstvo i zadnje sto ostane za sve ostale.
  • Draž
    1.2k

    Slažem se. Nekad je godišnja za npr.zapad bila oko soma kuna i tak je trebalo ostati. Prokurvali su se sa ovim jeftinijima u zadnjih sedam, osam ili koliko godina...kao da privuku gledatelje jeftinijim ulaznicama, a s druge strane rade sve da ih otjeraju. Logika se gubi.
  • BluePhone67
    3.4k
    Jebu nas gdje god stignu, a mozemo imat klub na ponos svih nas .. Da nisu usrali sa Zokijem i sa nesto malo skupljim godisnjima za ovu sezonu imam osjecaj da se sa dobrim marketingom u suradnji sa Boysima otislo bi barem jos tisucu vise ako ne I dvije nego prosle sezone
  • Mr Anderson
    5.8k
    Prodat će se i više godišnjih ako budu isti uvjeti. Puno tih povremenih "navijača" će sad kupit godišnje samo zbog uštede. I dolazit samo na europske tekme.
  • Dudu
    2.6k
    https://www.youtube.com/watch?v=OtqJIKoflKE

    Prijenos utakmice na Dinamovom YT kanalu.
  • Kwedi
    3.8k
    i kamera na istoku
  • Dudu
    2.6k
    Šta je s Fintićem? S obzirom da nemamo veznjaka, čudno da nije uzet u obzir da pripreme odradi s obzirom da je bio jedna od najvećih nada prije ozljede.
  • SAS1987
    13.8k
    sa kamerom na istoku stadion izgleda malo pristojnije :D
  • The Undertaker
    4.3k
    Olimpija bolja za sada.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Nemamo veznih igrača jbg. Veza odluci ko je bolji.
  • cron1ck
    1.6k
    pa nije samo to nego i oni su u sredini priprema, Dinamo tek poceo s pripremama
  • marcio amoroso
    33.4k
    Na Pintu se odmah vidi da ga nećemo nikada gledati na onom spisku Taraba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.