• Bosna86
    11.6k
    Je li izasao financijski izvjestaj? Jel pokriven kredit iz Malte?
  • Ero
    942
    Bal vampira
  • deda
    29.5k
    Čestitam Infinity, dedine šubarice su tvoje! :clap:
  • deda
    29.5k
    Lijepe su info o broju prodanih godišnjih, dnevnih ulaznica, te rastu članstva. Ovo o stadionu nažalost zmači ono što sam mislio. Nisu se pomakli milimetar. :rage:
  • Markelo
    2.5k
    Pa šta dumaju di ce igrat utakmice kad se stadion ionako nece gradit. A brend jačaš prodavanjem kobasica na Dinamovom štandu? Svašta
  • Kwedi
    3.8k
    Je li izasao financijski izvjestaj? Jel pokriven kredit iz Malte?Bosna86

    Kak može izaći financijski izvještaj ako nije gotova poslovna godina?
  • Bosna86
    11.6k
    Svake godine na skupstini objave financijsko izvjesce
  • Kwedi
    3.8k
    Da, u ožujku
  • Cosey
    467
    Nije mi jasno javno zahvaljivanje Mamiću. Jel to od straha ili nečeg trećeg?
    Da barem imaju malo srama ili da se prave bedasti da Mamić nema ništa s ovim.
  • deda
    29.5k
    Sutra bi letjeli van
  • Pop corn
    6k
    Nije mi jasno javno zahvaljivanje Mamiću. Jel to od straha ili nečeg trećeg?
    Da barem imaju malo srama ili da se prave bedasti da Mamić nema ništa s ovim.
    Cosey

    Kaj ti nije jasno? Pa tko je tih 80 ljudi bez njega?
  • Markelo
    2.5k
    A ovo s stadionom meni izgleda kao da samo cekaju da neko kaze:" dobro ajde, moze i na drugom mjestu stadion" pa da se ovi pokupe i izgrade ga u blatu a grad brze-bolje srusi Maksimir i na njegovom mjestu niknu zgrade.
  • Cosey
    467
    Kaj ti nije jasno? Pa tko je tih 80 ljudi bez njega?Pop corn

    Jasno mi je da su to beskralješnjaci, ali se čudim zašto ne rade stvari u "rukavicama"?

    Kužim da su se mogli praviti grbavi kada nisu bilie dignute optužnice ili kada je suđenje bilo u tijeku, ali neke stvari, poput nepravomoćnosti optužnice i bijega, su konkretne.
  • Bosna86
    11.6k
    Kod mene u gradu kad igraju Red Skinsi doslovno te zaposlenici tog kluba drze kao kap vode na dlanu... Ne postoji nesto sto se nece potruditi da ti ostvare, ne znam koliko puta sam vratio pivu jer mi nije bila dovoljna hladna, jos mi se radnik isprica jbt, znam da je sve to umjetno i da hoce samo lovu ali za takvu uslugu sve moze. Svi ljudi koji se kod nas bave sportom bi trebali doci na jednu utakmicu NFL da vide neke stvari.... A mi navijaci Dinama slavimo kad nam klub otvori shop u gradu.... Ja da sam lopov radio bi sve sto mogu da nakupim sto vise para jer ce i moj dio koji pokradem posljedicno biti veci... Najlogicniji zakljucak do kojeg sam dosao je da u Dinamu postoji jedna kasta zvana lopov-uhljeb.... Hrpa sitnih lopova kojima se ni ne da krasti, rade tek toliko da im sjedne tih 10-15 k bez ikakvih ambicija za necim vecim
  • Cosey
    467
    NFL i generalno američki sport je uređen, zakonski čist, ali to ne znači da ne stvara perverzije.

    Recimo, u New York Knicksima je vlasnik lik kojeg boli ona stvar za klub/franšizu. Zatvorenost lige mu osigurava profit plus vlasnik je najunosnije franšize od čega ubire rekorni profit u NBA ligi i vlasnik je najprofitabilnije dvorane na svijetu - Madison Square Gardena. Koliko čujem, američki gazda Kroenke radi sličnu stvar u Arsenalu (ne pratim Arsenal pa ne znam jel to istina).
    Istu stvar sam čuo i za Redskinse
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.