• Eduardo
    18.1k
    palo mi na pamet... ako se slazete...napraviti popis 10 najboljih, najpoznatijih, pjesama vezanih uz dinamo, zagreb? možda sam na krivoj temi?reziser

    Kakav popis, odnosno što s tim popisom?
  • reziser
    6.5k

    Pa koje pjesme su nam najviše vezane uz dinamo.. Ne misliim na navijačke naravno
    Košulja plava.. Kako je dobro vidjeti te opet..
  • Eduardo
    18.1k
    režek, slobodno napraviš popis kakav želiš. Ne trebaš tražiti dopuštenje. Valjda znaš otvoriti novu temu.
  • reziser
    6.5k

    nisam ja trazio dopustenje, nego dal su ljudi uopce zainteresirani...i nemora bit nova tema za to?

    jer..zivcira me...kad god bude neki uspjer repke u bilo kojem sportu....vrte se i pjevaju dalmatinske pjesme...
    ostalo mi u sjećanju zadnje od tenisača...a sad slušam i rukometaše... :rage:
  • Dino
    2.3k
    Jesi mislil napravit ko neku anketu, il tipa stavit sve ponudene pjesme pa forumasi napisu njih deset (prva 10 bodova, druga 9...), iskreno svida mi se ideja.
  • reziser
    6.5k

    Baš tak. Prijedlozi pjesama, pa neko glasanje..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ovu je listu netko na forumu bio okačio pa evo i ja cu od njega "prepisat" i ovdje okačit:

    -Kosulja plava
    - Marina
    - Za dobra stara vremena
    - Dinamo ja volim
    - Rodjen u Zagrebu
    - Sank
    - Plave legende
    - Jug
    - Šumi, šumi javore,
    razbit ćemo Tovare
    - Nogomet
    - Plava balada
    - Zajedno za dinamo
  • Eduardo
    18.1k
    Fali JeDINA MOja ljubav
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Vjerujem da Bjelica ne bi bio loš trener i Hrvatske reprezentacije..samo kad bi dobio odrijesite ruke posla od mafije(HNS) da ima ln pravo odabira igrača a ne onako kako mu oni narede,odnosno da igrači igraju koji zive na staroj slavi bas kao i igraci koji imaju neke "zasluge" i sto je bio slucaj zadnju utakmicu sa Slovackom...jer realno ako cemo Dalić jest osvojio drugo mjesto na SP ali treba uzet obzir tu je bilo i malo sreće a i generacijska ekipa sa jednim Modrićem koji je u tome trenutku bio najbolji veznjak i igrač svijeta..
  • nkdz
    829
    sutra je pretpostavljam zatvorena tekma s Mađarima?
    Na webu im trenutno niš ne piše
  • Krizy
    38.4k
    Ademi pauzira 2 tjedna zbog problema sa stopalom.
  • marcio amoroso
    33.9k

    Ademi je stalno načet. Treba ga dobro sanirati ovo proljeće.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.